• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Amelia Pawelus
  • Oskar OŁUBEK

  • Maksymilian ZAWIŚLAK

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

  • Amelia PAWELUS

OSP Gmina z Pucharem Wójta

MIOST |

To była już trzecia edycja Międzyzakładowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Kleszczów. Na stadionie Omegi rywalizowało dziesięć zespołów, które podzielono na dwie grupy. Do półfinałów awansowały: OSP Gmina Kleszczów i Oldboy Łuszczanowice (grupa A) oraz Knauf i Elektrownia (grupa B).

W półfinałach OSP Gmina Kleszczów wyeliminowała, po rzutach karnych, Elektrownię, a Knauf pokonał 2:0 Oldboyów Łuszczanowice. W finałowym pojedynku, po dwóch bramkach Radosława Klewina, OSP Gmina Kleszczów wygrała 2:0 z Knaufem. Trzecie miejsce zajęli Oldboye Łuszczanowice po zwycięstwie 1:0 nad ubiegłorocznym triumfatorem – Elektrownią.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Cezary Znojek (OSP Gmina Kleszczów), a najlepszym zawodnikiem wybrano Michała Jeża (Knauf). Turniej był piłkarskim akcentem Dni Kleszczowa.

Zwycięski zespół grał w następującym składzie: Cezary Znojek, Marcin Klewin, Kacper Witkowski, Radosław Osiewicz, Piotr Śluga, Szymon Mendak, Szymon Sobociński, Radosław Klewin, Błażej Kątny.

Nagrody najlepszym zespołom i zawodnikom wręczyli: Ewelina Nocoń - zastępca wójta Gminy Kleszczów, Michał Rejniak - Przewodniczący Rady Gminy Kleszczów, Marcin Sokołowski - prezes Solparku i Jan Gurazda - prezes LKS Omega Kleszczów.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl