• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Klaudia OŁUBEK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Patryk KUSIAK


KOL Data Godz. Gospodarz Rezultat Goście
1 10.08.2013 17:00 Skalnik Sulejów 0 - 1 LKS Wola Krzysztoporska
1 10.08.2013 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
1 11.08.2013 11:00 Omega II Kleszczów 2 - 0 Ceramika Opoczno
1 11.08.2013 11:00 Świt Kamieńsk 1 - 4 KS Poświętne
1 11.08.2013 16:00 LKS Mniszków 2 - 2 LKS Lubochnia
1 11.08.2013 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński 1 - 1 GUKS Gorzkowice
1 11.08.2013 17:00 Grabka Grabica 1 - 4 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
1 11.08.2013 17:00 Gerlach Drzewica 0 - 1 Szczerbiec Wolbórz
2 15.08.2013 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 Gerlach Drzewica
2 15.08.2013 16:00 LKS Lubochnia 3 - 0 Skalnik Sulejów
2 15.08.2013 17:00 GUKS Gorzkowice 6 - 0 KS Poświętne
2 15.08.2013 17:00 Świt Kamieńsk 1 - 2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
2 15.08.2013 17:00 Szczerbiec Wolbórz 0 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
2 15.08.2013 17:00 LKS Wola Krzysztoporska 1 - 1 Grabka Grabica
2 15.08.2013 17:00 Ceramika Opoczno 0 - 2 LKS Mniszków
2 15.08.2013 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński 2 - 3 Omega II Kleszczów
3 18.08.2013 11:00 Omega II Kleszczów 4 - 1 GUKS Gorzkowice
3 18.08.2013 11:00 Skalnik Sulejów 2 - 1 Ceramika Opoczno
3 18.08.2013 16:00 LKS Mniszków 2 - 1 WOY Bukowiec Opoczyński
3 18.08.2013 17:00 Grabka Grabica 1 - 2 LKS Lubochnia
3 18.08.2013 17:00 Gerlach Drzewica 3 - 0 LKS Wola Krzysztoporska
3 18.08.2013 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 4 - 0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
3 18.08.2013 17:00 Świt Kamieńsk 2 - 1 Szczerbiec Wolbórz
3 18.08.2013 17:00 KS Poświętne 1 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
4 24.08.2013 17:00 GUKS Gorzkowice 1 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
4 24.08.2013 17:00 Szczerbiec Wolbórz 1 - 1 KS Poświętne
4 24.08.2013 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Świt Kamieńsk
4 24.08.2013 17:00 LKS Wola Krzysztoporska 2 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
4 24.08.2013 17:00 LKS Lubochnia 3 - 3 Gerlach Drzewica
4 24.08.2013 17:00 Ceramika Opoczno 5 - 0 Grabka Grabica
4 25.08.2013 11:00 Omega II Kleszczów 3 - 2 LKS Mniszków
4 25.08.2013 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński 2 - 1 Skalnik Sulejów
5 31.08.2013 17:00 Skalnik Sulejów 2 - 0 Omega II Kleszczów
5 31.08.2013 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 3 LKS Lubochnia
5 31.08.2013 17:00 Świt Kamieńsk 2 - 1 LKS Wola Krzysztoporska
5 31.08.2013 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3 - 0 Szczerbiec Wolbórz
5 01.09.2013 16:00 LKS Mniszków 0 - 1 GUKS Gorzkowice
5 01.09.2013 16:00 KS Poświętne 1 - 1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
5 01.09.2013 17:00 Grabka Grabica 0 - 3 WOY Bukowiec Opoczyński
5 01.09.2013 17:00 Gerlach Drzewica 3 - 2 Ceramika Opoczno
6 07.09.2013 15:00 GUKS Gorzkowice 1 - 1 Szczerbiec Wolbórz
6 07.09.2013 16:00 LKS Wola Krzysztoporska 1 - 1 KS Poświętne
6 07.09.2013 17:00 LKS Lubochnia 1 - 0 Świt Kamieńsk
6 07.09.2013 17:00 Ceramika Opoczno 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
6 08.09.2013 11:00 Omega II Kleszczów 3 - 2 Grabka Grabica
6 08.09.2013 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński 2 - 1 Gerlach Drzewica
6 08.09.2013 16:00 LKS Mniszków 2 - 1 Skalnik Sulejów
6 08.09.2013 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
7 14.09.2013 16:00 Szczerbiec Wolbórz 2 - 0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
7 14.09.2013 16:30 Skalnik Sulejów 0 - 3 GUKS Gorzkowice
7 14.09.2013 16:30 Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 0 WOY Bukowiec Opoczyński
7 14.09.2013 16:30 Świt Kamieńsk 1 - 3 Ceramika Opoczno
7 14.09.2013 16:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4 - 0 LKS Wola Krzysztoporska
7 15.09.2013 16:00 Gerlach Drzewica 3 - 2 Omega II Kleszczów
7 15.09.2013 16:00 KS Poświętne 5 - 2 LKS Lubochnia
7 15.09.2013 16:30 Grabka Grabica 2 - 1 LKS Mniszków
8 21.09.2013 16:00 GUKS Gorzkowice 2 - 1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
8 21.09.2013 16:00 LKS Wola Krzysztoporska 0 - 3 Szczerbiec Wolbórz
8 21.09.2013 16:00 LKS Lubochnia 0 - 2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
8 21.09.2013 16:00 Ceramika Opoczno 3 - 0 KS Poświętne
8 21.09.2013 16:00 Skalnik Sulejów 5 - 0 Grabka Grabica
8 22.09.2013 11:00 Omega II Kleszczów 3 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
8 22.09.2013 15:00 WOY Bukowiec Opoczyński 0 - 2 Świt Kamieńsk
8 22.09.2013 16:00 LKS Mniszków 3 - 1 Gerlach Drzewica
9 28.09.2013 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 2 LKS Mniszków
9 28.09.2013 16:00 Świt Kamieńsk 0 - 2 Omega II Kleszczów
9 28.09.2013 16:00 KS Poświętne 0 - 3 WOY Bukowiec Opoczyński
9 28.09.2013 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3 - 2 Ceramika Opoczno
9 28.09.2013 16:00 Szczerbiec Wolbórz 3 - 1 LKS Lubochnia
9 29.09.2013 16:00 Grabka Grabica 0 - 2 GUKS Gorzkowice
9 29.09.2013 16:00 Gerlach Drzewica 3 - 1 Skalnik Sulejów
9 29.09.2013 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 5 - 1 LKS Wola Krzysztoporska
10 05.10.2013 11:00 Omega II Kleszczów 1 - 2 KS Poświętne
10 05.10.2013 15:00 GUKS Gorzkowice 7 - 0 LKS Wola Krzysztoporska
10 05.10.2013 15:00 WOY Bukowiec Opoczyński 1 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
10 05.10.2013 15:30 LKS Lubochnia 2 - 2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
10 05.10.2013 15:30 Ceramika Opoczno 0 - 2 Szczerbiec Wolbórz
10 05.10.2013 15:30 LKS Mniszków 2 - 1 Świt Kamieńsk
10 05.10.2013 15:30 Skalnik Sulejów 0 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
10 05.10.2013 15:30 Grabka Grabica 3 - 1 Gerlach Drzewica
11 12.10.2013 15:00 Szczerbiec Wolbórz 0 - 0 WOY Bukowiec Opoczyński
11 12.10.2013 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 2 Ceramika Opoczno
11 12.10.2013 15:00 LKS Wola Krzysztoporska 2 - 0 LKS Lubochnia
11 12.10.2013 15:30 Polonia Piotrków Trybunalski 9 - 0 Grabka Grabica
11 12.10.2013 15:30 Świt Kamieńsk 4 - 2 Skalnik Sulejów
11 12.10.2013 15:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2 - 0 Omega II Kleszczów
11 13.10.2013 15:00 Gerlach Drzewica 1 - 1 GUKS Gorzkowice
11 13.10.2013 15:00 KS Poświętne 4 - 2 LKS Mniszków
12 19.10.2013 15:00 GUKS Gorzkowice 1 - 1 LKS Lubochnia
12 19.10.2013 15:00 Ceramika Opoczno 3 - 1 LKS Wola Krzysztoporska
12 19.10.2013 15:00 Skalnik Sulejów 1 - 4 KS Poświętne
12 20.10.2013 11:00 Omega II Kleszczów 1 - 0 Szczerbiec Wolbórz
12 20.10.2013 14:00 WOY Bukowiec Opoczyński 1 - 1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
12 20.10.2013 15:00 LKS Mniszków 3 - 2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
12 20.10.2013 15:00 Grabka Grabica 1 - 3 Świt Kamieńsk
