• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Patryk KUSIAK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Paweł WIŚNIEWSKI

Ostatni sparing przyniósł osiem bramek

MIOST |

Dużo optymizmu przyniósł ostatni sprawdzian Omegi Kleszczów przed nowym sezonem w IV lidze łódzkiej. Nasza drużyna zremisowała na boisku w Łękińsku z Termami Ner Poddębice, które uważane są za jednego z faworytów do awansu. Zespół Marcina Zimocha prowadził do przerwy 3:0, będąc w przekroju całego pojedynku drużyną znacznie lepszą. Jeszcze na kwadrans przed końcem było 4:1, ale błędy sędziów w końcówce sprawiły, że mecz zakończył się remisem 4:4.

Dwie bramki dla Omegi zdobył zawodnik testowany, o którego pozyskanie starają się działacze Omegi. Do siatki Term Neru trafiali także: Karol Belica i Przemysław Szewczyk. Za tydzień (12 sierpnia) nasza drużyna rozegra na wyjeździe pierwszy mecz o punkty. Rywalem będzie Warta Działoszyn.

Omega Kleszczów - Termy Ner Poddębice 4:4 (3:0)
Bramki dla Omegi: zawodnik testowany 2, Karol Belica, Przemysław Szewczyk

Ostatni sprawdzian przed sezonem rozegrał również rezerwowy zespół seniorów. Omega II przegrała w Żłobnicy z czwartoligowym Włókniarzem Zelów 2:5 (1:2). 12 sierpnia nasza drużyna zagra mecz II rundy Pucharu Polski, a 15 sierpnia (wtorek) pierwsze spotkanie w piotrkowskiej klasie okręgowej. Rywalem zespołu Witolda Sowały będzie Świt Kamieńsk.

Omega II Kleszczów - Włókniarz Zelów 2:5 (1:2)
Bramki dla Omegi II: Patryk Kołodziejczyk, Bartłomiej Dąbrowski

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl