Strzelecki koncert Omeżki

Omega II Kleszczów liderem piotrkowskiej klasy okręgowej. W meczu 3. kolejki nasz zespół nie dał żadnych szans KS Poświętne wygrywając aż 11:2 (6:0). Już w 22. minucie spotkania drużyna Marcina Zimocha prowadziła różnicą sześciu bramek.

Strzelecki festiwal rozpoczął już w 3. minucie spotkania Piotr Janeczek. Kolejne dwie bramki zdobył Jakub Rozwandowicz i po dziesięciu minutach goście pozbawieni zostali jakichkolwiek nadziei na korzystny wynik. Dzieło zniszczenia w pierwszej połowie kontynuowali: Paweł Kowalski i Krzysztof Baryła. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Rożluźniona Omega dała gościom strzelić dwa gole przy stanie 9:0. W ostatnich minutach nasza drużyna zdobyła jeszcze dwa gole. Zdobyli je: Adrian Pędziwiatr i Paweł Kowalski.

Omega II Kleszczów - KS Poświętne 11:2 (6:0)
(dla Omegi: Piotr Janeczek 3, Jakub Rozwandowicz 7, 9, 47, 55, Paweł Kowalski 11, 85, Krzysztof Baryła 17, 22, samobojcza 52, Adrian Pędziwiatr 83)