• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Klaudia OŁUBEK

  • Patryk KUSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

Paweł dał wygraną w Zelowie

MIOST |

Paweł Kowalski znów bohaterem Omegi. Mocne uderzenie kapitana naszej drużyny z 16 metrów dało zwycięstwo w Zelowie. Omega wygrała mecz 31. kolejki IV ligi łódzkiej 1:0 (0:0), a decydująca bramka padła w 60. minucie.

Zespół Marcina Zimocha potwierdził w Zelowie, że lepiej w tym sezonie czuje się w meczach wyjazdowych. Oprócz strzelonej bramki nasza drużyna stworzyła sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale zabrakło skuteczności. W sobotę (20 maja) Omega zagra w spotkaniu 32. kolejki przed własną publicznością z Wartą Działoszyn. Będzie chciała zrewanżować się wiceliderowi za porażkę z rundy jesiennej. Początek meczu na Stadionie Gminnym w Kleszczowie o 17:00.

Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów 0:1 (0:0)
Bramka: Paweł Kowalski 60

Omega: Paweł Wiśniewski - Lesiakowski, Grzywiński, Pałyska, Niedbala - Berg (87' Łukasz Roczek), Paweł Kowalski, Ociepa (76' Pieniążek), Szewczyk, Smuga (60' Janeczek) - Grabowski (75' Krzysztof Kowalski)

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl