Minimalna porażka juniorów młodszych

Od przegranej rozpoczęli nowy sezon młodzi zawodnicy Omegi Kleszczów, którzy grają w I lidze Wojewódzkiej B2 Juniorów Młodszych. Druzyna Krzysztofa Kowalskiego przegrała po wyrównanym meczu z GKS Bełchatów 1:2 (1:1).

Spotkanie rozpoczęło się od ataków Omegi co już na początku zaowocowało bramką Jakuba Warzyńskiego, który wykorzystał zagranie Kamila Szczęsnego. Omega poszła za ciosem, ale nie wykorzystała kilku dogodnych sytuacji. Zemściło się to straconym golem w ostatniej minucie pierwszej połowy. Druga połowa to optyczna przewaga GKS, który strzelił zwycięskiego gola. Omega miała szansę na remis, ale Warzyński nie wykorzystywał sytuacji sam na sam. Już w środę w Opocznie zawodnicy Omegi powalczą o pierwsze punkty z miejscową Ceramiką.

Omega Kleszczów - GKS Bełchatów 1:2 (1:1)
Bramka dla Omegi: Jakub Warzyński

Omega: Flaszka - Hubert Kowalski, Kuliberda, Zbies, Sobociński - Morawski, Taranek, Szczęsny, Grądzik, Cybulski - Warzyński