Start lepszy od rezerw Omegi

Mimo trzech strzelonych bramek Omega II Kleszczów wróciła z Niechcic bez punktu. W ostatnim meczu piotrkowskiej klasy okręgowej podopieczni Witolda Sowały przegrali z miejscowym Startem 3:4 (2:2), a o przegranej zdecydowała fatalna skuteczność pod bramką rywala. Pierwsza polowa zakończyła się remisem 2:2, ale gdyby nasi zawodnicy wykorzystali chociaż połowę stworzonych przez siebie sytuacji podbramkowych to zeszliby do szatni z wysokim prowadzeniem. Po przerwie koncert nieskutecznej gry trwał dalej. Na dwie bramki Startu odpowiedział jedynie grający szkoleniowiec Witold Sowała. 17 punktów zdobytych w rundzie wiosennej nie wystarczyło do utrzymania w klasie okręgowej. Plan jest jednak prosty - w przyszłym sezonie drugi zespół seniorów walczy o awans, tak aby rozbrat z okręgówką trwał tylko rok.

Start Niechcice - Omega II Kleszczów 4:3 (2:2)
(Rafał Kubicz 17, 35, 62, Szymon Dębski 75-karny - Piotr Michalczyk 18, Miłosz Podsiadły 45, Witold Sowała 77)

Omega II: Zientarski - Lesiakowski, Błasiński, Trajdos, Szulc - Michalczyk (60' Kociniak), Szczepanek, Podsiadły (66' Miara), Serafin, Sobczak (46' Rybak) - Sowała