Przegrywali 0:2, a mimo to wygrali!

Szóste zwycięstwo w bieżących rozgrywkach odniosły rezerwy Omegi Kleszczów. Nasz zespół wykazał się w Kamieńsku charakterem odwracając losy niekorzystnie rozpoczętego spotkania.

Świt otworzył wynik meczu, a pierwszego gola dla gospodarzy zdobył w 11. minucie Michał Czarczyński. Kwadrans później na 2:0 podwyższył Jacek Kuliberda. Podopieczni Marcina Zimocha nie zamierzali rezygnować i jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu. Kontaktowego gola zdobył z rzutu karnego Paweł Kowalski, a gola na 2:2 strzelił Piotr Janeczek. Ten sam piłkarz dwie minuty po wznowieniu gry wyprowadził Omeżkę na prowadzenie. Wynik spotkania ustalił Robert Tomesz. Omega II plasuje się na trzecim miejscu w tabeli, a w 10. kolejce zmierzy się na własnym boisku z LKS Lubochnia. Mecz odbędzie się w niedzielę (19 października) o 11:00.

Świt Kamieńsk - Omega II Kleszczów 2:4 (2:2)
(Michał Czarczyński 11, Jacek Kuliberda 26 - Paweł Kowalski 37-karny, Piotr Janeczek 41, 47, Robert Tomesz 56)