• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Klaudia OŁUBEK

  • Patryk KUSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

Rezerwy będą walczyć do końca

MIOST |

Nieco podłamani pojechali do Krzywanic piłkarze Omegi II Kleszczów. Zespół Witolda Sowały stracił, przy zielonym stoliku, fotel lidera i musi liczyć na stratę punktową Czarnych Rozprza. W spotkaniu 22. kolejki piotrkowskiej klasy A (grupa II) nasza drużyna wygrała 2:0 (0:0).

 

To nie był łatwy mecz. W pierwszej połowie, mimo dużej przewagi, nie udało się Omedze II zdobyć gola. Dopiero w drugiej połowie padły upragnione bramki. Wynik otworzył z rzutu karnego Witold Sowała, a rezultat ustalił Damian Bisaga.

Piast Krzywanice - Omega II Kleszczów 0:2 (0:0)
Bramki: Witold Sowała 55-karny, Damian Bisaga 74

W 23. kolejce nasza drużyna zagra na własnym boisku z RKS II Mechanikiem Radomsko. Mecz odbędzie się w niedzielę (21 maja) o 16:00. W tabeli prowadzą Czarni Rozprza, którzy wyprzedzają Omegę II o dwa punkty. Zwycięzca rozgrywek awansuje bezpośrednio do klasy okręgowej. Drugi zespół grał będzie w barażach z wicemistrzem grupy I piotrkowskiej klasy A.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl