Rezerwy zremisowały ze Świtem

W 1. kolejce piotrkowskiej klasy okręgowej Omega II Kleszczów zremisowała ze Świtem Kamieńsk 1:1 (0:0). Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Gola dla drużyny Witolda Sowały strzelił Łukasz Roczek.

Od 6. minuty nasz zespół musiał radzić sobie w dziesiątkę. Sędzia pokazał bowiem czerwoną kartkę Adrianowi Ociepie. Mimo osłabienia Omega II zagrała dobry mecz i zasłużenie zremisowała. W 2. kolejce podopieczni Witolda Sowały zagrają w Szczercowie z Astorią, a spotkanie odbędzie się w poniedziałek (21 sierpnia). Nasz klub przychylił się do prośby rywala o przełożenie meczu na dzień powszedni.

Omega II Kleszczów - Świt Kamieńsk 1:1 (0:0)
Bramki: Łukasz Roczek 81 - Szymon Błachowicz 79

Omega II: Zientarski - Lesiakowski, Łukasz Roczek, Gasik, Barański - Ociepa cz, Pieniążek, Bisaga (72' Trajdos), Gajda (62' Jasitczak), Baryła (84' Jędrzejczyk) - Sowała (56' Dąbrowski)