• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Patryk KUSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

Pierwsze śliwki robaczywki

MIOST |

Od porażki w Działoszynie rozpoczęli sezon piłkarze Omegi. Nasza drużyna zagrała bardzo nieskutecznie i zeszła z boiska pokonana 4:1 (1:0). W pierwszej połowie zespół Marcina Zimocha stworzył kilka dogodnych sytuacji podbramkowych, ale nie potrafił ich wykorzystać.

Bramki strzelała natomiast Warta i Paweł Wiśniewski musiał aż czterokrotnie wyjmować piłkę z siatki. Nasz zespół odpowiedział trafieniem Krzysztofa Kowalskiego z 68. minuty. Okazją do rehabilitacji będzie mecz 2. kolejki. W sobotę (19 sierpnia) o 17:00 nasza drużyna podejmie Stal Niewiadów. Beniaminek IV ligi łódzkiej przegrał swój pierwszy mecz z Ceramiką Opoczno 0:2 (0:0).

Warta Działoszyn - Omega Kleszczów 4:1 (1:0)
Bramka: Krzysztof Kowalski 68

Omega: Paweł Wiśniewski - Roczek, Grzywiński, Pałyska, Niedbała ż (60' Barański) - Paweł Kowalski, Belica (60' Ociepa) - Tomesz (90' Pieniążek), Szewczyk ż, Konecki - Grabowski (60' Krzysztof Kowalski)

 

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl