Omeżka podtrzymała serię wygranych

Rezerwy Omegi Kleszczów zwane pieszczotliwie "Omeżką" odniosły kolejne zwycięstwo z rzędu. W spotkaniu 22. kolejki klasy okręgowej zespół Marcina Zimocha pokonał Gerlach Drzewica 3:1 (2:1). Nasza drużyna nadal traci pięć punktów do lidera - Polonii Piotrków.

Gerlach przyjechał do Kleszczowa z ofensywny nastawieniem i w 11. minucie objął prowadzenie po trafieniu Michała Gapysa. Wyrównał już po chwili Krzysztof Baryła, a tuż przed przerwą bramkarza gości pokonał Piotr Janeczek. W drugiej połowie padł tylko jeden gol. Wynik spotkania na 3:1 ustalił Paweł Kowalski.

Za tydzień rezerwy Omegi Kleszczów czeka trudne zadanie. Zagrają bowiem w Piotrkowie z Polonią, która pragnie rewanżu za jesienną porażkę 1:3.

Omega II Kleszczów - Gerlach Drzewica 3:1 (2:1)

Bramki: Krzysztof Baryła 15, Piotr Janeczek 45, Paweł Kowalski 76 - Michał Gapys 11