12 20.10.2013 15:00 Gerlach Drzewica 1 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski
13 26.10.2013 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski 6 - 1 GUKS Gorzkowice
13 26.10.2013 15:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 5 - 0 Skalnik Sulejów
13 26.10.2013 15:00 Szczerbiec Wolbórz 5 - 0 LKS Mniszków
13 26.10.2013 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 Omega II Kleszczów
13 26.10.2013 15:00 LKS Wola Krzysztoporska 4 - 2 WOY Bukowiec Opoczyński
13 26.10.2013 15:00 LKS Lubochnia 0 - 0 Ceramika Opoczno
13 27.10.2013 13:30 Świt Kamieńsk 1 - 2 Gerlach Drzewica
13 27.10.2013 14:00 KS Poświętne 4 - 1 Grabka Grabica
14 02.11.2013 13:30 GUKS Gorzkowice 1 - 3 Ceramika Opoczno
14 02.11.2013 13:30 Skalnik Sulejów 3 - 1 Szczerbiec Wolbórz
14 02.11.2013 13:30 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 1 Świt Kamieńsk
14 03.11.2013 11:00 Omega II Kleszczów 5 - 0 LKS Wola Krzysztoporska
14 03.11.2013 13:00 WOY Bukowiec Opoczyński 5 - 2 LKS Lubochnia
14 03.11.2013 13:30 LKS Mniszków 0 - 1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
14 03.11.2013 13:30 Grabka Grabica 0 - 2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
14 03.11.2013 13:30 Gerlach Drzewica 2 - 1 KS Poświętne
15 09.11.2013 13:30 Świt Kamieńsk 2 - 1 GUKS Gorzkowice
15 09.11.2013 13:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4 - 0 Gerlach Drzewica
15 09.11.2013 13:30 Szczerbiec Wolbórz 3 - 1 Grabka Grabica
15 09.11.2013 13:30 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Skalnik Sulejów
15 09.11.2013 13:30 LKS Wola Krzysztoporska 1 - 1 LKS Mniszków
15 09.11.2013 13:30 LKS Lubochnia 2 - 3 Omega II Kleszczów
15 09.11.2013 13:30 Ceramika Opoczno 2 - 1 WOY Bukowiec Opoczyński
15 10.11.2013 13:30 KS Poświętne 3 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
16 16.11.2013 13:00 GUKS Gorzkowice 4 - 1 WOY Bukowiec Opoczyński
16 16.11.2013 13:00 Ceramika Opoczno 1 - 1 Omega II Kleszczów
16 16.11.2013 13:00 LKS Lubochnia 0 - 3 LKS Mniszków
16 16.11.2013 13:00 LKS Wola Krzysztoporska 1 - 1 Skalnik Sulejów
16 16.11.2013 13:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3 - 1 Grabka Grabica
16 16.11.2013 13:00 Szczerbiec Wolbórz 4 - 1 Gerlach Drzewica
16 16.11.2013 13:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
16 17.11.2013 13:00 KS Poświętne 3 - 2 Świt Kamieńsk
17 23.11.2013 13:00 Świt Kamieńsk 2 - 3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
17 24.11.2013 11:00 Omega II Kleszczów 0 - 1 WOY Bukowiec Opoczyński
17 24.11.2013 13:00 KS Poświętne 2 - 2 GUKS Gorzkowice
17 24.11.2013 13:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Szczerbiec Wolbórz
17 24.11.2013 13:00 Gerlach Drzewica 5 - 2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
17 24.11.2013 13:00 Grabka Grabica 4 - 1 LKS Wola Krzysztoporska
17 24.11.2013 13:00 Skalnik Sulejów 0 - 3 LKS Lubochnia
17 24.11.2013 13:00 LKS Mniszków 0 - 3 Ceramika Opoczno
18 22.03.2014 15:00 GUKS Gorzkowice 2 - 1 Omega II Kleszczów
18 22.03.2014 15:00 Ceramika Opoczno 3 - 3 Skalnik Sulejów
18 22.03.2014 15:00 LKS Lubochnia 4 - 2 Grabka Grabica
18 22.03.2014 15:00 LKS Wola Krzysztoporska 0 - 2 Gerlach Drzewica
18 22.03.2014 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
18 22.03.2014 15:00 Szczerbiec Wolbórz 1 - 1 Świt Kamieńsk
18 23.03.2014 15:00 WOY Bukowiec Opoczyński 1 - 3 LKS Mniszków
18 23.03.2014 15:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 0 KS Poświętne
19 29.03.2014 00:00 Świt Kamieńsk 3 - 0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
19 29.03.2014 00:00 KS Poświętne 0 - 4 Szczerbiec Wolbórz
19 29.03.2014 00:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 0 GUKS Gorzkowice
19 29.03.2014 00:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 2 LKS Wola Krzysztoporska
19 29.03.2014 00:00 Gerlach Drzewica 1 - 1 LKS Lubochnia
19 29.03.2014 00:00 Grabka Grabica 1 - 1 Ceramika Opoczno
19 29.03.2014 00:00 Skalnik Sulejów 0 - 1 WOY Bukowiec Opoczyński
19 29.03.2014 16:00 LKS Mniszków 2 - 7 Omega II Kleszczów
20 05.04.2014 00:00 GUKS Gorzkowice 3 - 1 LKS Mniszków
20 05.04.2014 00:00 WOY Bukowiec Opoczyński 3 - 0 Grabka Grabica
20 05.04.2014 00:00 Ceramika Opoczno 6 - 1 Gerlach Drzewica
20 05.04.2014 00:00 LKS Lubochnia 1 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski
20 05.04.2014 00:00 LKS Wola Krzysztoporska 1 - 6 Świt Kamieńsk
20 05.04.2014 00:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 KS Poświętne
20 05.04.2014 00:00 Szczerbiec Wolbórz 1 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
20 06.04.2014 11:00 Omega II Kleszczów 5 - 1 Skalnik Sulejów
21 12.04.2014 00:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
21 12.04.2014 00:00 Szczerbiec Wolbórz 0 - 3 GUKS Gorzkowice
21 12.04.2014 00:00 KS Poświętne 2 - 1 LKS Wola Krzysztoporska
21 12.04.2014 00:00 Świt Kamieńsk 3 - 0 LKS Lubochnia
21 12.04.2014 00:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 1 Ceramika Opoczno
21 12.04.2014 00:00 Gerlach Drzewica 1 - 0 WOY Bukowiec Opoczyński
21 12.04.2014 00:00 Skalnik Sulejów 1 - 4 LKS Mniszków
21 13.04.2014 15:00 Grabka Grabica 3 - 4 Omega II Kleszczów
22 18.04.2014 00:00 LKS Mniszków 0 - 1 Grabka Grabica
22 18.04.2014 00:00 GUKS Gorzkowice 2 - 0 Skalnik Sulejów
22 18.04.2014 00:00 WOY Bukowiec Opoczyński 1 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
22 18.04.2014 00:00 Ceramika Opoczno 0 - 3 Świt Kamieńsk
22 18.04.2014 00:00 LKS Lubochnia 3 - 0 KS Poświętne
22 18.04.2014 00:00 LKS Wola Krzysztoporska 1 - 3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
22 18.04.2014 00:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 2 Szczerbiec Wolbórz
22 19.04.2014 15:00 Omega II Kleszczów 3 - 1 Gerlach Drzewica
23 26.04.2014 00:00 Szczerbiec Wolbórz 2 - 0 LKS Wola Krzysztoporska
23 26.04.2014 00:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 GUKS Gorzkowice
23 26.04.2014 00:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 1 LKS Lubochnia
23 26.04.2014 00:00 KS Poświętne 1 - 4 Ceramika Opoczno
23 26.04.2014 00:00 Świt Kamieńsk 0 - 0 WOY Bukowiec Opoczyński
23 26.04.2014 00:00 Gerlach Drzewica 2 - 2 LKS Mniszków
23 26.04.2014 00:00 Grabka Grabica 2 - 0 Skalnik Sulejów
23 26.04.2014 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 0 Omega II Kleszczów
24 01.05.2014 00:00 Skalnik Sulejów 1 - 1 Gerlach Drzewica
24 01.05.2014 00:00 GUKS Gorzkowice 4 - 0 Grabka Grabica
24 01.05.2014 00:00 LKS Mniszków 0 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
24 01.05.2014 00:00 WOY Bukowiec Opoczyński 2 - 1 KS Poświętne
24 01.05.2014 00:00 Ceramika Opoczno 0 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
24 01.05.2014 00:00 LKS Lubochnia 1 - 4 Szczerbiec Wolbórz
24 01.05.2014 00:00 LKS Wola Krzysztoporska 1 - 2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
24 01.05.2014 11:00 Omega II Kleszczów 3 - 2 Świt Kamieńsk
25 04.05.2014 00:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 LKS Lubochnia
25 04.05.2014 00:00 LKS Wola Krzysztoporska 2 - 4 GUKS Gorzkowice
25 04.05.2014 00:00 Szczerbiec Wolbórz 4 - 1 Ceramika Opoczno
25 04.05.2014 00:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3 - 0 WOY Bukowiec Opoczyński
25 04.05.2014 00:00 Świt Kamieńsk 1 - 0 LKS Mniszków
25 04.05.2014 00:00 Polonia Piotrków Trybunalski 6 - 0 Skalnik Sulejów
25 04.05.2014 00:00 Gerlach Drzewica 3 - 0 Grabka Grabica
25 04.05.2014 17:00 KS Poświętne 1 - 1 Omega II Kleszczów
26 10.05.2014 00:00 Grabka Grabica 0 - 5 Polonia Piotrków Trybunalski
26 10.05.2014 00:00 GUKS Gorzkowice 2 - 2 Gerlach Drzewica
26 10.05.2014 00:00 Skalnik Sulejów 0 - 3 Świt Kamieńsk
26 10.05.2014 00:00 LKS Mniszków 5 - 2 KS Poświętne
26 10.05.2014 00:00 WOY Bukowiec Opoczyński 2 - 0 Szczerbiec Wolbórz
26 10.05.2014 00:00 Ceramika Opoczno 1 - 2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
26 10.05.2014 00:00 LKS Lubochnia 2 - 1 LKS Wola Krzysztoporska
26 11.05.2014 11:00 Omega II Kleszczów 2 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
27 17.05.2014 00:00 LKS Wola Krzysztoporska 0 - 4 Ceramika Opoczno
27 17.05.2014 00:00 LKS Lubochnia 5 - 2 GUKS Gorzkowice
27 17.05.2014 00:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3 - 0 WOY Bukowiec Opoczyński
27 17.05.2014 00:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4 - 1 LKS Mniszków
27 17.05.2014 00:00 KS Poświętne 5 - 0 Skalnik Sulejów
27 17.05.2014 00:00 Świt Kamieńsk 2 - 2 Grabka Grabica
27 17.05.2014 00:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Gerlach Drzewica
27 17.05.2014 17:00 Szczerbiec Wolbórz 2 - 2 Omega II Kleszczów
28 24.05.2014 00:00 Gerlach Drzewica 2 - 1 Świt Kamieńsk
28 24.05.2014 00:00 GUKS Gorzkowice 0 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
28 24.05.2014 00:00 Grabka Grabica 1 - 5 KS Poświętne
28 24.05.2014 00:00 Skalnik Sulejów 1 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
28 24.05.2014 00:00 LKS Mniszków 3 - 0 Szczerbiec Wolbórz
28 24.05.2014 00:00 WOY Bukowiec Opoczyński 7 - 3 LKS Wola Krzysztoporska
28 24.05.2014 00:00 Ceramika Opoczno 0 - 2 LKS Lubochnia
28 25.05.2014 11:00 Omega II Kleszczów 6 - 0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
29 31.05.2014 17:00 LKS Lubochnia 2 - 0 WOY Bukowiec Opoczyński
29 31.05.2014 17:00 Ceramika Opoczno 0 - 3 GUKS Gorzkowice
29 31.05.2014 17:00 LKS Wola Krzysztoporska 0 - 5 Omega II Kleszczów
29 31.05.2014 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 LKS Mniszków
29 31.05.2014 17:00 Szczerbiec Wolbórz 2 - 0 Skalnik Sulejów
29 31.05.2014 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4 - 1 Grabka Grabica
29 31.05.2014 17:00 KS Poświętne 1 - 2 Gerlach Drzewica
29 31.05.2014 17:00 Świt Kamieńsk 2 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
30 07.06.2014 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 6 - 2 KS Poświętne
30 07.06.2014 17:00 GUKS Gorzkowice 1 - 2 Świt Kamieńsk
30 07.06.2014 17:00 Gerlach Drzewica 1 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
30 07.06.2014 17:00 Grabka Grabica 2 - 3 Szczerbiec Wolbórz
30 07.06.2014 17:00 Skalnik Sulejów 0 - 3 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
30 07.06.2014 17:00 LKS Mniszków 3 - 2 LKS Wola Krzysztoporska
30 07.06.2014 17:00 Omega II Kleszczów 2 - 0 LKS Lubochnia
30 07.06.2014 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński 1 - 1 Ceramika Opoczno

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl