Bardzo ważna wygrana ze Szczerbcem

Tylko wygrana dawała rezerwom Omegi podtrzymanie szans na utrzymanie w klasie okręgowej. Nasz zespół stanął na wysokości zadania i pokonał drużynę Szczerbca Wolbórz 3:0 (1:0) w meczu 23. kolejki. Bramki dla Omeżki zdobyli: Szymon Lesiakowski, Paweł Szulc i Krzysztof Baryła.

Pierwsza połowa była wyrównana, a jako pierwsi gola mogli zdobyć goście. Egzekwowali bowiem rzut karny. Zawodnik gości posłał jednak piłkę obok bramki i nie wykorzystał swojej szansy. W 34. minucie wynik spotkania otworzył Szymon Lesiakowski, który bardzo przytomnie zachował się w polu karnym Szczerbca. Druga połowa to już wyraźna przewaga Omegi II. W 62. minucie na 2:0 podwyższył Paweł Szulc, a w doliczonym czasie gry wynik spotkania na 3:0 ustalił Krzysztof Baryła. Zwycięstwo Omegi mogło być jeszcze wyższe, ale pod bramką rywala zabrakło skuteczności.

Omega II Kleszczów - Szczerbiec Wolbórz 3:0 (1:0)
Bramki: Szymon Lesiakowski 34, Paweł Szulc 62, Krzysztof Baryła 90

Omega II: Rybak - Błasiński, Lesiakowski, Szulc (85' Frączyk), Gasik - Michalczyk (70' Trajdos), Szczepanek (75' Sobczak), Janeczek, Podsiadły (75' Osiewicz), Baryła - Sowała

W 24. kolejce Omega II zagra na wyjeździe ze Stalą Niewiadów. Mecz odbędzie się w sobotę (28 maja) o 17:00.