• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Klaudia OŁUBEK

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Weronika CHOJKA


KOL Data Godz.  Rezultat 
1 14.08.2015 18:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Astoria Szczerców
1 15.08.2015 11:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski
1 15.08.2015 17:00 MKP Boruta Zgierz 1 - 2 Omega Kleszczów
1 15.08.2015 17:00 Mechanik Radomsko 2 - 1 Zawisza Rzgów
1 15.08.2015 17:00 LKS Zawisza Pajęczno 0 - 1 Widzew Łódź
1 15.08.2015 17:30 KS Stal Głowno 1 - 2 Włókniarz Zelów
1 15.08.2015 17:30 MKS Jutrzenka Warta 0 - 2 GKS Bełchatów II
1 15.08.2015 18:00 GLKS Andrespolia 0 - 3 KS Paradyż
1 16.08.2015 17:00 LKS Rosanów 2 - 3 Orzeł Nieborów
1 16.08.2015 17:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2 - 0 Pilica Przedbórz
2 19.08.2015 17:00 LKS Zawisza Pajęczno 0 - 3 Zawisza Rzgów
2 19.08.2015 17:00 Omega Kleszczów 6 - 0 Mechanik Radomsko
2 19.08.2015 17:00 KS Paradyż 2 - 5 Zjednoczeni Stryków
2 19.08.2015 17:00 GKS Bełchatów II 6 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
2 19.08.2015 17:00 Orzeł Nieborów 2 - 2 MKS Jutrzenka Warta
2 19.08.2015 17:30 Włókniarz Zelów 0 - 2 Widzew Łódź
2 19.08.2015 17:30 KS Stal Głowno 2 - 2 LKS Rosanów
2 19.08.2015 18:00 Astoria Szczerców 0 - 1 MKP Boruta Zgierz
2 19.08.2015 18:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 2 GLKS Andrespolia
2 19.08.2015 18:00 Pilica Przedbórz 3 - 0 Mazovia Rawa Mazowiecka
3 22.08.2015 14:00 Mechanik Radomsko 1 - 3 Astoria Szczerców
3 22.08.2015 17:00 LKS Rosanów 1 - 5 Włókniarz Zelów
3 22.08.2015 17:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 4 GKS Bełchatów II
3 22.08.2015 17:00 GLKS Andrespolia 0 - 1 Pilica Przedbórz
3 22.08.2015 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
3 22.08.2015 17:00 LKS Zawisza Pajęczno 2 - 2 Omega Kleszczów
3 23.08.2015 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4 - 1 Orzeł Nieborów
3 23.08.2015 11:00 MKP Boruta Zgierz 0 - 2 KS Paradyż
3 23.08.2015 16:00 Zawisza Rzgów 1 - 2 Widzew Łódź
3 23.08.2015 17:00 MKS Jutrzenka Warta 0 - 3 KS Stal Głowno
4 29.08.2015 15:00 Omega Kleszczów 0 - 0 Widzew Łódź
4 29.08.2015 15:00 Astoria Szczerców 3 - 0 LKS Zawisza Pajęczno
4 29.08.2015 17:00 Zawisza Rzgów 3 - 0 Włókniarz Zelów
4 29.08.2015 17:00 KS Paradyż 6 - 1 Mechanik Radomsko
4 29.08.2015 17:00 Pilica Przedbórz 4 - 1 Zjednoczeni Stryków
4 29.08.2015 17:00 KS Stal Głowno 2 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
4 29.08.2015 17:00 LKS Rosanów 2 - 0 MKS Jutrzenka Warta
4 29.08.2015 18:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 MKP Boruta Zgierz
4 30.08.2015 12:00 GKS Bełchatów II 5 - 0 GLKS Andrespolia
4 30.08.2015 16:00 Orzeł Nieborów 4 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
5 02.09.2015 16:00 LKS Zawisza Pajęczno 0 - 1 KS Paradyż
5 02.09.2015 17:00 Zawisza Rzgów 2 - 4 Omega Kleszczów
5 02.09.2015 17:00 GLKS Andrespolia 3 - 2 Orzeł Nieborów
5 02.09.2015 17:00 Widzew Łódź 1 - 0 Astoria Szczerców
5 02.09.2015 17:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 5 - 2 KS Stal Głowno
5 02.09.2015 17:00 MKS Jutrzenka Warta 4 - 2 Włókniarz Zelów
5 02.09.2015 17:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 2 LKS Rosanów
5 02.09.2015 17:30 MKP Boruta Zgierz 0 - 2 Pilica Przedbórz
5 02.09.2015 18:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 1 GKS Bełchatów II
5 02.09.2015 18:00 Mechanik Radomsko 1 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
6 05.09.2015 17:00 Włókniarz Zelów 0 - 2 Omega Kleszczów
6 05.09.2015 17:00 Astoria Szczerców 3 - 3 Zawisza Rzgów
6 05.09.2015 17:00 KS Paradyż 1 - 1 Widzew Łódź
6 05.09.2015 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 1 LKS Zawisza Pajęczno
6 05.09.2015 17:00 Pilica Przedbórz 0 - 2 Mechanik Radomsko
6 05.09.2015 17:00 Orzeł Nieborów 4 - 0 Zjednoczeni Stryków
6 05.09.2015 17:00 KS Stal Głowno 3 - 3 GLKS Andrespolia
6 05.09.2015 17:00 LKS Rosanów 4 - 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
6 06.09.2015 12:00 GKS Bełchatów II 0 - 0 MKP Boruta Zgierz
6 06.09.2015 17:00 MKS Jutrzenka Warta 1 - 2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
7 12.09.2015 15:00 Omega Kleszczów 0 - 0 Astoria Szczerców
7 12.09.2015 16:00 LKS Zawisza Pajęczno 2 - 0 Pilica Przedbórz
7 12.09.2015 16:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 0 - 2 MKS Jutrzenka Warta
7 12.09.2015 17:00 GLKS Andrespolia 2 - 1 LKS Rosanów
7 12.09.2015 17:00 Zjednoczeni Stryków 0 - 0 KS Stal Głowno
7 12.09.2015 17:00 Mechanik Radomsko 0 - 3 GKS Bełchatów II
7 12.09.2015 17:00 Zawisza Rzgów 1 - 4 KS Paradyż
7 13.09.2015 11:00 MKP Boruta Zgierz 0 - 1 Orzeł Nieborów
7 13.09.2015 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3 - 3 Włókniarz Zelów
7 04.11.2015 13:00 Widzew Łódź 2 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
8 16.09.2015 16:30 GKS Bełchatów II 2 - 0 LKS Zawisza Pajęczno
8 16.09.2015 16:30 MKS Jutrzenka Warta 0 - 0 GLKS Andrespolia
8 16.09.2015 17:00 KS Paradyż 1 - 2 Omega Kleszczów
8 16.09.2015 17:00 Włókniarz Zelów 1 - 0 Astoria Szczerców
8 16.09.2015 17:00 Pilica Przedbórz 0 - 0 Widzew Łódź
8 16.09.2015 17:00 LKS Rosanów 1 - 0 Zjednoczeni Stryków
8 16.09.2015 17:00 Orzeł Nieborów 3 - 3 Mechanik Radomsko
8 16.09.2015 17:00 KS Stal Głowno 1 - 2 MKP Boruta Zgierz
8 16.09.2015 17:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 0 - 2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
8 16.09.2015 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 3 Zawisza Rzgów
9 19.09.2015 12:00 Mechanik Radomsko 9 - 3 KS Stal Głowno
9 19.09.2015 15:00 Omega Kleszczów 0 - 6 Polonia Piotrków Trybunalski
9 19.09.2015 15:00 Astoria Szczerców 0 - 2 KS Paradyż
9 19.09.2015 16:00 LKS Zawisza Pajęczno 2 - 0 Orzeł Nieborów
9 19.09.2015 16:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 0 - 2 Włókniarz Zelów
9 19.09.2015 16:00 Zawisza Rzgów 0 - 3 Pilica Przedbórz
9 19.09.2015 16:30 Zjednoczeni Stryków 0 - 0 MKS Jutrzenka Warta
9 19.09.2015 17:00 GLKS Andrespolia 0 - 2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
9 20.09.2015 11:00 MKP Boruta Zgierz 2 - 0 LKS Rosanów
9 20.09.2015 15:00 Widzew Łódź 1 - 2 GKS Bełchatów II
10 23.09.2015 16:30 Orzeł Nieborów 1 - 3 Widzew Łódź
10 26.09.2015 16:00 MKS Jutrzenka Warta 1 - 1 MKP Boruta Zgierz
10 26.09.2015 16:00 Włókniarz Zelów 1 - 3 KS Paradyż
10 26.09.2015 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 0 Astoria Szczerców
10 26.09.2015 16:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 3 - 1 GLKS Andrespolia
10 26.09.2015 16:00 KS Stal Głowno 3 - 4 LKS Zawisza Pajęczno
10 26.09.2015 16:30 Pilica Przedbórz 1 - 1 Omega Kleszczów
10 26.09.2015 16:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 2 Zjednoczeni Stryków
10 26.09.2015 16:30 LKS Rosanów 0 - 0 Mechanik Radomsko
10 27.09.2015 12:00 GKS Bełchatów II 4 - 3 Zawisza Rzgów
11 30.09.2015 16:00 Omega Kleszczów 2 - 4 GKS Bełchatów II
11 30.09.2015 16:00 LKS Zawisza Pajęczno 0 - 0 LKS Rosanów
11 30.09.2015 16:00 Zawisza Rzgów 0 - 2 Orzeł Nieborów
11 30.09.2015 16:00 GLKS Andrespolia 0 - 1 Włókniarz Zelów
11 30.09.2015 16:00 KS Paradyż 3 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
11 30.09.2015 16:00 Widzew Łódź 5 - 1 KS Stal Głowno
11 30.09.2015 16:30 MKP Boruta Zgierz 2 - 2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
11 30.09.2015 16:30 Astoria Szczerców 0 - 2 Pilica Przedbórz
11 30.09.2015 16:30 Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
11 30.09.2015 16:30 Mechanik Radomsko 0 - 4 MKS Jutrzenka Warta
12 03.10.2015 15:00 LKS Rosanów 0 - 0 Widzew Łódź
12 03.10.2015 16:00 Orzeł Nieborów 1 - 5 Omega Kleszczów
12 03.10.2015 16:00 KS Stal Głowno 1 - 1 Zawisza Rzgów
12 03.10.2015 16:00 Mechanik Radomsko 0 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
12 03.10.2015 16:00 Pilica Przedbórz 1 - 2 KS Paradyż
12 03.10.2015 16:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 2 - 3 MKP Boruta Zgierz
12 03.10.2015 16:00 Włókniarz Zelów 1 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
12 03.10.2015 16:00 GLKS Andrespolia 3 - 0 Zjednoczeni Stryków
12 04.10.2015 12:00 GKS Bełchatów II 2 - 2 Astoria Szczerców
12 04.10.2015 16:00 MKS Jutrzenka Warta 1 - 0 LKS Zawisza Pajęczno
13 10.10.2015 15:00 Omega Kleszczów 0 - 1 KS Stal Głowno
13 10.10.2015 15:00 KS Paradyż 1 - 0 GKS Bełchatów II
13 10.10.2015 15:00 LKS Zawisza Pajęczno 1 - 4 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
13 10.10.2015 15:00 Astoria Szczerców 2 - 0 Orzeł Nieborów
13 10.10.2015 15:30 Widzew Łódź 0 - 2 MKS Jutrzenka Warta
13 10.10.2015 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 2 Pilica Przedbórz
13 10.10.2015 16:00 Zawisza Rzgów 5 - 1 LKS Rosanów
13 10.10.2015 16:00 Mechanik Radomsko 0 - 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
13 10.10.2015 16:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 3 Włókniarz Zelów
13 11.10.2015 11:00 MKP Boruta Zgierz 0 - 1 GLKS Andrespolia
14 17.10.2015 13:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 0 - 0 LKS Zawisza Pajęczno
14 17.10.2015 14:00 KS Stal Głowno 1 - 2 Astoria Szczerców
14 17.10.2015 14:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 0 Widzew Łódź
14 17.10.2015 15:00 GLKS Andrespolia 4 - 2 Mechanik Radomsko
14 17.10.2015 15:00 Zjednoczeni Stryków 3 - 1 MKP Boruta Zgierz
14 17.10.2015 15:30 LKS Rosanów 3 - 2 Omega Kleszczów
14 17.10.2015 15:30 Orzeł Nieborów 1 - 4 KS Paradyż
14 17.10.2015 15:30 Włókniarz Zelów 0 - 1 Pilica Przedbórz
14 18.10.2015 12:00 GKS Bełchatów II 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski
14 18.10.2015 15:30 MKS Jutrzenka Warta 1 - 0 Zawisza Rzgów
15 24.10.2015 14:00 Astoria Szczerców 2 - 0 LKS Rosanów
15 24.10.2015 15:00 Omega Kleszczów 0 - 0 MKS Jutrzenka Warta
15 24.10.2015 15:00 Pilica Przedbórz 2 - 1 GKS Bełchatów II
15 24.10.2015 15:00 LKS Zawisza Pajęczno 1 - 2 GLKS Andrespolia
15 24.10.2015 15:00 Zawisza Rzgów 3 - 4 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
15 24.10.2015 15:00 KS Paradyż 4 - 0 KS Stal Głowno
15 24.10.2015 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 2 Orzeł Nieborów
15 24.10.2015 15:00 Mechanik Radomsko 4 - 0 Zjednoczeni Stryków
15 25.10.2015 11:00 MKP Boruta Zgierz 0 - 2 Włókniarz Zelów
15 25.10.2015 14:00 Widzew Łódź 3 - 0 Mazovia Rawa Mazowiecka
16 31.10.2015 11:00 MKP Boruta Zgierz 1 - 2 Mechanik Radomsko
16 31.10.2015 13:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 0 Omega Kleszczów
16 31.10.2015 13:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 3 Zawisza Rzgów
16 31.10.2015 14:00 Włókniarz Zelów 0 - 4 GKS Bełchatów II
16 31.10.2015 14:00 MKS Jutrzenka Warta 2 - 0 Astoria Szczerców
16 31.10.2015 14:00 KS Stal Głowno 4 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski
16 31.10.2015 14:00 LKS Rosanów 0 - 2 KS Paradyż
16 31.10.2015 14:00 Zjednoczeni Stryków 2 - 0 LKS Zawisza Pajęczno
16 31.10.2015 14:00 Orzeł Nieborów 1 - 0 Pilica Przedbórz
16 31.10.2015 14:00 GLKS Andrespolia 0 - 2 Widzew Łódź
17 07.11.2015 14:00 Omega Kleszczów 0 - 0 Mazovia Rawa Mazowiecka
17 07.11.2015 14:00 Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 3 LKS Rosanów
17 07.11.2015 14:00 Mechanik Radomsko 1 - 1 Włókniarz Zelów
17 07.11.2015 14:00 Astoria Szczerców 0 - 2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
17 07.11.2015 14:00 Pilica Przedbórz 1 - 1 KS Stal Głowno
17 07.11.2015 14:00 LKS Zawisza Pajęczno 3 - 0 MKP Boruta Zgierz
17 07.11.2015 14:00 Zawisza Rzgów 3 - 1 GLKS Andrespolia
17 07.11.2015 14:00 KS Paradyż 1 - 1 MKS Jutrzenka Warta
17 08.11.2015 11:00 Widzew Łódź 2 - 0 Zjednoczeni Stryków
17 08.11.2015 11:00 GKS Bełchatów II 1 - 1 Orzeł Nieborów
18 11.11.2015 11:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2 - 0 KS Paradyż
18 11.11.2015 11:00 Mechanik Radomsko 2 - 0 LKS Zawisza Pajęczno
18 11.11.2015 13:00 KS Stal Głowno 3 - 3 GKS Bełchatów II
18 11.11.2015 13:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 7 - 3 Astoria Szczerców
18 11.11.2015 13:30 Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Zawisza Rzgów
18 11.11.2015 13:45 GLKS Andrespolia 2 - 4 Omega Kleszczów
18 11.11.2015 13:45 Włókniarz Zelów 1 - 1 Orzeł Nieborów
18 11.11.2015 13:45 LKS Rosanów 2 - 0 Pilica Przedbórz
18 11.11.2015 13:45 MKS Jutrzenka Warta 3 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
18 11.11.2015 14:00 MKP Boruta Zgierz 1 - 1 Widzew Łódź
19 14.11.2015 11:00 Widzew Łódź 1 - 2 Mechanik Radomsko
19 14.11.2015 12:00 Omega Kleszczów 3 - 0 Zjednoczeni Stryków
19 14.11.2015 13:00 KS Paradyż 4 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
19 14.11.2015 13:00 Astoria Szczerców 0 - 2 GLKS Andrespolia
19 14.11.2015 13:45 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
19 14.11.2015 13:45 LKS Zawisza Pajęczno 4 - 0 Włókniarz Zelów
19 14.11.2015 13:45 Pilica Przedbórz 4 - 2 MKS Jutrzenka Warta
19 14.11.2015 13:45 Zawisza Rzgów 3 - 2 MKP Boruta Zgierz
19 14.11.2015 13:45 Orzeł Nieborów 2 - 1 KS Stal Głowno
19 15.11.2015 11:00 GKS Bełchatów II 3 - 1 LKS Rosanów
20 19.03.2016 13:00 Astoria Szczerców 1 - 3 Zjednoczeni Stryków
20 19.03.2016 14:00 KS Paradyż 4 - 1 GLKS Andrespolia
20 19.03.2016 15:00 Omega Kleszczów 2 - 1 MKP Boruta Zgierz
20 19.03.2016 15:00 Zawisza Rzgów 1 - 1 Mechanik Radomsko
20 19.03.2016 15:00 Orzeł Nieborów 0 - 0 LKS Rosanów
20 19.03.2016 15:00 GKS Bełchatów II 4 - 0 MKS Jutrzenka Warta
20 19.03.2016 15:00 Włókniarz Zelów 1 - 3 KS Stal Głowno
20 19.03.2016 15:30 Widzew Łódź 2 - 0 LKS Zawisza Pajęczno
20 19.03.2016 15:30 Pilica Przedbórz 2 - 3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
20 19.03.2016 15:30 Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 0 Mazovia Rawa Mazowiecka
21 25.03.2016 15:00 Zawisza Rzgów 1 - 0 LKS Zawisza Pajęczno
21 25.03.2016 15:30 LKS Rosanów 3 - 1 KS Stal Głowno
21 26.03.2016 12:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 2 Pilica Przedbórz
21 26.03.2016 13:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2 - 1 GKS Bełchatów II
21 26.03.2016 13:00 Widzew Łódź 1 - 0 Włókniarz Zelów
21 26.03.2016 14:00 MKP Boruta Zgierz 2 - 1 Astoria Szczerców
21 26.03.2016 15:00 Mechanik Radomsko 0 - 0 Omega Kleszczów
21 26.03.2016 15:00 Zjednoczeni Stryków 0 - 1 KS Paradyż
21 26.03.2016 15:00 MKS Jutrzenka Warta 2 - 0 Orzeł Nieborów
21 26.03.2016 15:30 GLKS Andrespolia 3 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
22 02.04.2016 15:00 Omega Kleszczów 0 - 1 LKS Zawisza Pajęczno
22 02.04.2016 15:00 GKS Bełchatów II 3 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
22 02.04.2016 15:00 KS Paradyż 2 - 0 MKP Boruta Zgierz
22 02.04.2016 16:00 Widzew Łódź 4 - 0 Zawisza Rzgów
22 02.04.2016 16:00 Włókniarz Zelów 0 - 1 LKS Rosanów
22 02.04.2016 16:00 KS Stal Głowno 0 - 3 MKS Jutrzenka Warta
22 02.04.2016 16:00 Orzeł Nieborów 1 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
22 02.04.2016 16:00 Pilica Przedbórz 1 - 0 GLKS Andrespolia
