• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Klaudia OŁUBEK

  • Patryk KUSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ



Pozycja   Zespół M Z R P Pkt Bz Bs +/- Forma
1 bez zmian (1) Warta Sieradz 38 26 8 4 86 85 28 57 COM_JOOMLEAGUE_WON
2 bez zmian (2) Warta Działoszyn 38 22 6 10 72 69 40 29 COM_JOOMLEAGUE_WON
3 bez zmian (3) Omega Kleszczów 38 20 7 11 67 78 61 17 COM_JOOMLEAGUE_WON
4 awans (5) Unia Skierniewice 38 18 11 9 65 84 41 43 COM_JOOMLEAGUE_DRAW
5 spadek (4) Zjednoczeni Gmina Bełchatów 38 18 10 10 64 67 50 17 COM_JOOMLEAGUE_WON
6 bez zmian (6) GKS Bełchatów II 38 16 13 9 61 83 58 25 COM_JOOMLEAGUE_DRAW
7 awans (8) Termy Ner Poddębice 38 17 10 11 61 78 57 21 COM_JOOMLEAGUE_WON
8 spadek (7) MKS Kutno 38 17 9 12 60 65 61 4 COM_JOOMLEAGUE_LOST
9 awans (10) Zjednoczeni Stryków 38 15 12 11 57 66 61 5 COM_JOOMLEAGUE_LOST
10 awans (11) Pilica Przedbórz 38 18 3 17 57 71 77 -6 COM_JOOMLEAGUE_LOST
11 spadek (9) Zawisza Pajęczno 38 17 5 16 56 73 74 -1 COM_JOOMLEAGUE_WON
12 bez zmian (12) LKS Kwiatkowice 38 17 4 17 55 63 72 -9 COM_JOOMLEAGUE_WON
13 bez zmian (13) KS Paradyż 38 15 7 16 52 54 55 -1 COM_JOOMLEAGUE_WON
14 bez zmian (14) Ceramika Opoczno 38 12 14 12 50 48 43 5 COM_JOOMLEAGUE_LOST
15 bez zmian (15) Włókniarz Zelów 38 11 13 14 46 43 55 -12 COM_JOOMLEAGUE_WON
16 bez zmian (16) Zawisza Rzgów 38 11 9 18 42 50 69 -19 COM_JOOMLEAGUE_LOST
17 bez zmian (17) MKS Jutrzenka Warta 38 9 8 21 35 58 93 -35 COM_JOOMLEAGUE_LOST
18 bez zmian (18) Andrespolia Wiśniowa Góra 38 7 8 23 29 52 78 -26 COM_JOOMLEAGUE_LOST
19 bez zmian (19) Mechanik Radomsko 38 7 5 26 26 43 85 -42 COM_JOOMLEAGUE_LOST
20 bez zmian (20) Polonia Piotrków Trybunalski 38 2 8 28 14 33 105 -72 COM_JOOMLEAGUE_LOST


  Baraże o udział w III lidze (1)    Spadek (16-20) 

M = Rozegrane Z = Zwycięstwa R = Remisy P = Porażki Pkt = Punkty Bz = Bramki zdobyte Bs = Bramki stracone +/- = Różnica Forma = Ostatnie mecze

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl