W Strykowie tracimy fotel lidera

Po serii siedmiu wygranych z rzędu przyszedł czas na lekką zadyszkę. Przed tygodniem Omega zremisowała z Andrespolią Wiśniowa Góra 1:1 (1:0), a w meczu 9. kolejki IV ligi łódzkiej zespół Marcina Zimocha przegrał w Strykowie ze Zjednoczonymi 1:3 (1:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył w 17. minucie Eryk Smuga.

Smuga otworzył wynik sobotniej konfrontacji. W 31. minucie do remisu doprowadził Karol Chmielewski, a drugiej połowie bramki dla Zjednoczonych zdobyli: Adam Siwirski (70. minuta) i Sebastian Balcerek w doliczonym czasie gry. Omega straciła pierwsze miejsce w ligowej tabeli na rzecz Warty Działoszyn, która pokonała Wartę Sieradz 2:1 i z dorobkiem 24 punktów zasiadła na fotelu lidera. Nasza drużyna spadła na drugą pozycję (22 punkty), a na trzecim miejscu plasują się Zjednoczeni Gmina Bełchatów - również 22 punkty.

Zjednoczeni Stryków - Omega Kleszczów 3:1 (1:1)
Bramka dla Omegi: Eryk Smuga 17

Omega: Wiśniewski - Grzywiński, Pałyska, Mateusz Roczek ż, Niedbała - Paweł Kowalski ż (75' Krzysztof Kowalski), Belica, Smuga (61' Ociepa ż), Szewczyk (61' Barański) - Grabowski (70' Piotr Janeczek), Tomesz.

Za tydzień nasza drużyna zmierzy się przed własną publicznością z Zawiszą Pajęczno. Mecz odbędzie się w sobotę (24 września) o 14:00.