• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Patryk KUSIAK

  • Klaudia OŁUBEK



Pozycja   Zespół M Z RASC P Pkt Bz Bs +/- Forma
13 bez zmian (13) Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 30 8 13 9 37 40 45 -5 COM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_DRAWCOM_JOOMLEAGUE_WON
7 bez zmian (7) Gerlach Drzewica 30 12 8 10 44 50 54 -4 COM_JOOMLEAGUE_DRAWCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_DRAW
4 bez zmian (4) GUKS Gorzkowice 30 15 8 7 53 63 38 25 COM_JOOMLEAGUE_DRAWCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_LOST
2 bez zmian (2) Zjednoczeni Gmina Bełchatów 30 18 8 4 62 57 23 34 COM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_DRAWCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_DRAW
8 bez zmian (8) LKS Lubochnia 30 11 8 11 41 50 54 -4 COM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_LOST
10 spadek (9) KS Poświętne 30 11 7 12 40 57 63 -6 COM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_LOST
5 bez zmian (5) Szczerbiec Wolbórz 30 14 7 9 49 52 34 18 COM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_DRAWCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_WON
11 spadek (10) Ceramika Opoczno 30 11 6 13 39 53 45 8 COM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_DRAW
12 spadek (11) WOY Bukowiec Opoczyński 30 11 6 13 39 44 46 -2 COM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_DRAW
16 bez zmian (16) LKS Wola Krzysztoporska 30 3 5 22 14 31 89 -58 COM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_LOST
15 bez zmian (15) Skalnik Sulejów 30 4 5 21 17 26 72 -46 COM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_DRAWCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_LOST
3 bez zmian (3) Omega II Kleszczów 30 19 4 7 61 75 39 36 COM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_DRAWCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_WON
9 awans (12) LKS Mniszków 30 12 4 14 40 52 58 -6 COM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_DRAWCOM_JOOMLEAGUE_WON
6 bez zmian (6) Świt Kamieńsk 30 15 3 12 48 56 40 16 COM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_DRAWCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_WON
14 bez zmian (14) Grabka Grabica 30 5 3 22 18 33 90 -57 COM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_DRAWCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_LOST
1 bez zmian (1) Polonia Piotrków Trybunalski 30 23 1 6 70 78 27 51 COM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_WONCOM_JOOMLEAGUE_LOSTCOM_JOOMLEAGUE_WON


  Awans (1)    Spadek (14-16) 

M = Rozegrane Z = Zwycięstwa R = Remisy P = Porażki Pkt = Punkty Bz = Bramki zdobyte Bs = Bramki stracone +/- = Różnica Forma = Ostatnie mecze

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl