Letni nabór do roczników 2009-2011

Nasz klub ogłasza letni nabór chłopców urodzonych w rocznikach 2009-2011. Na kontakt od zainteresowanych grą w Omedze Kleszczów zawodników czeka trener Paweł Szulc - telefon kontaktowy 510 090 932.

Minimalna porażka z Orkanem

Znów Omega zagrała dobry mecz i znów pozostał duży niedosyt. Nasza drużyna w pojedynku 32. kolejki Betcris IV ligi łódzkiej uległa na Stadionie Gminnym w Kleszczowie Orkanowi Buczek 1:2 (0:1). Orkan wygrywał już 2:0, ale druga połowa należała do zespołu Jacka Berensztajna. Kontaktową bramkę strzelił Przemysław Szewczyk, a później nasza drużyna nie wykorzystała kilku innych świetnych sytuacji.

Zapraszamy na mecz z Orkanem

Mecze Omegi Kleszczów z Orkanem Buczek zawsze dostarczają wiele piłkarskich emocji. Nie inaczej będzie i tym razem. Obie drużyny zmierzą się po raz kolejny między sobą 12 czerwca o 18:00 w ramach 32. kolejki Betcris IV ligi łódzkiej. W poprzedniej kolejce obie drużyny zremisowały po 3:3. Omega odwróciła losy pojedynku w Wygodzie, a Orkan urwał punkty wiceliderowi - Widzewowi II Łódź.

Cztery medale we Włocławku

Znakomite wieści dotarły do nas z Włocławka. W dniach 7-8 czerwca dziewiątka naszych lekkoatletów zaliczyła bardzo dobre starty podczas Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w kategoriach wiekowych U18, U20 i U23. Reprezentanci Omegi Kleszczów wywalczyli cztery medale.

Wyszarpany remis w Wygodzie

Remis w takich okolicznościach należy potraktować jak zwycięstwo. Jeszcze w 82. minucie spotkania w Wygodzie Omega przegrywała z gospodarzami 0:3. Fantastyczny finisz drużyny Jacka Berensztajna pozwolił jednak na wywalczenie jednego punktu. To pierwszy podział punktów w rundzie wiosennej naszego zespołu.