Remis juniorów z Grabką Grabica

Juniorzy młodsi Omegi Kleszczów, występujący w klasie okręgowej B1, rywalizowali w niedzielę z piłkarzami Grabki Grabica w spotkaniu 8. kolejki rundy wiosennej. Po ciekawym meczu nasi chłopcy ostatecznie zremisowali 2:2, do przerwy prowadząc 1:0.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu, który z kilku bardzo dobrych sytuacji wykorzystał tylko jedną. W 40. minucie bramkę zdobył Mateusz Jędrzejczyk, po wymianie podań z Kacprem Zatorskim i strzale z ośmiu metrów. Druga połowa zaczęła się od ataków gości, którzy mieli dwie szansę na doprowadzenie do wyrównania, ale na wysokości zadania stanął Mateusz Zając. Potem inicjatywę przejął nasz zespół, co udokumentował Bartosz Pieniążek strzelając bramkę z rzutu karnego, po faulu na Łukaszu Morawskim. Niestety ostatnie pięć minut to rozprężenie naszego zespołu i strata dwóch bramek, dzięki czemu goście wywieźli cenny punkt.

- Szkoda straconych punktów, jednak z gry naszego zespołu jestem zadowolony. Chłopcy zagrali swoją piłkę i przez większość meczu dominowali, a o remisie zaważył brak naszej skuteczności pod bramką rywali - powiedział Marcin Szymak, trener juniorów Omegi.

Omega: Zając – Rojszczyk, Kaczmarczyk, Krakowski, Niedbała – Kociniak, Marszałek, Zatorski, Gawłowski, Jędrzejczyk – Łakomy.
Na zmiany wchodzili: Popiołek, Pieniążek, Chwilczyński, Morawski, Sobociński, Lewandowski, Gałczyński.