Zdecydował słaby początek

Nie udało się rezerwom Omegi Kleszczów sprawić niespodzianki jaką byłoby odebranie punktów liderowi tabeli. W spotkaniu 18. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej nasz zespół przegrał w Opocznie z Ceramiką 0:2 (0:2).

O wyniku spotkania zdecydował jego pierwszy kwadrans. W 8. minucie Michała Zientarskiego pokonał Daniel Jakubczyk, a chwilę później na 2:0 podwyższył Damian Prusek. W przerwie grający trener naszej drużyny Witold Sowała dokonał potrójnej zmiany, ale nie miało to wpływu na wynik spotkania. Ceramika wygrała 2:0 i jest to pierwsza, wiosenna porażka rezerw.

Ceramika Opoczno - Omega II Kleszczów 2:0 (2:0)
Bramki: Daniel Jakubczyk 8, Damian Prusek 10

Omega II: Zientarski - Krzysztof Baryła, Błasiński ż, Maciej Gasik, Lesiakowski - Lipertowicz (46' Niedbała), Michalczyk, Sobczak (46' Osiewicz), Sowała, Szulc - Trajdos (46' Szczepanek).

W 19. kolejce nasz zespół zagra na własnym boisku z LKS Mniszków. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (24 kwietnia) o 11:00.