Zwycięska inauguracja Omeżki

Od wygranej nad rezerwami Astorii Szczerców rozpoczęła rundę rewanżową Omega II Kleszczów. Nasza drużyna pokonała rywala 2:0 (2:0) i utrzymała fotel lidera w grupie II piotrkowskiej klasy A. Bramki dla zespołu Witolda Sowały zdobyli: Dawid Gajda i Karol Belica.

Pierwszy kwadrans spotkania należał do gości, którzy nie schodzili właściwie z połowy Omegi. Później jednak nasz zespół otrząsnął się, przejął inicjatywę i jeszcze przed przerwą zdobył dwa gole autorstwa Dawida Gajdy i Karola Belicy. W drugiej połowie wynik spotkania nie uległ już zmianie. Za tydzień nasz zespół pauzuje, a za dwa tygodnie (2 kwietnia) zmierzy się w Gorzkowicach z Motorem Bujniczki.

Omega II Kleszczów - Astoria II Szczerców 2:0 (2:0)
Bramki: Dawid Gajda 28, Karol Belica 39

Omega II: Michał Zientarski - Łukasz Roczek, Lesiakowski, Szczepanek, Serafin - Ociepa, Belica, Maciej Gasik, Gajda, Jędrzejczyk - Krzysztof Baryła
Rezerwa: Sobczak, Szulc, Trajdos, Osiewicz, Białek, Jędrysiak, Sowała (grający trener).