• Amelia Pawelus
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Amelia PAWELUS

  • Maksymilian ZAWIŚLAK

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

  • Oskar OŁUBEK

Dwa remisy seniorów na koniec

MIOST |

Zakończył się sezon 2025/2026 w seniorskiej piłce nożnej - zarówno w IV lidze łódzkiej, jak i klasie okręgowej. Tak jak napisaliśmy - zakończył się niefortunnie dla obu naszych zespołów. Degradacja pierwszej drużyny pociągnęła za sobą drugi zespół, który mimo sportowego utrzymania, zagra w przyszłym sezonie w klasie A. Ale to nie koniec świata. Nikt nie zamierza się poddawać - wręcz przeciwnie. 

Ostatnie wyjazdowe mecze zakończyły się remisami. Pierwszy zespół Omegi podzielił się punktami z ŁKS III, remisując 2:2. Druga drużyna zremisowała zaś w Woli Krzysztoporskiej z miejscowym LKS 4:4. 

Wiele wskazuje na to, że już w przyszłym sezonie Omega podejmie walkę o powrót do IV ligi, a ma to uczynić pod wodzą Wojciecha Robaszka. Działacze są już po rozmowach z większością zawodników. Kilku z wyróżniających się piłkarzy drugiej drużyny grać będzie w klasie okręgowej, a rezerwy, które spadły do klasy A, zasilone zostaną juniorami.

W Kleszczowie nikt nie ma zamiaru poddawać się. Wręcz przeciwnie - działacze klubowi są na tyle doświadczeni, że niejedno już w życiu widzieli i w piłce przeżyli. W najbliższych dniach ma zostać ustalona kadra zarówno pierwszej, jak i drugiej drużyny, którą prowadzić będzie dalej Tomasz Walioszczyk. O szczegółach będziemy informować.

Zdjęcie: FotoPiotr

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl