Seniorzy rozegrali kolejne sparingi

Pierwszy weekend lutego przyniósł kolejne mecze sparingowe seniorskich drużyn Omegi Kleszczów. W sobotę czwartoligowa drużyna prowadzona przez Marcina Zimocha zremisowała z grającą w piotrkowskiej klasie okręgowej Stalą Niewiadów 2:2 (0:1). Bramki dla naszego zespołu zdobyli w drugiej połowie Przemysław Szewczyk i Łukasz Roczek.

Rezerwy prowadzone przez Witolda Sowałę grały w Gutowie Małym z występującym w łódzkiej klasie okręgowej GLKS Dłutów. Po pierwszej połowie Omega II prowadziła 1:0 po trafieniu Marcina Sobczaka. W drugiej części gry rywale wyrównali i mecz zakończył się remisem.

Omega Kleszczów – Stal Niewiadów 2:2 (0:1)
(dla Omegi: Przemysław Szewczyk 58, Łukasz Roczek 70)

Omega II Kleszczów - GLKS Dłutów 1:1 (1:0)
(dla Omegi II: Marcin Sobczak 32)

Kolejnym rywalem pierwszej drużyny będzie Alfa Kleszczów (sobota - 13 lutego, początek o 17:00). Jest jednak możliwość, w przypadku dobrych warunków atmosferycznych, że mecz odbędzie się o wcześniejszej godzinie na naturalnym boisku. Dzień później rezerwy zmierzą się z występującą w sieradzkiej klasie okręgowej Widawią Widawa (początek o 11:00).