Mamy mistrzostwo jesieni

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej piotrkowskiej klasy A (grupa II) nie było niespodzianki. Omega II Kleszczów wysoko pokonała przed własną publicznością Start Niechcice 5:0 (2:0) i przypieczętowała tym samym mistrzostwo jesieni. Nasza drużyna o jeden punkt wyprzedza na półmetku Czarnych Rozprza.

Czarni wczoraj pokonali LKS Wola Krzysztoporska aż 7:0 i stało się jasne, że Omega II musi mecz ze Startem Niechcice wygrać. Zwycięstwo było niezagrożone od pierwszej właściwie minuty. Już do przerwy nasza drużyna prowadziła 2:0, aby ostatecznie pokonać rywala 5:0. Łupem bramkowy podzielili się: grający trener Witold Sowała 2 gole, Dawid Gajda i Miłosz Podsiadły. Kolejne mecze już wiosną 2017 roku.

Omega II Kleszczów - Start Niechcice 5:0 (2:0)
Bramki: Witold Sowała 2, Dawid Gajda 2, Miłosz Podsiadły