• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Patryk KUSIAK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Klaudia OŁUBEK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ


KOL Data Godz. Gospodarz Rezultat Goście
1 14.08.2019 17:00 Omega Kleszczów 0 - 1 Warta Działoszyn
1 14.08.2019 17:00 ŁKS II Łódź 1 - 7 Orkan Buczek
1 14.08.2019 17:30 KS Kutno 4 - 1 Włókniarz Zelów
1 14.08.2019 17:30 Orzeł Nieborów 1 - 3 Boruta Zgierz
1 14.08.2019 17:30 MKS Jutrzenka Warta 1 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
1 14.08.2019 18:00 LKS Kwiatkowice 7 - 1 Pelikan II Łowicz
1 14.08.2019 18:00 Polonia Piotrków Trybunalski 4 - 1 Ceramika Opoczno
1 14.08.2019 18:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Ner Poddębice
1 14.08.2019 18:00 Warta Sieradz 3 - 1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
2 17.08.2019 14:00 Boruta Zgierz 4 - 0 Zjednoczeni Stryków
2 17.08.2019 15:00 Ner Poddębice 0 - 2 Warta Sieradz
2 17.08.2019 16:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 2 ŁKS II Łódź
2 17.08.2019 17:00 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1 - 3 MKS Jutrzenka Warta
2 17.08.2019 17:00 Włókniarz Zelów 1 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski
2 17.08.2019 17:00 Warta Działoszyn 1 - 3 KS Kutno
2 17.08.2019 17:00 Ceramika Opoczno 6 - 1 Orzeł Nieborów
2 18.08.2019 16:00 Pelikan II Łowicz 1 - 4 Orkan Buczek
2 18.08.2019 17:00 LKS Kwiatkowice 3 - 2 Omega Kleszczów
3 21.08.2019 18:00 Warta Sieradz 1 - 1 Boruta Zgierz
3 24.08.2019 11:00 ŁKS II Łódź 3 - 3 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
3 24.08.2019 17:00 Omega Kleszczów 2 - 0 Pelikan II Łowicz
3 24.08.2019 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 5 - 1 Warta Działoszyn
3 24.08.2019 17:00 KS Kutno 3 - 0 LKS Kwiatkowice
3 24.08.2019 17:00 Zjednoczeni Stryków 3 - 0 Ceramika Opoczno
3 25.08.2019 13:00 Orzeł Nieborów 1 - 6 Włókniarz Zelów
3 25.08.2019 17:00 Orkan Buczek 3 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
3 25.08.2019 17:00 MKS Jutrzenka Warta 4 - 1 Ner Poddębice
4 30.08.2019 20:00 Ner Poddębice 0 - 0 ŁKS II Łódź
4 31.08.2019 14:00 Omega Kleszczów 4 - 1 KS Kutno
4 31.08.2019 15:00 Boruta Zgierz 1 - 0 MKS Jutrzenka Warta
4 31.08.2019 17:00 Warta Działoszyn 3 - 2 Orzeł Nieborów
4 31.08.2019 17:00 Włókniarz Zelów 1 - 1 Zjednoczeni Stryków
4 31.08.2019 17:00 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0 - 5 Orkan Buczek
4 31.08.2019 17:00 Ceramika Opoczno 0 - 6 Warta Sieradz
4 01.09.2019 16:00 Pelikan II Łowicz 1 - 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
4 01.09.2019 17:00 LKS Kwiatkowice 2 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski
5 06.09.2019 18:00 ŁKS II Łódź 4 - 1 Boruta Zgierz
5 07.09.2019 16:00 Orzeł Nieborów 1 - 4 LKS Kwiatkowice
5 07.09.2019 16:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 4 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
5 07.09.2019 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 5 - 1 Omega Kleszczów
5 07.09.2019 17:00 KS Kutno 4 - 0 Pelikan II Łowicz
5 07.09.2019 17:00 Warta Sieradz 3 - 0 Włókniarz Zelów
5 07.09.2019 17:00 Zjednoczeni Stryków 4 - 2 Warta Działoszyn
5 07.09.2019 17:00 MKS Jutrzenka Warta 3 - 3 Ceramika Opoczno
5 08.09.2019 16:00 Orkan Buczek 5 - 0 Ner Poddębice
6 11.09.2019 16:00 Ceramika Opoczno 2 - 2 ŁKS II Łódź
6 11.09.2019 17:00 Omega Kleszczów 5 - 2 Orzeł Nieborów
6 11.09.2019 17:00 Boruta Zgierz 3 - 0 Orkan Buczek
6 11.09.2019 17:00 KS Kutno 2 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
6 11.09.2019 17:00 Pelikan II Łowicz 0 - 2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
6 11.09.2019 17:00 LKS Kwiatkowice 3 - 3 Zjednoczeni Stryków
6 11.09.2019 17:00 Warta Działoszyn 2 - 2 Warta Sieradz
6 11.09.2019 17:00 Włókniarz Zelów 0 - 4 MKS Jutrzenka Warta
6 11.09.2019 18:30 Ner Poddębice 2 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
7 14.09.2019 11:00 ŁKS II Łódź 1 - 1 Włókniarz Zelów
7 14.09.2019 15:00 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4 - 4 Ner Poddębice
7 14.09.2019 16:00 Orzeł Nieborów 2 - 4 KS Kutno
7 14.09.2019 16:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 2 Boruta Zgierz
7 14.09.2019 17:00 Zjednoczeni Stryków 2 - 3 Omega Kleszczów
7 14.09.2019 17:00 Warta Sieradz 3 - 1 LKS Kwiatkowice
7 14.09.2019 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 5 - 1 Pelikan II Łowicz
7 15.09.2019 16:00 Orkan Buczek 2 - 1 Ceramika Opoczno
7 15.09.2019 17:00 MKS Jutrzenka Warta 1 - 3 Warta Działoszyn
8 21.09.2019 11:00 Warta Działoszyn 1 - 4 ŁKS II Łódź
8 21.09.2019 15:00 Włókniarz Zelów 1 - 0 Orkan Buczek
8 21.09.2019 16:00 Omega Kleszczów 0 - 2 Warta Sieradz
8 21.09.2019 16:00 Ceramika Opoczno 3 - 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
8 21.09.2019 16:00 KS Kutno 5 - 0 Zjednoczeni Stryków
8 21.09.2019 16:00 Boruta Zgierz 0 - 1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
8 21.09.2019 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 0 Orzeł Nieborów
8 22.09.2019 16:00 Pelikan II Łowicz 1 - 0 Ner Poddębice
8 22.09.2019 16:30 LKS Kwiatkowice 3 - 0 MKS Jutrzenka Warta
9 25.09.2019 16:00 ŁKS II Łódź 2 - 2 LKS Kwiatkowice
9 25.09.2019 16:30 MKS Jutrzenka Warta 3 - 1 Omega Kleszczów
9 25.09.2019 16:30 Orkan Buczek 3 - 1 Warta Działoszyn
9 25.09.2019 16:30 Zjednoczeni Stryków 3 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski
9 25.09.2019 16:30 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2 - 1 Ceramika Opoczno
9 25.09.2019 16:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 3 Włókniarz Zelów
9 25.09.2019 18:30 Ner Poddębice 4 - 3 Boruta Zgierz
9 25.09.2019 19:00 Warta Sieradz 3 - 1 KS Kutno
9 09.10.2019 16:00 Orzeł Nieborów 2 - 4 Pelikan II Łowicz
10 28.09.2019 11:00 Ceramika Opoczno 3 - 2 Ner Poddębice
10 28.09.2019 12:30 Włókniarz Zelów 2 - 1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
10 28.09.2019 14:00 Omega Kleszczów 4 - 6 ŁKS II Łódź
10 28.09.2019 16:00 Orzeł Nieborów 1 - 3 Zjednoczeni Stryków
10 28.09.2019 16:00 Warta Działoszyn 3 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
10 28.09.2019 16:00 KS Kutno 3 - 0 MKS Jutrzenka Warta
10 29.09.2019 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 1 Warta Sieradz
10 29.09.2019 16:00 LKS Kwiatkowice 0 - 3 Orkan Buczek
10 29.09.2019 16:00 Pelikan II Łowicz 2 - 2 Boruta Zgierz
11 02.10.2019 16:00 Boruta Zgierz 3 - 0 Ceramika Opoczno
11 04.10.2019 18:30 Ner Poddębice 1 - 2 Włókniarz Zelów
11 05.10.2019 13:00 ŁKS II Łódź 2 - 2 KS Kutno
11 05.10.2019 16:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 0 LKS Kwiatkowice
11 05.10.2019 16:00 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3 - 2 Warta Działoszyn
11 05.10.2019 16:00 Zjednoczeni Stryków 4 - 0 Pelikan II Łowicz
11 06.10.2019 11:00 Warta Sieradz 10 - 2 Orzeł Nieborów
11 06.10.2019 15:00 Orkan Buczek 2 - 2 Omega Kleszczów
11 06.10.2019 16:00 MKS Jutrzenka Warta 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
12 11.10.2019 16:30 KS Kutno 1 - 0 Orkan Buczek
12 12.10.2019 11:00 Włókniarz Zelów 4 - 4 Boruta Zgierz
