• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Amelia Pawelus
  • OMEGA
  • Oskar OŁUBEK

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

  • Amelia PAWELUS

  • Maksymilian ZAWIŚLAK

Zagrają o Puchar Wójta Gminy Kleszczów

MIOST |

To już tradycja, że piłkarskim akcentem Dni Kleszczowa jest Międzyzakładowy Turniej Piłkarski o Puchar Wójta. W tegorocznej edycji, która odbędzie się 30 maja na stadionie Omegi przy ulicy Sportowej, weźmie udział dziesięć drużyn. Zespoły rywalizować będą na dwóch boiskach. Dokonano już losowania grup.

W grupie A zagrają: OSP Kleszczów, Oldboy Łuszczanowice, OSP Gmina Kleszczów, Solpark i CMPL. W grupie B: Elektrownia, Some, Epicom, OSP Łękińsko i KNAUF. Pierwsze mecze zaplanowane są o 9:00, a finał i uroczyste rozdanie nagród około 13:00.

Przed rokiem turniej wygrała Elektrownia pokonując w finale Oldboy Kleszczów 3:0. Trzecie miejsce zajął Sempertrans.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl