Punkt, który należy szanować

Omega Kleszczów zremisowała z Termami Nerem Poddębice 1:1 (0:0) w spotkaniu 30. kolejki IV ligi łódzkiej. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Prowadzenie dał gościom z rzutu karnego Adam Konieczny, a wyrównał kapitan Omegi Paweł Kowalski.

Od pierwszych minut goście starali się dyktować warunki na boisku w Kleszczowie, ale pierwszą groźną sytuację stworzyła Omega. W 13. minucie Marek Grabowski przejął piłkę, wyszedł sam na sam z Karolem Domżałem, ale lepszy od doświadczonego napastnika okazał się młody bramkarz Term Neru. Chwilę później spod opieki obrońców uwolnił się Eryk Smuga. Posłał jednak futbolówkę nad poprzeczką. Dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy powinno być za to 1:0 dla zespołu Michała Bistuły. Paweł Wiśniewski nie dał się jednak zaskoczyć, a strzelał Beniamin Tonn. Najlepszej sytuacji przed przerwą nie wykorzystał Mateusz Roczek. Minął już Domżała, ale trafił tylko w boczną siatkę.

Po zmianie stron przewagę osiągnęli goście i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 63. minucie z rzutu karnego pokonał Pawła Wiśniewskiego Adam Konieczny. W odpowiedzi akcję skrzydłem Dawida Berga wykończył skutecznym strzałem Paweł Kowalski. Meczową piłkę miał wprowadzony w drugiej połowie na boisko Łukasz Dynel. Snajper Term Neru strzelił głową nad poprzeczką bramki Wiśniewskiego. W doliczonym czasie gry groźnie z wolnego uderzał Paweł Kowalski, ale Domżał nie dał się zaskoczyć.

Omega Kleszczów – Termy Ner Poddębice 1:1 (0:0)