• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Patryk KUSIAK

  • Weronika CHOJKA

  • Klaudia OŁUBEK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Paweł WIŚNIEWSKI


KOL Data Godz.  Rezultat 
1 06.08.2016 12:00 Mechanik Radomsko 0 - 2 Włókniarz Zelów
1 06.08.2016 15:30 Pilica Przedbórz 0 - 1 Warta Działoszyn
1 06.08.2016 16:00 MKS Kutno 2 - 4 Omega Kleszczów
1 06.08.2016 16:45 Unia Skierniewice 1 - 1 GKS Bełchatów II
1 06.08.2016 17:00 Ceramika Opoczno 0 - 1 KS Paradyż
1 06.08.2016 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
1 06.08.2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 4 Zawisza Pajęczno
1 06.08.2016 18:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 3 Ner Poddębice
1 07.08.2016 17:00 LKS Kwiatkowice 3 - 1 Zawisza Rzgów
1 07.08.2016 18:00 MKS Jutrzenka Warta 2 - 3 Warta Sieradz
2 13.08.2016 16:45 Unia Skierniewice 1 - 1 MKS Kutno
2 13.08.2016 17:00 Omega Kleszczów 3 - 0 Ceramika Opoczno
2 13.08.2016 17:00 GKS Bełchatów II 1 - 3 Zawisza Pajęczno
2 13.08.2016 17:00 Włókniarz Zelów 1 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
2 13.08.2016 17:00 Warta Sieradz 2 - 0 Pilica Przedbórz
2 13.08.2016 17:00 Ner Poddębice 2 - 2 Zjednoczeni Stryków
2 13.08.2016 17:00 KS Paradyż 4 - 1 LKS Kwiatkowice
2 13.08.2016 17:30 Warta Działoszyn 4 - 0 Mechanik Radomsko
2 13.08.2016 18:00 Zawisza Rzgów 0 - 3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
2 13.08.2016 18:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 1 MKS Jutrzenka Warta
3 20.08.2016 15:00 MKS Kutno 1 - 1 GKS Bełchatów II
3 20.08.2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Włókniarz Zelów
3 20.08.2016 17:00 Pilica Przedbórz 2 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
3 20.08.2016 17:00 Ceramika Opoczno 0 - 0 Unia Skierniewice
3 20.08.2016 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3 - 1 KS Paradyż
3 20.08.2016 17:00 Zawisza Pajęczno 1 - 1 Ner Poddębice
3 20.08.2016 17:00 Mechanik Radomsko 0 - 1 Warta Sieradz
3 20.08.2016 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 3 Warta Działoszyn
3 21.08.2016 17:00 LKS Kwiatkowice 0 - 1 Omega Kleszczów
3 21.08.2016 17:00 MKS Jutrzenka Warta 2 - 0 Zawisza Rzgów
4 17.08.2016 17:00 KS Paradyż 5 - 0 MKS Jutrzenka Warta
4 23.08.2016 17:00 GKS Bełchatów II 3 - 3 Ner Poddębice
4 24.08.2016 16:45 Unia Skierniewice 6 - 0 LKS Kwiatkowice
4 24.08.2016 17:00 Omega Kleszczów 3 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
4 24.08.2016 17:00 Warta Sieradz 2 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
4 24.08.2016 17:00 Włókniarz Zelów 1 - 5 Zawisza Pajęczno
4 24.08.2016 17:00 Warta Działoszyn 5 - 2 Zjednoczeni Stryków
4 24.08.2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 - 1 Pilica Przedbórz
4 24.08.2016 17:30 MKS Kutno 1 - 1 Ceramika Opoczno
4 24.08.2016 18:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 0 Mechanik Radomsko
5 27.08.2016 15:30 Pilica Przedbórz 4 - 2 KS Paradyż
5 27.08.2016 17:00 MKS Jutrzenka Warta 2 - 4 Omega Kleszczów
5 27.08.2016 17:00 Ner Poddębice 2 - 2 Włókniarz Zelów
5 27.08.2016 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
5 27.08.2016 17:00 Mechanik Radomsko 0 - 1 Zawisza Rzgów
5 27.08.2016 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 0 Unia Skierniewice
5 27.08.2016 17:00 Ceramika Opoczno 1 - 2 GKS Bełchatów II
5 27.08.2016 17:00 Zawisza Pajęczno 0 - 4 Warta Działoszyn
5 27.08.2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Warta Sieradz
5 28.08.2016 17:00 LKS Kwiatkowice 1 - 1 MKS Kutno
6 03.09.2016 15:00 MKS Kutno 0 - 3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
6 03.09.2016 15:45 Unia Skierniewice 1 - 0 MKS Jutrzenka Warta
6 03.09.2016 16:00 Warta Sieradz 1 - 0 Zawisza Pajęczno
6 03.09.2016 17:00 Omega Kleszczów 5 - 3 Pilica Przedbórz
6 03.09.2016 17:00 Warta Działoszyn 3 - 1 Ner Poddębice
6 03.09.2016 17:00 KS Paradyż 1 - 4 Mechanik Radomsko
6 03.09.2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
6 03.09.2016 17:00 Ceramika Opoczno 1 - 0 LKS Kwiatkowice
6 03.09.2016 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 2 Zjednoczeni Stryków
6 04.09.2016 12:00 GKS Bełchatów II 3 - 2 Włókniarz Zelów
7 07.09.2016 16:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 4 - 0 KS Paradyż
7 07.09.2016 17:00 Mechanik Radomsko 0 - 3 Omega Kleszczów
7 07.09.2016 17:00 LKS Kwiatkowice 2 - 1 GKS Bełchatów II
7 07.09.2016 17:00 MKS Jutrzenka Warta 2 - 3 MKS Kutno
7 07.09.2016 17:00 Pilica Przedbórz 1 - 5 Unia Skierniewice
7 07.09.2016 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2 - 0 Ceramika Opoczno
7 07.09.2016 17:00 Zawisza Pajęczno 4 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski
7 07.09.2016 17:00 Włókniarz Zelów 1 - 2 Warta Działoszyn
7 07.09.2016 17:30 Zjednoczeni Stryków 0 - 2 Zawisza Rzgów
7 07.09.2016 18:00 Ner Poddębice 0 - 4 Warta Sieradz
8 10.09.2016 11:00 MKS Kutno 0 - 1 Pilica Przedbórz
8 10.09.2016 15:45 Unia Skierniewice 3 - 2 Mechanik Radomsko
8 10.09.2016 16:00 Omega Kleszczów 1 - 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
8 10.09.2016 16:00 Warta Sieradz 4 - 2 Włókniarz Zelów
8 10.09.2016 17:00 KS Paradyż 1 - 2 Zjednoczeni Stryków
8 10.09.2016 17:00 Zawisza Rzgów 1 - 2 Zawisza Pajęczno
8 10.09.2016 17:00 Ceramika Opoczno 4 - 0 MKS Jutrzenka Warta
8 10.09.2016 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 4 Ner Poddębice
8 11.09.2016 12:00 GKS Bełchatów II 1 - 0 Warta Działoszyn
8 11.09.2016 16:00 LKS Kwiatkowice 2 - 4 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
9 16.09.2016 19:00 Ner Poddębice 5 - 2 Zawisza Rzgów
9 17.09.2016 14:00 Zawisza Pajęczno 1 - 3 KS Paradyż
9 17.09.2016 15:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2 - 2 GKS Bełchatów II
9 17.09.2016 15:45 Unia Skierniewice 0 - 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
9 17.09.2016 16:30 Pilica Przedbórz 2 - 2 Ceramika Opoczno
9 17.09.2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 3 - 1 Omega Kleszczów
9 17.09.2016 17:00 Mechanik Radomsko 2 - 2 MKS Kutno
9 17.09.2016 17:00 Włókniarz Zelów 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
9 17.09.2016 17:00 Warta Działoszyn 2 - 1 Warta Sieradz
9 18.09.2016 16:00 MKS Jutrzenka Warta 1 - 3 LKS Kwiatkowice
10 24.09.2016 13:30 Mechanik Radomsko 1 - 1 Ceramika Opoczno
10 24.09.2016 14:00 Omega Kleszczów 1 - 1 Zawisza Pajęczno
10 24.09.2016 15:00 MKS Kutno 3 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra
10 24.09.2016 15:45 Unia Skierniewice 3 - 1 Zjednoczeni Stryków
10 24.09.2016 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 2 MKS Jutrzenka Warta
10 24.09.2016 16:00 Zawisza Rzgów 0 - 1 Włókniarz Zelów
10 24.09.2016 16:00 KS Paradyż 2 - 1 Ner Poddębice
10 24.09.2016 16:30 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 2 Warta Działoszyn
10 25.09.2016 12:00 GKS Bełchatów II 1 - 1 Warta Sieradz
10 25.09.2016 16:00 LKS Kwiatkowice 4 - 1 Pilica Przedbórz
11 30.09.2016 19:00 Ner Poddębice 2 - 1 Omega Kleszczów
11 01.10.2016 15:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 - 1 Ceramika Opoczno
11 01.10.2016 16:00 Pilica Przedbórz 0 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
11 01.10.2016 16:00 Mechanik Radomsko 1 - 2 LKS Kwiatkowice
11 01.10.2016 16:00 Zjednoczeni Stryków 3 - 1 MKS Kutno
11 01.10.2016 16:00 Zawisza Pajęczno 0 - 1 Unia Skierniewice
11 01.10.2016 16:00 Włókniarz Zelów 0 - 3 KS Paradyż
11 01.10.2016 16:00 Warta Działoszyn 1 - 1 Zawisza Rzgów
11 01.10.2016 16:00 Warta Sieradz 3 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
11 02.10.2016 16:00 MKS Jutrzenka Warta 4 - 4 GKS Bełchatów II
12 08.10.2016 14:45 Unia Skierniewice 1 - 0 Ner Poddębice
12 08.10.2016 15:00 KS Paradyż 0 - 0 Warta Działoszyn
12 08.10.2016 15:00 MKS Kutno 0 - 0 Zawisza Pajęczno
12 08.10.2016 15:30 Omega Kleszczów 0 - 1 Włókniarz Zelów
12 08.10.2016 15:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2 - 2 Mechanik Radomsko
12 08.10.2016 15:30 Ceramika Opoczno 1 - 1 Zjednoczeni Stryków
12 08.10.2016 15:30 Zawisza Rzgów 0 - 4 Warta Sieradz
12 09.10.2016 12:00 GKS Bełchatów II 3 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski
12 09.10.2016 12:00 LKS Kwiatkowice 0 - 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
12 09.10.2016 15:30 MKS Jutrzenka Warta 2 - 5 Pilica Przedbórz
13 15.10.2016 15:00 Warta Działoszyn 5 - 2 Omega Kleszczów
13 15.10.2016 15:00 Mechanik Radomsko 1 - 3 MKS Jutrzenka Warta
13 15.10.2016 15:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
13 15.10.2016 15:00 Zjednoczeni Stryków 3 - 4 LKS Kwiatkowice
13 15.10.2016 15:00 Ner Poddębice 1 - 3 MKS Kutno
13 15.10.2016 15:00 Warta Sieradz 0 - 0 KS Paradyż
13 15.10.2016 15:30 Pilica Przedbórz 0 - 0 GKS Bełchatów II
13 15.10.2016 15:30 Włókniarz Zelów 0 - 2 Unia Skierniewice
13 15.10.2016 15:30 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 4 Zawisza Rzgów
13 16.10.2016 14:00 Zawisza Pajęczno 3 - 1 Ceramika Opoczno
14 22.10.2016 14:00 KS Paradyż 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
14 22.10.2016 15:00 Omega Kleszczów 1 - 6 Warta Sieradz
14 22.10.2016 15:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2 - 0 Zjednoczeni Stryków
14 22.10.2016 15:00 Ceramika Opoczno 3 - 0 Ner Poddębice
14 22.10.2016 15:00 MKS Kutno 3 - 0 Włókniarz Zelów
14 22.10.2016 15:30 Pilica Przedbórz 3 - 2 Mechanik Radomsko
14 23.10.2016 12:00 GKS Bełchatów II 3 - 0 Zawisza Rzgów
14 23.10.2016 14:00 Unia Skierniewice 1 - 1 Warta Działoszyn
14 23.10.2016 14:00 LKS Kwiatkowice 3 - 2 Zawisza Pajęczno
14 23.10.2016 15:00 MKS Jutrzenka Warta 4 - 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
15 28.10.2016 19:00 Ner Poddębice 5 - 0 LKS Kwiatkowice
15 29.10.2016 14:00 Zawisza Rzgów 2 - 0 KS Paradyż
15 29.10.2016 14:00 Warta Działoszyn 0 - 1 MKS Kutno
15 29.10.2016 14:00 Mechanik Radomsko 0 - 2 GKS Bełchatów II
15 29.10.2016 14:00 Zjednoczeni Stryków 2 - 1 MKS Jutrzenka Warta
15 29.10.2016 14:00 Zawisza Pajęczno 3 - 2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
15 29.10.2016 14:30 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 - 2 Pilica Przedbórz
15 29.10.2016 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 4 Omega Kleszczów
15 29.10.2016 15:00 Warta Sieradz 2 - 0 Unia Skierniewice
15 29.10.2016 15:00 Włókniarz Zelów 3 - 1 Ceramika Opoczno
16 05.11.2016 13:00 Mechanik Radomsko 1 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
16 05.11.2016 13:00 MKS Kutno 2 - 0 Warta Sieradz
16 05.11.2016 13:45 Unia Skierniewice 1 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
16 05.11.2016 14:00 Omega Kleszczów 2 - 2 Zawisza Rzgów
16 05.11.2016 14:00 Pilica Przedbórz 3 - 0 Zjednoczeni Stryków
16 05.11.2016 14:00 Ceramika Opoczno 1 - 0 Warta Działoszyn
16 05.11.2016 14:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4 - 2 Ner Poddębice
16 05.11.2016 14:00 MKS Jutrzenka Warta 4 - 3 Zawisza Pajęczno
16 06.11.2016 12:00 GKS Bełchatów II 1 - 0 KS Paradyż
16 06.11.2016 13:00 LKS Kwiatkowice 1 - 1 Włókniarz Zelów
17 11.11.2016 12:00 Zjednoczeni Stryków 0 - 4 Mechanik Radomsko
17 11.11.2016 13:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 - 4 GKS Bełchatów II
17 12.11.2016 13:00 KS Paradyż 6 - 1 Omega Kleszczów
17 12.11.2016 13:00 Warta Sieradz 1 - 0 Ceramika Opoczno
17 12.11.2016 13:00 Zawisza Rzgów 2 - 0 Unia Skierniewice
17 12.11.2016 13:00 Warta Działoszyn 4 - 2 LKS Kwiatkowice
17 12.11.2016 13:00 Ner Poddębice 5 - 2 MKS Jutrzenka Warta
17 12.11.2016 14:00 Zawisza Pajęczno 3 - 1 Pilica Przedbórz
17 12.11.2016 14:00 Włókniarz Zelów 2 - 2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
17 12.11.2016 14:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 6 MKS Kutno
18 19.11.2016 12:00 MKS Kutno 1 - 0 Zawisza Rzgów
18 19.11.2016 13:00 Mechanik Radomsko 3 - 1 Zawisza Pajęczno
18 19.11.2016 13:00 Ceramika Opoczno 2 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
18 19.11.2016 13:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 1 Zjednoczeni Stryków
18 19.11.2016 14:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 2 Warta Działoszyn
18 19.11.2016 14:00 Pilica Przedbórz 0 - 2 Ner Poddębice
18 20.11.2016 12:00 GKS Bełchatów II 3 - 2 Omega Kleszczów
18 20.11.2016 13:00 LKS Kwiatkowice 0 - 2 Warta Sieradz
18 20.11.2016 13:30 MKS Jutrzenka Warta 1 - 1 Włókniarz Zelów
18 20.11.2016 13:45 Unia Skierniewice 2 - 0 KS Paradyż
19 25.11.2016 19:00 Ner Poddębice 1 - 2 Mechanik Radomsko
19 26.11.2016 12:00 Omega Kleszczów 1 - 1 Unia Skierniewice
19 26.11.2016 12:00 Zawisza Pajęczno 4 - 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
19 26.11.2016 12:00 KS Paradyż 2 - 1 MKS Kutno
19 26.11.2016 13:00 Zawisza Rzgów 1 - 1 Ceramika Opoczno
19 26.11.2016 13:00 Warta Sieradz 3 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
19 26.11.2016 13:00 Włókniarz Zelów 1 - 4 Pilica Przedbórz
19 26.11.2016 13:00 Warta Działoszyn 3 - 0 MKS Jutrzenka Warta
19 26.11.2016 13:00 Zjednoczeni Stryków 2 - 2 GKS Bełchatów II
19 26.11.2016 13:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 3 LKS Kwiatkowice
20 11.03.2017 14:00 KS Paradyż 0 - 1 Ceramika Opoczno
20 11.03.2017 14:00 Warta Sieradz 5 - 1 MKS Jutrzenka Warta
20 11.03.2017 14:00 Ner Poddębice 2 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
20 11.03.2017 15:00 Omega Kleszczów 1 - 1 MKS Kutno
20 11.03.2017 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
20 11.03.2017 15:00 Warta Działoszyn 0 - 1 Pilica Przedbórz
20 11.03.2017 15:00 Włókniarz Zelów 1 - 0 Mechanik Radomsko
20 12.03.2017 11:00 Zawisza Rzgów 2 - 1 LKS Kwiatkowice
20 12.03.2017 12:00 GKS Bełchatów II 1 - 1 Unia Skierniewice
20 12.03.2017 13:00 Zawisza Pajęczno 0 - 2 Zjednoczeni Stryków
21 18.03.2017 15:00 Ceramika Opoczno 2 - 2 Omega Kleszczów
21 18.03.2017 15:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 1 Zawisza Rzgów
21 18.03.2017 15:00 Pilica Przedbórz 0 - 2 Warta Sieradz
21 18.03.2017 15:00 MKS Kutno 2 - 2 Unia Skierniewice
21 18.03.2017 15:00 Zawisza Pajęczno 2 - 1 GKS Bełchatów II
21 18.03.2017 15:00 Zjednoczeni Stryków 3 - 2 Ner Poddębice
21 18.03.2017 15:00 Mechanik Radomsko 0 - 2 Warta Działoszyn
21 18.03.2017 15:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 - 2 Włókniarz Zelów
21 19.03.2017 15:00 MKS Jutrzenka Warta 2 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
21 19.03.2017 15:00 LKS Kwiatkowice 0 - 1 KS Paradyż
22 24.03.2017 18:30 Ner Poddębice 2 - 0 Zawisza Pajęczno
22 25.03.2017 15:00 Omega Kleszczów 1 - 3 LKS Kwiatkowice
22 25.03.2017 15:00 KS Paradyż 1 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
22 25.03.2017 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 3 Pilica Przedbórz
22 25.03.2017 15:00 Warta Działoszyn 4 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
22 25.03.2017 15:00 Zawisza Rzgów 1 - 1 MKS Jutrzenka Warta
22 25.03.2017 15:00 Włókniarz Zelów 0 - 0 Zjednoczeni Stryków
22 25.03.2017 15:00 Warta Sieradz 4 - 0 Mechanik Radomsko
22 25.03.2017 15:45 Unia Skierniewice 2 - 0 Ceramika Opoczno
22 26.03.2017 12:00 GKS Bełchatów II 3 - 2 MKS Kutno
23 31.03.2017 18:30 Ner Poddębice 1 - 1 GKS Bełchatów II
23 01.04.2017 15:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 1 Omega Kleszczów
23 01.04.2017 16:00 Mechanik Radomsko 1 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
23 01.04.2017 16:00 Zjednoczeni Stryków 4 - 0 Warta Działoszyn
23 01.04.2017 16:00 Zawisza Pajęczno 2 - 0 Włókniarz Zelów
23 01.04.2017 16:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 2 Warta Sieradz
23 01.04.2017 16:00 Pilica Przedbórz 3 - 2 Zawisza Rzgów
23 01.04.2017 16:00 Ceramika Opoczno 0 - 1 MKS Kutno
23 02.04.2017 15:00 LKS Kwiatkowice 1 - 0 Unia Skierniewice
23 02.04.2017 16:00 MKS Jutrzenka Warta 1 - 3 KS Paradyż
24 08.04.2017 15:00 MKS Kutno 4 - 3 LKS Kwiatkowice
24 08.04.2017 15:45 Unia Skierniewice 1 - 2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
24 08.04.2017 16:00 Omega Kleszczów 5 - 1 MKS Jutrzenka Warta
24 08.04.2017 16:00 KS Paradyż 0 - 2 Pilica Przedbórz
24 08.04.2017 16:00 Włókniarz Zelów 0 - 3 Ner Poddębice
24 08.04.2017 16:00 Warta Działoszyn 0 - 3 Zawisza Pajęczno
24 08.04.2017 16:00 Zawisza Rzgów 1 - 1 Mechanik Radomsko
24 08.04.2017 16:00 Warta Sieradz 2 - 0 Zjednoczeni Stryków
24 08.04.2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 3 Andrespolia Wiśniowa Góra
24 09.04.2017 11:00 GKS Bełchatów II 1 - 2 Ceramika Opoczno
25 12.04.2017 16:30 Pilica Przedbórz 0 - 2 Omega Kleszczów
25 13.04.2017 17:00 Włókniarz Zelów 1 - 1 GKS Bełchatów II
25 14.04.2017 16:30 MKS Jutrzenka Warta 2 - 3 Unia Skierniewice
25 14.04.2017 16:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3 - 2 MKS Kutno
25 14.04.2017 17:00 Zjednoczeni Stryków 2 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
25 14.04.2017 17:00 LKS Kwiatkowice 1 - 0 Ceramika Opoczno
25 14.04.2017 17:00 Mechanik Radomsko 3 - 5 KS Paradyż
25 14.04.2017 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 1 Zawisza Rzgów
25 14.04.2017 17:00 Zawisza Pajęczno 3 - 3 Warta Sieradz
25 14.04.2017 18:30 Ner Poddębice 1 - 1 Warta Działoszyn
26 22.04.2017 15:00 KS Paradyż 2 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
26 22.04.2017 15:45 Unia Skierniewice 7 - 1 Pilica Przedbórz
26 22.04.2017 16:00 Omega Kleszczów 2 - 1 Mechanik Radomsko
26 22.04.2017 16:00 Warta Sieradz 0 - 0 Ner Poddębice
26 22.04.2017 16:00 MKS Kutno 2 - 1 MKS Jutrzenka Warta
26 22.04.2017 16:00 Ceramika Opoczno 2 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
26 22.04.2017 16:30 Warta Działoszyn 0 - 2 Włókniarz Zelów
26 22.04.2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Zawisza Pajęczno
26 22.04.2017 17:00 Zawisza Rzgów 1 - 1 Zjednoczeni Stryków
26 23.04.2017 17:00 GKS Bełchatów II 4 - 2 LKS Kwiatkowice
27 28.04.2017 18:30 Ner Poddębice 5 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
27 29.04.2017 15:00 Zawisza Pajęczno 1 - 0 Zawisza Rzgów
27 29.04.2017 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 2 Omega Kleszczów
27 29.04.2017 17:00 Włókniarz Zelów 0 - 1 Warta Sieradz
27 29.04.2017 17:00 Warta Działoszyn 3 - 2 GKS Bełchatów II
27 29.04.2017 17:00 Zjednoczeni Stryków 2 - 2 KS Paradyż
27 29.04.2017 17:00 Mechanik Radomsko 1 - 6 Unia Skierniewice
27 29.04.2017 17:00 MKS Jutrzenka Warta 1 - 1 Ceramika Opoczno
27 29.04.2017 17:00 Pilica Przedbórz 2 - 4 MKS Kutno
27 30.04.2017 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3 - 0 LKS Kwiatkowice
28 03.05.2017 12:00 GKS Bełchatów II 3 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
28 03.05.2017 16:00 MKS Kutno 4 - 2 Mechanik Radomsko
28 03.05.2017 17:00 Omega Kleszczów 1 - 2 Zjednoczeni Stryków
28 03.05.2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 1 Włókniarz Zelów
28 03.05.2017 17:00 Warta Sieradz 0 - 1 Warta Działoszyn
28 03.05.2017 17:00 Ceramika Opoczno 4 - 0 Pilica Przedbórz
28 03.05.2017 17:00 KS Paradyż 0 - 4 Zawisza Pajęczno
28 03.05.2017 17:00 Zawisza Rzgów 0 - 1 Ner Poddębice
28 03.05.2017 17:00 LKS Kwiatkowice 1 - 1 MKS Jutrzenka Warta
28 03.05.2017 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 5 Unia Skierniewice
29 06.05.2017 15:00 Zawisza Pajęczno 1 - 3 Omega Kleszczów
29 06.05.2017 16:00 Ner Poddębice 2 - 0 KS Paradyż
29 06.05.2017 17:00 Warta Sieradz 2 - 1 GKS Bełchatów II
29 06.05.2017 17:00 Pilica Przedbórz 0 - 2 LKS Kwiatkowice
29 06.05.2017 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 0 - 1 MKS Kutno
29 06.05.2017 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Unia Skierniewice
29 06.05.2017 17:00 Włókniarz Zelów 2 - 2 Zawisza Rzgów
29 06.05.2017 17:00 Warta Działoszyn 5 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
29 07.05.2017 17:00 MKS Jutrzenka Warta 0 - 2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
29 06.06.2017 16:00 Ceramika Opoczno 2 - 0 Mechanik Radomsko
30 12.05.2017 17:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3 - 1 Pilica Przedbórz
30 13.05.2017 15:45 Unia Skierniewice 5 - 1 Zawisza Pajęczno
30 13.05.2017 16:00 MKS Kutno 3 - 2 Zjednoczeni Stryków
30 13.05.2017 17:00 Omega Kleszczów 1 - 1 Ner Poddębice
30 13.05.2017 17:00 Ceramika Opoczno 1 - 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
30 13.05.2017 17:00 Zawisza Rzgów 1 - 2 Warta Działoszyn
30 13.05.2017 17:00 KS Paradyż 3 - 0 Włókniarz Zelów
30 13.05.2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 6 Warta Sieradz
30 14.05.2017 12:00 GKS Bełchatów II 1 - 4 MKS Jutrzenka Warta
30 14.05.2017 17:00 LKS Kwiatkowice 2 - 1 Mechanik Radomsko
31 17.05.2017 17:00 Włókniarz Zelów 0 - 1 Omega Kleszczów
31 17.05.2017 17:00 Warta Sieradz 4 - 2 Zawisza Rzgów
31 17.05.2017 17:00 Mechanik Radomsko 2 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
31 17.05.2017 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Ceramika Opoczno
31 17.05.2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 5 GKS Bełchatów II
31 17.05.2017 17:30 Zawisza Pajęczno 2 - 0 MKS Kutno
31 17.05.2017 17:30 Warta Działoszyn 0 - 0 KS Paradyż
31 17.05.2017 17:30 Pilica Przedbórz 4 - 1 MKS Jutrzenka Warta
31 17.05.2017 18:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 3 LKS Kwiatkowice
31 17.05.2017 18:30 Ner Poddębice 4 - 0 Unia Skierniewice
32 20.05.2017 15:45 Unia Skierniewice 3 - 3 Włókniarz Zelów
32 20.05.2017 16:00 MKS Kutno 0 - 3 Ner Poddębice
32 20.05.2017 17:00 Omega Kleszczów 3 - 1 Warta Działoszyn
32 20.05.2017 17:00 KS Paradyż 0 - 3 Warta Sieradz
32 20.05.2017 17:00 Zawisza Rzgów 4 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
32 20.05.2017 17:00 Ceramika Opoczno 1 - 2 Zawisza Pajęczno
32 20.05.2017 18:00 LKS Kwiatkowice 1 - 2 Zjednoczeni Stryków
32 21.05.2017 11:00 GKS Bełchatów II 7 - 1 Pilica Przedbórz
32 21.05.2017 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 5 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
32 21.05.2017 17:00 MKS Jutrzenka Warta 0 - 2 Mechanik Radomsko
33 26.05.2017 18:30 Ner Poddębice 1 - 3 Ceramika Opoczno
33 27.05.2017 17:00 Warta Sieradz 1 - 0 Omega Kleszczów
33 27.05.2017 17:00 Zawisza Rzgów 1 - 4 GKS Bełchatów II
33 27.05.2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 KS Paradyż
33 27.05.2017 17:00 Warta Działoszyn 1 - 0 Unia Skierniewice
33 27.05.2017 17:00 Włókniarz Zelów 4 - 0 MKS Kutno
33 27.05.2017 17:00 Zawisza Pajęczno 2 - 5 LKS Kwiatkowice
33 27.05.2017 17:00 Mechanik Radomsko 0 - 3 Pilica Przedbórz
33 27.05.2017 18:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 3 MKS Jutrzenka Warta
33 28.05.2017 12:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
34 31.05.2017 17:00 Omega Kleszczów 5 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
34 31.05.2017 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2 - 1 Zawisza Pajęczno
34 31.05.2017 17:00 KS Paradyż 0 - 2 Zawisza Rzgów
34 31.05.2017 17:00 MKS Kutno 3 - 2 Warta Działoszyn
34 31.05.2017 17:00 GKS Bełchatów II 7 - 0 Mechanik Radomsko
34 31.05.2017 17:30 Ceramika Opoczno 1 - 1 Włókniarz Zelów
34 31.05.2017 18:00 Unia Skierniewice 1 - 4 Warta Sieradz
34 31.05.2017 18:00 Pilica Przedbórz 4 - 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
34 31.05.2017 18:00 MKS Jutrzenka Warta 1 - 5 Zjednoczeni Stryków
34 31.05.2017 18:30 LKS Kwiatkowice 0 - 2 Ner Poddębice
35 03.06.2017 16:00 Ner Poddębice 3 - 3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
35 03.06.2017 16:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 1 Mechanik Radomsko
35 03.06.2017 17:00 Zawisza Rzgów 2 - 4 Omega Kleszczów
35 03.06.2017 17:00 KS Paradyż 2 - 3 GKS Bełchatów II
35 03.06.2017 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 7 Unia Skierniewice
35 03.06.2017 17:00 Warta Sieradz 1 - 1 MKS Kutno
35 03.06.2017 17:00 Warta Działoszyn 0 - 0 Ceramika Opoczno
35 03.06.2017 17:00 Zawisza Pajęczno 1 - 4 MKS Jutrzenka Warta
35 03.06.2017 17:00 Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Pilica Przedbórz
35 03.06.2017 17:30 Włókniarz Zelów 0 - 0 LKS Kwiatkowice
36 08.06.2017 18:30 MKS Jutrzenka Warta 1 - 1 Ner Poddębice
36 09.06.2017 17:00 Omega Kleszczów 3 - 1 KS Paradyż
36 09.06.2017 18:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 1 Włókniarz Zelów
36 09.06.2017 18:00 Pilica Przedbórz 3 - 0 Zawisza Pajęczno
36 10.06.2017 11:00 GKS Bełchatów II 0 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
36 10.06.2017 15:45 Unia Skierniewice 7 - 0 Zawisza Rzgów
36 10.06.2017 16:00 Mechanik Radomsko 1 - 3 Zjednoczeni Stryków
36 10.06.2017 16:00 MKS Kutno 2 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
36 10.06.2017 17:00 Ceramika Opoczno 3 - 1 Warta Sieradz
36 11.06.2017 17:00 LKS Kwiatkowice 3 - 0 Warta Działoszyn
37 14.06.2017 17:00 Omega Kleszczów 1 - 0 GKS Bełchatów II
37 14.06.2017 17:30 Zawisza Rzgów 3 - 1 MKS Kutno
37 14.06.2017 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 1 Ceramika Opoczno
37 14.06.2017 17:30 Warta Działoszyn 4 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
37 14.06.2017 17:30 Włókniarz Zelów 0 - 0 MKS Jutrzenka Warta
37 14.06.2017 17:30 Zawisza Pajęczno 3 - 2 Mechanik Radomsko
37 14.06.2017 17:30 KS Paradyż 1 - 1 Unia Skierniewice
37 14.06.2017 17:30 Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra
37 14.06.2017 17:30 Ner Poddębice 2 - 5 Pilica Przedbórz
37 14.06.2017 17:30 Warta Sieradz 2 - 0 LKS Kwiatkowice
38 17.06.2017 17:00 Unia Skierniewice 3 - 0 Omega Kleszczów
38 17.06.2017 17:00 MKS Kutno 0 - 1 KS Paradyż
38 17.06.2017 17:00 MKS Jutrzenka Warta 0 - 1 Warta Działoszyn
38 17.06.2017 17:00 GKS Bełchatów II 0 - 5 Zjednoczeni Stryków
38 17.06.2017 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 1 Warta Sieradz
38 17.06.2017 17:00 Mechanik Radomsko 0 - 2 Ner Poddębice
38 17.06.2017 17:00 LKS Kwiatkowice 4 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
38 17.06.2017 17:00 Ceramika Opoczno 2 - 1 Zawisza Rzgów
38 17.06.2017 17:00 Pilica Przedbórz 3 - 2 Włókniarz Zelów
38 17.06.2017 17:00 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 - 5 Zawisza Pajęczno

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl