• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Paweł KOWALSKI

Deszczowe zwycięstwo z Andrespolią

MIOST |

Omega Kleszczów pokonała Andrespolię Wiśniowa Górę 2:1 (1:0) w spotkaniu 25. kolejki IV ligi łódzkiej. To druga wygrana naszej drużyny w rundzie wiosennej, która miejmy nadzieję, że zapoczątkuję serię zwycięstw. Już w środę (21 kwietnia) zagramy w Zelowie z Włókniarzem.

Zdecydowanym faworytem spotkania była Omega, która już w 5. minucie objęła zresztą prowadzenie. Maksymiliana Gredkę pokonał Krzysztof Kowalski. Omega nie poszła jednak za ciosem, wręcz przeciwnie cofnęła się i gra się wyrównała. Do przerwy nasza drużyna utrzymała jednobramkowe prowadzenie.

Po zmianie stron gra toczyła się z lekką przewagą Omegi, która była jednak mocno nieskuteczna. Zemściło się to w 81. minucie. Pawła Wiśniewskiego pokonał Ernest Ławniczak. Dwie minuty później na strzał z daleka zdecydował się Bartosz Pieniążek. Śliska piłka sprawiła dużo problemów Gredce, przeszła mu przez ręce i wpadła do siatki. Była to decydująca akcja spotkania.

Omega Kleszczów – Andrespolia Wiśniowa Góra 2:1 (1:0)
Bramki: Krzysztof Kowalski 5, Bartosz Pieniążek 83 – Ernest Ławniczak 81

Omega: Wiśniewski – Roczek, Niedbała, Zieliński, Kowalik – Pieniążek, Paweł Kowalski (20′ Stańczyk ż), Tomesz (68′ Ociepa), Bociek, Michalak – Krzysztof Kowalski (68′ Bąkowicz)

Zdjęcia: Jacek Porzeżyński

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl