Dwie wygrane, 13 strzelonych goli

Festiwale strzeleckie urządzili sobie piłkarze pierwszej i drugiej drużyny Omegi Kleszczów w środowych sparingach. Czwartoligowy zespół rozbił MLKS Konopnica (sieradzka klasa okręgowa) aż 7:0 (5:0), a Omega II pokonała Astorię II Szczerców 6:4 (3:1).

Pierwszy zespół rozegrał swój mecz na Stadionie Gminnym i od pierwszych minut uzyskał wyraźną przewagę. Już po kwadransie było 2:0 po efektownych trafieniach Marka Grabowskiego. Jeszcze przed przerwą bramkarza z Konopnicy pokonali: Mateusz Roczek, Robert Tomesz i Witold Grzywiński. Po zmianie stron nasza drużyna dołożyła jeszcze dwa gole (Adrian Ociepa i Patryk Pajęcki). W piątek zespół Marcina Zimocha zagra w Aleksandrowie z trzecioligowym Sokołem. Początek meczu o 18:00.

Omega Kleszczów - MLKS Konopnica 7:0 (5:0)
Bramki: Marek Grabowski 2, Mateusz Roczek, Robert Tomesz, Witold Grzywiński, Adrian Ociepa, Patryk Pajęcki

W Żłobnicy kolejny sparing rozegrały rezerwy. Beniaminek piotrkowskiej klasy okręgowej pokonał rezerwy Astorii Szczerców 6:4 (3:1). Bogatym łupem bramkowym podzielili się: Damian Bisaga 2 bramki, Witold Sowała (rzut karny), Łukasz Morawski, Maciej Gasik i Krzysztof Baryła. Wygrana powinna być wyższa, ale kilka błędów w obronie pozwoliło rywalowi cieszyć się ze zdobytych goli. W najbliższą niedzielę Omega II zmierzy się ze Szczerbcem Wolbórz. Mecz rozpocznie się o 11:30.

Omega II Kleszczów - Astoria II Szczerców 6:4 (3:1)
Bramki dla Omegi: Damian Bisaga 2, Witold Sowała-karny, Łukasz Morawski, Maciej Gasik, Krzysztof Baryła