• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Paweł KOWALSKI

Treningi pływackie tylko dla członków kadry

MIOST |

Przynajmniej do 9 kwietnia zawieszone zostały treningi nauki pływania dla początkujących. Trenować mogą, zgodnie z rządowym rozporządzeniem, tylko członkowie kadry narodowej z aktualną licencją Polskiego Związku Pływackiego. Związane jest to z koronawirusowymi obostrzeniami i ogólnopolskim lockdownem.

Wznawia zajęcia sekcja pływacka

MIOST |

Od poniedziałku (15 lutego) wznawia zajęcia sekcja pływacka Omegi Kleszczów. Wszyscy zawodnicy proszeni są o pobranie i wypełnienie deklaracji członkowskiej, zapłatę składki członkowskiej za 2021 rok oraz przyniesienie wypełnionej deklaracji na pierwsze zajęcia.

Nasi pływacy na mitingu w Oleśnicy

MIOST |

Z udziałem 290 zawodników z 26 klubów rozegrany został w Oleśnicy VI Międzynarodowy Miting Pływacki. Nasz klub reprezentowało dwoje zawodników, startując w kategorii roczników 2006/2007. Warto dodać, że Oliwier Krzyszkowski i Antonina Nowak byli o rok młodsi od swoich konkurentów.

Dwa piąte miejsca Przemka w Olsztynie

MIOST |

W Olsztynie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. Nasz klub reprezentował Przemysław Gawrysiak, który uplasował się dwukrotnie na piątym miejscu.

Przemek znów na podium w Grand Prix

MIOST |

W czasie minionego weekendu w Łodzi odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Pucharu Polski w pływaniu. Omegę Kleszczów reprezentowało dwóch zawodników: Przemysław Gawrysiak i Maciej Kaniewski.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl