Sparingowa porażka rezerw

Przedostatnie spotkanie sparingowe przed rundą wiosenną w klasie okręgowej rozegrała druga drużyna Omegi. Zespół trenera Marcina Zimocha przegrał z liderem okręgówki - Zjednoczonymi Gminą Bełchatów 1:2 (0:0). Honorową bramkę dla Omegi II zdobył Karol Belica.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Pięć minut po wznowieniu prowadzenie Omedze II dał Karol Belica. Zjednoczeni wyrównali po rzucie karnym. Ciekawostką może być to, że jedenastkę skutecznie wykonał bramkarz United Kamil Paprocki. Decydująca bramka padła w 80. minucie. Gola dla przyjezdnych zdobył Jarosław Kurzynoga.

Omega II Kleszczów - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:2 (0:0)

Bramki: Karol Belica 50 - Kamil Paprocki 68-karny, Jarosław Kurzynoga 80

Omega II: Rybak - Krawczykowski, Roczek, Michalczyk, Paweł Kowalski - Tomesz, Belica, Mateusz Janeczek, Lipertowicz, Piotr Janeczek - Krzysztof Kowalski.

Na zmiany wchodzili: Zientarski, Ciemniewski, Frączyk, Sobczak

Ostatni mecz kontrolny rezerwy Omegi zagrają za tydzień ze Startem Lgota Wielka. Miejsce i godzina rozpoczęcia spotkania są w trakcie ustalania.