12 12.10.2019 12:00 Orzeł Nieborów 1 - 0 MKS Jutrzenka Warta
12 12.10.2019 15:00 Omega Kleszczów 3 - 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
12 12.10.2019 15:00 Warta Działoszyn 0 - 2 Ner Poddębice
12 12.10.2019 15:30 Zjednoczeni Stryków 0 - 0 Warta Sieradz
12 12.10.2019 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 5 - 1 ŁKS II Łódź
12 13.10.2019 11:00 LKS Kwiatkowice 3 - 0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
12 13.10.2019 15:00 Pelikan II Łowicz 0 - 1 Ceramika Opoczno
13 18.10.2019 18:30 Ner Poddębice 0 - 3 LKS Kwiatkowice
13 19.10.2019 15:00 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1 - 0 Omega Kleszczów
13 19.10.2019 15:30 ŁKS II Łódź 5 - 0 Orzeł Nieborów
13 19.10.2019 16:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 3 KS Kutno
13 19.10.2019 16:00 Boruta Zgierz 4 - 4 Warta Działoszyn
13 19.10.2019 16:00 Ceramika Opoczno 1 - 2 Włókniarz Zelów
13 19.10.2019 19:00 Warta Sieradz 7 - 1 Pelikan II Łowicz
13 20.10.2019 15:00 Orkan Buczek 2 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski
13 20.10.2019 16:00 MKS Jutrzenka Warta 1 - 1 Zjednoczeni Stryków
14 26.10.2019 13:00 Warta Działoszyn 2 - 1 Ceramika Opoczno
14 26.10.2019 13:00 KS Kutno 2 - 1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
14 26.10.2019 14:30 Zjednoczeni Stryków 0 - 2 ŁKS II Łódź
14 26.10.2019 15:00 Omega Kleszczów 4 - 0 Ner Poddębice
14 26.10.2019 15:30 Polonia Piotrków Trybunalski 4 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
14 26.10.2019 15:30 Orzeł Nieborów 0 - 4 Orkan Buczek
14 26.10.2019 19:00 Warta Sieradz 5 - 1 MKS Jutrzenka Warta
14 27.10.2019 11:00 Pelikan II Łowicz 0 - 5 Włókniarz Zelów
14 27.10.2019 14:00 LKS Kwiatkowice 2 - 3 Boruta Zgierz
15 31.10.2019 18:30 Ner Poddębice 0 - 3 KS Kutno
15 02.11.2019 11:00 ŁKS II Łódź 3 - 0 Warta Sieradz
15 02.11.2019 11:00 Włókniarz Zelów 1 - 2 Warta Działoszyn
15 02.11.2019 14:00 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
15 02.11.2019 14:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 4 - 1 Orzeł Nieborów
15 02.11.2019 14:00 Ceramika Opoczno 0 - 4 LKS Kwiatkowice
15 02.11.2019 14:00 MKS Jutrzenka Warta 3 - 0 Pelikan II Łowicz
15 02.11.2019 15:00 Boruta Zgierz 3 - 4 Omega Kleszczów
15 03.11.2019 14:00 Orkan Buczek 2 - 1 Zjednoczeni Stryków
16 09.11.2019 12:00 Orzeł Nieborów 1 - 2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
16 09.11.2019 13:00 Omega Kleszczów 1 - 1 Ceramika Opoczno
16 09.11.2019 13:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
16 09.11.2019 13:30 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Ner Poddębice
16 09.11.2019 13:30 KS Kutno 4 - 1 Boruta Zgierz
16 09.11.2019 14:00 Warta Sieradz 2 - 3 Orkan Buczek
16 10.11.2019 11:00 Pelikan II Łowicz 2 - 2 Warta Działoszyn
16 10.11.2019 13:30 MKS Jutrzenka Warta 1 - 1 ŁKS II Łódź
16 10.11.2019 13:30 LKS Kwiatkowice 1 - 0 Włókniarz Zelów
17 15.11.2019 18:30 Ner Poddębice 0 - 2 Orzeł Nieborów
17 16.11.2019 11:00 ŁKS II Łódź 10 - 0 Pelikan II Łowicz
17 16.11.2019 13:00 Włókniarz Zelów 1 - 3 Omega Kleszczów
17 16.11.2019 13:00 Boruta Zgierz 1 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
17 16.11.2019 13:00 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3 - 3 Zjednoczeni Stryków
17 16.11.2019 13:00 Ceramika Opoczno 0 - 3 KS Kutno
17 16.11.2019 13:00 Warta Działoszyn 1 - 0 LKS Kwiatkowice
17 16.11.2019 14:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 2 Warta Sieradz
17 17.11.2019 14:00 Orkan Buczek 2 - 2 MKS Jutrzenka Warta

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl