Wyjazdowa wygrana Omeżki

Rezerwy Omegi Kleszczów zrehabilitowały się za porażkę z poprzedniej kolejki i pokonały w Lubochni miejscowy LKS 3:2 (1:0) w spotkaniu 23. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej.

Po pierwszej połowie zespół Marcina Zimocha wygrywał 1:0 po golu Krzysztofa Kowalskiego. Omega II prowadziła, ale grała w dziesiątkę (czerwona kartka dla Macieja Gasika). W drugiej połowie gospodarze wyrównali po strzale z 61. minucie Kacpra Rakowskiego. Kiedy wydawało się, że to Lubochnia przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę nastąpiły dwie minuty, które zdecydowały o naszej wygranej. Najpierw drugiego swojego gola strzelił Kowalski, a chwilę później na 3:1 podwyższył Przemysław Krawczykowski. Gospodarze byli w stanie odpowiedzieć jedynie drugim golem Rakowskiego w doliczonym czasie gry.

LKS Lubochnia - Omega II Kleszczów 2:3 (0:1)
(Kacper Rakowski 61, 90 - Krzysztof Kowalski 30, 74, Przemysław Krawczykowski 76)

Omega II: Kiepura - Belica ż, Gasik ż, cz, Piotr Janeczek (85' Marcin Sobczak), Lipertowicz (75' Frączyk) - Krzysztof Kowalski, Krawczykowski, Radziejewski, Roczek, Trajdos - Tomesz (56' Szulc).

Za tydzień w Kleszczowie prawdziwy szlagier. Omeżka zmierzy się bowiem z liderem - Szczerbcem Wolbórz. Mecz rozpocznie się w sobotę (30 maja) o 17:30. Zapraszamy kibiców!