• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Klaudia OŁUBEK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Patryk KUSIAK


KOL Data Godz. Gospodarz Rezultat Goście
1 18.08.2018 15:30 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 0 Czarni Rozprza
1 18.08.2018 16:00 LKS Mniszków 1 - 1 Szczerbiec Wolbórz
1 18.08.2018 17:00 GUKS Gorzkowice 2 - 0 LUKS Gomunice
1 18.08.2018 17:30 LKS Czarnocin 0 - 4 Omega II Kleszczów
1 18.08.2018 17:30 Astoria Szczerców 1 - 3 Start Lgota Wielka
1 19.08.2018 17:00 Świt Kamieńsk 5 - 1 Olimpia Wola Załężna
1 19.08.2018 17:30 MGKS Drzewica 2 - 0 Włókniarz Moszczenica
2 25.08.2018 14:00 GUKS Gorzkowice 1 - 0 LKS Czarnocin
2 25.08.2018 17:00 Szczerbiec Wolbórz 4 - 1 Włókniarz Moszczenica
2 25.08.2018 17:00 Czarni Rozprza 1 - 4 Astoria Szczerców
2 25.08.2018 17:00 LKS Mniszków 2 - 1 LUKS Gomunice
2 26.08.2018 15:00 Omega II Kleszczów 2 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
2 26.08.2018 15:00 Olimpia Wola Załężna 0 - 3 MGKS Drzewica
2 26.08.2018 17:00 Start Lgota Wielka 1 - 4 Świt Kamieńsk
3 01.09.2018 15:00 LUKS Gomunice 4 - 3 Szczerbiec Wolbórz
3 01.09.2018 17:00 Astoria Szczerców 4 - 1 Omega II Kleszczów
3 01.09.2018 17:00 Świt Kamieńsk 5 - 0 Czarni Rozprza
3 01.09.2018 17:00 LKS Czarnocin 2 - 2 LKS Mniszków
3 01.09.2018 17:00 Włókniarz Moszczenica 3 - 2 Olimpia Wola Załężna
3 01.09.2018 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 0 GUKS Gorzkowice
3 02.09.2018 17:00 MGKS Drzewica 1 - 0 Start Lgota Wielka
4 08.09.2018 16:00 LUKS Gomunice 3 - 0 LKS Czarnocin
4 08.09.2018 16:30 Szczerbiec Wolbórz 1 - 1 Olimpia Wola Załężna
4 08.09.2018 16:30 Czarni Rozprza 1 - 3 MGKS Drzewica
4 08.09.2018 16:30 LKS Mniszków 0 - 6 Polonia Piotrków Trybunalski
4 09.09.2018 13:00 GUKS Gorzkowice 0 - 1 Astoria Szczerców
4 09.09.2018 15:00 Omega II Kleszczów 1 - 1 Świt Kamieńsk
4 09.09.2018 16:00 Start Lgota Wielka 1 - 5 Włókniarz Moszczenica
5 15.09.2018 15:00 Świt Kamieńsk 6 - 4 GUKS Gorzkowice
5 15.09.2018 16:30 LKS Czarnocin 0 - 4 Szczerbiec Wolbórz
5 15.09.2018 16:30 LKS Mniszków 1 - 4 Astoria Szczerców
5 15.09.2018 16:30 Polonia Piotrków Trybunalski 9 - 1 LUKS Gomunice
5 15.09.2018 16:30 Olimpia Wola Załężna 2 - 2 Start Lgota Wielka
5 16.09.2018 16:30 MGKS Drzewica 2 - 0 Omega II Kleszczów
5 16.09.2018 16:30 Włókniarz Moszczenica 3 - 3 Czarni Rozprza
6 22.09.2018 16:00 GUKS Gorzkowice 0 - 2 MGKS Drzewica
6 22.09.2018 16:00 LKS Czarnocin 0 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski
6 22.09.2018 16:00 LUKS Gomunice 1 - 0 Astoria Szczerców
6 22.09.2018 16:00 LKS Mniszków 0 - 6 Świt Kamieńsk
6 22.09.2018 16:00 Czarni Rozprza 0 - 1 Olimpia Wola Załężna
6 23.09.2018 11:00 Szczerbiec Wolbórz 5 - 4 Start Lgota Wielka
6 23.09.2018 15:00 Omega II Kleszczów 0 - 1 Włókniarz Moszczenica
7 29.09.2018 13:30 Świt Kamieńsk 4 - 2 LUKS Gomunice
7 29.09.2018 16:00 Olimpia Wola Załężna 2 - 4 Omega II Kleszczów
7 29.09.2018 16:00 Start Lgota Wielka 7 - 2 Czarni Rozprza
7 29.09.2018 16:00 Astoria Szczerców 1 - 1 LKS Czarnocin
7 29.09.2018 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 7 - 1 Szczerbiec Wolbórz
7 30.09.2018 16:00 Włókniarz Moszczenica 2 - 2 GUKS Gorzkowice
7 30.09.2018 16:00 MGKS Drzewica 2 - 0 LKS Mniszków
8 06.10.2018 15:00 LKS Czarnocin 0 - 6 Świt Kamieńsk
8 06.10.2018 15:00 GUKS Gorzkowice 2 - 2 Olimpia Wola Załężna
8 06.10.2018 15:00 LUKS Gomunice 1 - 1 MGKS Drzewica
8 06.10.2018 15:30 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Astoria Szczerców
8 06.10.2018 15:30 Szczerbiec Wolbórz 3 - 2 Czarni Rozprza
8 06.10.2018 16:00 LKS Mniszków 1 - 3 Włókniarz Moszczenica
8 07.10.2018 15:00 Omega II Kleszczów 0 - 0 Start Lgota Wielka
9 13.10.2018 15:00 Świt Kamieńsk 3 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski
9 13.10.2018 15:00 Start Lgota Wielka 2 - 1 GUKS Gorzkowice
9 13.10.2018 15:30 Czarni Rozprza 1 - 6 Omega II Kleszczów
9 13.10.2018 15:30 Olimpia Wola Załężna 4 - 3 LKS Mniszków
9 13.10.2018 15:30 Astoria Szczerców 1 - 1 Szczerbiec Wolbórz
9 14.10.2018 15:30 MGKS Drzewica 1 - 1 LKS Czarnocin
9 14.10.2018 15:30 Włókniarz Moszczenica 2 - 1 LUKS Gomunice
10 20.10.2018 15:00 Szczerbiec Wolbórz 2 - 2 Omega II Kleszczów
10 20.10.2018 15:00 LKS Mniszków 1 - 3 Start Lgota Wielka
10 20.10.2018 15:00 Astoria Szczerców 1 - 2 Świt Kamieńsk
10 20.10.2018 15:00 GUKS Gorzkowice 4 - 1 Czarni Rozprza
10 20.10.2018 15:00 LUKS Gomunice 1 - 1 Olimpia Wola Załężna
10 20.10.2018 15:00 LKS Czarnocin 0 - 0 Włókniarz Moszczenica
10 20.10.2018 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 MGKS Drzewica
11 27.10.2018 14:00 Świt Kamieńsk 3 - 1 Szczerbiec Wolbórz
11 27.10.2018 14:00 Czarni Rozprza 0 - 5 LKS Mniszków
11 27.10.2018 14:00 Olimpia Wola Załężna 6 - 2 LKS Czarnocin
11 28.10.2018 13:30 Omega II Kleszczów 2 - 3 GUKS Gorzkowice
11 28.10.2018 13:30 Włókniarz Moszczenica 1 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
11 28.10.2018 13:30 Start Lgota Wielka 0 - 0 LUKS Gomunice
11 28.10.2018 13:30 MGKS Drzewica 3 - 1 Astoria Szczerców
12 03.11.2018 12:30 Astoria Szczerców 2 - 0 Włókniarz Moszczenica
12 03.11.2018 13:30 Szczerbiec Wolbórz 4 - 1 GUKS Gorzkowice
12 03.11.2018 13:30 Świt Kamieńsk 2 - 3 MGKS Drzewica
12 03.11.2018 13:30 Polonia Piotrków Trybunalski 4 - 0 Olimpia Wola Załężna
12 03.11.2018 13:30 LKS Czarnocin 3 - 2 Start Lgota Wielka
12 03.11.2018 13:30 LUKS Gomunice 1 - 2 Czarni Rozprza
12 04.11.2018 11:00 LKS Mniszków 2 - 2 Omega II Kleszczów
13 10.11.2018 13:00 Włókniarz Moszczenica 1 - 1 Świt Kamieńsk
13 10.11.2018 13:00 Olimpia Wola Załężna 7 - 5 Astoria Szczerców
13 10.11.2018 13:00 Czarni Rozprza 1 - 2 LKS Czarnocin
13 10.11.2018 13:00 GUKS Gorzkowice 1 - 2 LKS Mniszków
13 11.11.2018 13:00 Omega II Kleszczów 5 - 2 LUKS Gomunice
13 11.11.2018 13:00 MGKS Drzewica 1 - 0 Szczerbiec Wolbórz
13 11.11.2018 13:00 Start Lgota Wielka 0 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski
14 23.03.2019 15:00 Start Lgota Wielka 0 - 1 Astoria Szczerców
14 23.03.2019 16:00 LUKS Gomunice 2 - 1 GUKS Gorzkowice
14 23.03.2019 16:00 Szczerbiec Wolbórz 4 - 1 LKS Mniszków
14 23.03.2019 16:00 Olimpia Wola Załężna 3 - 4 Świt Kamieńsk
14 23.03.2019 16:00 Włókniarz Moszczenica 2 - 1 MGKS Drzewica
14 24.03.2019 15:00 Czarni Rozprza 1 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski
14 24.03.2019 15:00 Omega II Kleszczów 2 - 2 LKS Czarnocin
15 30.03.2019 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 0 Omega II Kleszczów
15 30.03.2019 16:00 LUKS Gomunice 0 - 0 LKS Mniszków
15 30.03.2019 16:00 LKS Czarnocin 0 - 0 GUKS Gorzkowice
15 30.03.2019 16:00 Astoria Szczerców 0 - 0 Czarni Rozprza
15 31.03.2019 16:00 Włókniarz Moszczenica 1 - 2 Szczerbiec Wolbórz
15 31.03.2019 16:00 MGKS Drzewica 1 - 1 Olimpia Wola Załężna
15 31.03.2019 16:00 Świt Kamieńsk 6 - 0 Start Lgota Wielka
16 06.04.2019 15:00 Start Lgota Wielka 3 - 0 MGKS Drzewica
16 06.04.2019 16:00 Szczerbiec Wolbórz 5 - 0 LUKS Gomunice
16 06.04.2019 16:30 Olimpia Wola Załężna 0 - 1 Włókniarz Moszczenica
16 06.04.2019 16:30 GUKS Gorzkowice 0 - 7 Polonia Piotrków Trybunalski
16 07.04.2019 15:00 Omega II Kleszczów 2 - 2 Astoria Szczerców
16 07.04.2019 16:00 Czarni Rozprza 1 - 3 Świt Kamieńsk
16 07.04.2019 16:30 LKS Mniszków 2 - 0 LKS Czarnocin
17 13.04.2019 16:00 Świt Kamieńsk 0 - 0 Omega II Kleszczów
17 13.04.2019 16:00 LKS Czarnocin 3 - 0 LUKS Gomunice
17 13.04.2019 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 8 - 0 LKS Mniszków
17 13.04.2019 16:30 Astoria Szczerców 3 - 1 GUKS Gorzkowice
17 13.04.2019 16:30 Olimpia Wola Załężna 2 - 1 Szczerbiec Wolbórz
17 14.04.2019 16:30 MGKS Drzewica 2 - 0 Czarni Rozprza
17 14.04.2019 16:30 Włókniarz Moszczenica 1 - 2 Start Lgota Wielka
18 27.04.2019 16:00 Start Lgota Wielka 6 - 0 Olimpia Wola Załężna
18 27.04.2019 17:00 LUKS Gomunice 1 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski
18 27.04.2019 17:00 Szczerbiec Wolbórz 6 - 2 LKS Czarnocin
18 27.04.2019 17:00 Astoria Szczerców 1 - 0 LKS Mniszków
18 27.04.2019 17:00 Czarni Rozprza 2 - 0 Włókniarz Moszczenica
18 27.04.2019 17:00 GUKS Gorzkowice 1 - 2 Świt Kamieńsk
18 28.04.2019 15:00 Omega II Kleszczów 5 - 3 MGKS Drzewica
19 01.05.2019 11:00 Start Lgota Wielka 4 - 1 Szczerbiec Wolbórz
19 01.05.2019 17:00 Włókniarz Moszczenica 1 - 0 Omega II Kleszczów
19 01.05.2019 17:00 Astoria Szczerców 2 - 3 LUKS Gomunice
19 01.05.2019 17:00 MGKS Drzewica 2 - 0 GUKS Gorzkowice
19 01.05.2019 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 0 LKS Czarnocin
19 01.05.2019 17:00 Świt Kamieńsk 4 - 2 LKS Mniszków
19 01.05.2019 17:00 Olimpia Wola Załężna 3 - 1 Czarni Rozprza
20 04.05.2019 14:30 LUKS Gomunice 1 - 2 Świt Kamieńsk
20 04.05.2019 17:00 Szczerbiec Wolbórz 3 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski
20 04.05.2019 17:00 LKS Czarnocin 1 - 0 Astoria Szczerców
20 04.05.2019 17:00 LKS Mniszków 1 - 4 MGKS Drzewica
20 04.05.2019 17:30 GUKS Gorzkowice 2 - 3 Włókniarz Moszczenica
20 05.05.2019 15:00 Omega II Kleszczów 0 - 2 Olimpia Wola Załężna
20 05.05.2019 17:00 Czarni Rozprza 1 - 5 Start Lgota Wielka
21 11.05.2019 16:00 Start Lgota Wielka 5 - 1 Omega II Kleszczów
21 11.05.2019 17:00 Czarni Rozprza 4 - 0 Szczerbiec Wolbórz
21 11.05.2019 17:00 Olimpia Wola Załężna 4 - 5 GUKS Gorzkowice
21 11.05.2019 17:00 Włókniarz Moszczenica 2 - 0 LKS Mniszków
21 11.05.2019 17:00 MGKS Drzewica 2 - 1 LUKS Gomunice
21 11.05.2019 17:00 Świt Kamieńsk 4 - 0 LKS Czarnocin
21 11.05.2019 17:30 Astoria Szczerców 3 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
22 18.05.2019 17:00 Szczerbiec Wolbórz 2 - 1 Astoria Szczerców
22 18.05.2019 17:00 LKS Czarnocin 0 - 2 MGKS Drzewica
22 18.05.2019 17:00 GUKS Gorzkowice 2 - 4 Start Lgota Wielka
22 18.05.2019 17:00 LKS Mniszków 3 - 0 Olimpia Wola Załężna
22 18.05.2019 18:00 LUKS Gomunice 0 - 2 Włókniarz Moszczenica
22 18.05.2019 18:00 Polonia Piotrków Trybunalski 4 - 0 Świt Kamieńsk
22 19.05.2019 15:00 Omega II Kleszczów 5 - 0 Czarni Rozprza
23 25.05.2019 15:00 Start Lgota Wielka 1 - 1 LKS Mniszków
23 25.05.2019 17:00 Olimpia Wola Załężna 3 - 0 LUKS Gomunice
23 25.05.2019 17:00 Świt Kamieńsk 3 - 4 Astoria Szczerców
23 26.05.2019 13:00 Włókniarz Moszczenica 3 - 0 LKS Czarnocin
23 26.05.2019 15:00 Omega II Kleszczów 1 - 3 Szczerbiec Wolbórz
23 26.05.2019 17:00 Czarni Rozprza 2 - 5 GUKS Gorzkowice
23 26.05.2019 18:00 MGKS Drzewica 1 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
24 01.06.2019 17:00 Szczerbiec Wolbórz 3 - 1 Świt Kamieńsk
24 01.06.2019 17:00 LKS Czarnocin 2 - 2 Olimpia Wola Załężna
24 01.06.2019 17:00 LKS Mniszków 1 - 2 Czarni Rozprza
24 01.06.2019 17:30 GUKS Gorzkowice 2 - 4 Omega II Kleszczów
24 01.06.2019 17:30 Astoria Szczerców 0 - 1 MGKS Drzewica
24 01.06.2019 18:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 0 Włókniarz Moszczenica
24 01.06.2019 18:00 LUKS Gomunice 3 - 1 Start Lgota Wielka
25 08.06.2019 17:00 Omega II Kleszczów 6 - 1 LKS Mniszków
25 08.06.2019 17:00 Czarni Rozprza 0 - 3 LUKS Gomunice
25 08.06.2019 17:00 Olimpia Wola Załężna 4 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
25 08.06.2019 17:00 Włókniarz Moszczenica 1 - 1 Astoria Szczerców
25 08.06.2019 17:00 GUKS Gorzkowice 1 - 2 Szczerbiec Wolbórz
25 08.06.2019 17:00 MGKS Drzewica 4 - 2 Świt Kamieńsk
25 08.06.2019 17:00 Start Lgota Wielka 3 - 2 LKS Czarnocin
26 15.06.2019 15:00 Szczerbiec Wolbórz 1 - 3 MGKS Drzewica
26 15.06.2019 17:00 LUKS Gomunice 0 - 2 Omega II Kleszczów
26 15.06.2019 17:00 Świt Kamieńsk 3 - 1 Włókniarz Moszczenica
26 15.06.2019 17:00 Astoria Szczerców 2 - 4 Olimpia Wola Załężna
26 15.06.2019 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 3 Start Lgota Wielka
26 15.06.2019 17:00 LKS Czarnocin 4 - 4 Czarni Rozprza
26 15.06.2019 17:00 LKS Mniszków 1 - 2 GUKS Gorzkowice

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl