Udana, wyjazdowa niedziela

Sierpniowa, deszczowa niedziela okazała się bardzo szczęśliwa dla naszych seniorskich drużyn. Zwycięstwa odniosły oba zespoły. Czwartoligowa Omega odniosła już trzecią wygraną, pokonując w Kwiatkowicach miejscowy LKS 1:0 (1:0). Inauguracyjne zwycięstwo zanotowała także Omega II.

Pierwszy zespół grał z trzecim beniaminkiem z rzędu i po raz trzeci wygrał. Zwycięskiego gola strzelił w 25. minucie Krzysztof Kowalski. Druga połowa to przewaga miejscowych, ale nasza defensywa na czele z Pawłem Wiśniewskim zachowała czyste konto.

Trzy punkty zdobył także zespół rezerw, który rozpoczął drogę do klasy okręgowej. W meczu 1. kolejki klasy A (grupa II) drużyna Witolda Sowały pokonała rezerwy Astorii Szczerców 2:1 (0:0). Oba gole dla Omeżki zdobył Andrzej Koziara.

IV liga
3. kolejka

LKS Kwiatkowice - Omega Kleszczów 0:1 (0:1)
Bramka: Krzysztof Kowalski 25

Omega: Paweł Wiśniewski - Jacak, Grzywiński, Pałyska, Mateusz Roczek - Belica, Krzysztof Kowalski ż (89' Barański), Paweł Kowalski, Ociepa - Smuga (60' Szewczyk), Grabowski (60' Tomesz ż). Trener: Marcin Zimoch

Klasa A
1. kolejka

Astoria II Szczerców - Omega II Kleszczów 1:2 (0:0)
Bramki dla Omegi II: Andrzej Koziara 2

W 4. kolejce IV ligi Omega zagra już w najbliższą środę na własnym boisku ze Zjednoczonymi Gmina Bełchatów. Będzie to mecz drużyn, które do tej pory zdobyły komplet punktów. Początek spotkania o 17:00. Rezerwy zmierzą się za dwa tygodnie (4 września) przed własną publicznością z Motorem Bujniczki. W 2. kolejce nasza drużyna pauzuje.