Zwycięska inauguracja w Kutnie

Omega Kleszczów pokonała w Kutnie beniaminka IV ligi łódzkiej KS Sand Bus Kutno. Gospodarze zanotowali wymarzony początek, w 9. minucie prowadzili 2:0. Nasi zawodnicy nie załamali się jednak i jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie strzelili kolejne dwa gole i wywalczyli cenne zwycięstwo.

Zespół ligowego beniaminka rozpoczął znakomicie. Dwukrotnie Pawła Wiśniewskiego pokonał Mariusz Jakubowski i po zaledwie dziewięciu minutach było 2:0 dla gospodarzy. Omega się nie poddała. Zaczęła przeważać i w 28. minucie zdobyła kontaktowego gola. Zdobył go Eryk Smuga. Jeszcze przed przerwą na 2:2 wyrównał doświadczony Marek Grabowski.

Po zmianie stron kleszczowianie przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. W 75. minucie prowadzenie dał im strzałem z rzutu karnego Mateusz Jacak, a cztery minuty później wynik spotkania na 4:2 dla Omegi ustalił rezerwowy Dawid Barański.

KS Sand Bus Kutno – Omega Kleszczów 2:4 (2:2)
Bramki: Mariusz Jakubowski 5, 9 – Eryk Smuga 28, Marek Grabowski 45, Mateusz Jacak 75-karny, Dawid Barański 79

KS Sand Bus Kutno: Paweł Sobczak – Placek, Bartczak ż, Grzegorek, Kaczor – Nizioł, Jakubowski, Zagajewski ż, cz, Gracjan Sobczak (73′ Mospinek ż), Serwaciński – Płacheta

Omega: Paweł Wiśniewski – Jacak, Grzywiński, Pałyska, Mateusz Roczek – Paweł Kowalski (70′ Barański), Belica, Smuga ż (85′ Janeczek), Ociepa, Krzysztof Kowalski (80′ Radziejewski) – Grabowski ż, (70′ Tomesz ż)