
Miła niespodzianka w Łękińsku

Omega II Kleszczów pokonała walczącą o awans do IV ligi Lechię II Tomaszów Mazowiecki 2:1 (0:1) w spotkaniu 25. kolejki Decathlon Klasy Okręgowej (grupa II). Nasza drużyna odwróciła losy meczu w drugiej połowie, a bramki strzelili: Krzysztof Kuśmierek i Franciszek Błaszczeć.
To ósma wygrana w sezonie, która dawała awans na dwunaste miejsce w ligowej tabeli. Nasz zespół wyprzedził ESPN Bełchatów.
Omega II Kleszczów - Lechia II Tomaszów 2:1 (0:1)
Bramki dla Omegi II: Krzysztof Kuśmierek, Franciszek Błaszczeć
Omega II: Zawadzki - Muskała, Durasik, Ozga (89' Rejek), Konstańczuk - Puczkowski (82' Michalczyk), Filip Kowalski (70' Damian Woźniak), Szczepka (70' Błaszczeć), Kuśmierek (76' Olkowski), Piechaczek (65' Tomalka) - Żegota (46' Smolarek).
Kolejny mecz Omega II rozegra już w środę (20 maja) w Gorzędowie z miejscową Polonią. Mecz rozpocznie się o 18:00.