22 02.04.2016 16:00 Astoria Szczerców 2 - 1 Mechanik Radomsko
22 02.04.2016 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Zjednoczeni Stryków
23 09.04.2016 15:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 4 - 1 Orzeł Nieborów
23 09.04.2016 15:00 LKS Zawisza Pajęczno 2 - 1 Astoria Szczerców
23 09.04.2016 16:00 Widzew Łódź 2 - 1 Omega Kleszczów
23 09.04.2016 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 8 - 1 KS Stal Głowno
23 09.04.2016 16:00 MKP Boruta Zgierz 3 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
23 09.04.2016 16:00 Włókniarz Zelów 0 - 0 Zawisza Rzgów
23 09.04.2016 16:00 Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Pilica Przedbórz
23 09.04.2016 17:00 GLKS Andrespolia 0 - 0 GKS Bełchatów II
23 09.04.2016 17:00 Mechanik Radomsko 1 - 0 KS Paradyż
23 10.04.2016 16:00 MKS Jutrzenka Warta 3 - 2 LKS Rosanów
24 16.04.2016 15:00 KS Paradyż 4 - 0 LKS Zawisza Pajęczno
24 16.04.2016 15:00 Pilica Przedbórz 2 - 2 MKP Boruta Zgierz
24 16.04.2016 16:00 Omega Kleszczów 1 - 2 Zawisza Rzgów
24 16.04.2016 16:00 Astoria Szczerców 0 - 1 Widzew Łódź
24 16.04.2016 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Mechanik Radomsko
24 16.04.2016 16:00 Włókniarz Zelów 0 - 3 MKS Jutrzenka Warta
24 16.04.2016 16:00 LKS Rosanów 1 - 3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
24 16.04.2016 16:00 KS Stal Głowno 0 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
24 16.04.2016 16:00 Orzeł Nieborów 2 - 3 GLKS Andrespolia
24 17.04.2016 12:00 GKS Bełchatów II 1 - 1 Zjednoczeni Stryków
25 20.04.2016 16:00 Omega Kleszczów 3 - 2 Włókniarz Zelów
25 20.04.2016 16:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 3 - 1 LKS Rosanów
25 20.04.2016 16:00 Zawisza Rzgów 0 - 1 Astoria Szczerców
25 20.04.2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 3 - 1 Orzeł Nieborów
25 20.04.2016 17:00 MKP Boruta Zgierz 1 - 2 GKS Bełchatów II
25 20.04.2016 17:00 GLKS Andrespolia 2 - 1 KS Stal Głowno
25 20.04.2016 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 0 MKS Jutrzenka Warta
25 20.04.2016 17:00 Mechanik Radomsko 1 - 1 Pilica Przedbórz
25 20.04.2016 17:00 Widzew Łódź 4 - 1 KS Paradyż
25 20.04.2016 17:00 LKS Zawisza Pajęczno 2 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
26 23.04.2016 16:00 Astoria Szczerców 1 - 1 Omega Kleszczów
26 23.04.2016 16:00 LKS Rosanów 2 - 2 GLKS Andrespolia
26 23.04.2016 16:00 KS Paradyż 1 - 1 Zawisza Rzgów
26 23.04.2016 16:30 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 4 Widzew Łódź
26 23.04.2016 17:00 KS Stal Głowno 0 - 0 Zjednoczeni Stryków
26 23.04.2016 17:00 Pilica Przedbórz 2 - 3 LKS Zawisza Pajęczno
26 23.04.2016 17:00 Włókniarz Zelów 3 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
26 23.04.2016 17:00 Orzeł Nieborów 0 - 1 MKP Boruta Zgierz
26 24.04.2016 12:00 GKS Bełchatów II 1 - 0 Mechanik Radomsko
26 24.04.2016 16:00 MKS Jutrzenka Warta 2 - 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
27 29.04.2016 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 6 - 0 Mazovia Rawa Mazowiecka
27 30.04.2016 16:00 Omega Kleszczów 1 - 2 KS Paradyż
27 30.04.2016 16:00 MKP Boruta Zgierz 4 - 1 KS Stal Głowno
27 30.04.2016 17:00 Astoria Szczerców 0 - 4 Włókniarz Zelów
27 30.04.2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
27 30.04.2016 17:00 Mechanik Radomsko 0 - 0 Orzeł Nieborów
27 30.04.2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 4 - 0 LKS Rosanów
27 30.04.2016 17:00 LKS Zawisza Pajęczno 1 - 3 GKS Bełchatów II
27 30.04.2016 17:30 GLKS Andrespolia 1 - 1 MKS Jutrzenka Warta
27 01.05.2016 17:00 Widzew Łódź 4 - 0 Pilica Przedbórz
28 04.05.2016 16:00 Orzeł Nieborów 0 - 2 LKS Zawisza Pajęczno
28 04.05.2016 16:00 GKS Bełchatów II 0 - 3 Widzew Łódź
28 04.05.2016 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 2 Omega Kleszczów
28 04.05.2016 17:00 Włókniarz Zelów 3 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
28 04.05.2016 17:00 Pilica Przedbórz 1 - 3 Zawisza Rzgów
28 04.05.2016 17:00 KS Paradyż 3 - 0 Astoria Szczerców
28 04.05.2016 17:00 KS Stal Głowno 2 - 2 Mechanik Radomsko
28 04.05.2016 17:00 MKS Jutrzenka Warta 0 - 0 Zjednoczeni Stryków
28 04.05.2016 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3 - 0 GLKS Andrespolia
28 04.05.2016 17:00 LKS Rosanów 2 - 6 MKP Boruta Zgierz
29 07.05.2016 12:00 GLKS Andrespolia 1 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
29 07.05.2016 15:00 Astoria Szczerców 0 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
29 07.05.2016 16:00 Omega Kleszczów 4 - 2 Pilica Przedbórz
29 07.05.2016 16:00 MKP Boruta Zgierz 0 - 1 MKS Jutrzenka Warta
29 07.05.2016 16:00 LKS Zawisza Pajęczno 3 - 2 KS Stal Głowno
29 07.05.2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 - 1 GKS Bełchatów II
29 07.05.2016 17:00 KS Paradyż 1 - 2 Włókniarz Zelów
29 07.05.2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
29 07.05.2016 18:00 Mechanik Radomsko 3 - 0 LKS Rosanów
29 08.05.2016 17:00 Widzew Łódź 5 - 0 Orzeł Nieborów
30 14.05.2016 16:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 2 Zjednoczeni Stryków
30 14.05.2016 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 0 MKP Boruta Zgierz
30 14.05.2016 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 2 KS Paradyż
30 14.05.2016 17:00 LKS Rosanów 0 - 3 LKS Zawisza Pajęczno
30 14.05.2016 17:00 Włókniarz Zelów 1 - 1 GLKS Andrespolia
30 14.05.2016 17:00 Pilica Przedbórz 6 - 0 Astoria Szczerców
30 14.05.2016 17:00 KS Stal Głowno 0 - 5 Widzew Łódź
30 14.05.2016 17:00 Orzeł Nieborów 2 - 2 Zawisza Rzgów
30 15.05.2016 12:00 GKS Bełchatów II 2 - 0 Omega Kleszczów
30 15.05.2016 17:00 MKS Jutrzenka Warta 0 - 1 Mechanik Radomsko
31 18.05.2016 17:00 Omega Kleszczów 5 - 1 Orzeł Nieborów
31 18.05.2016 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 2 Mechanik Radomsko
31 18.05.2016 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 5 Włókniarz Zelów
31 18.05.2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 - 0 KS Stal Głowno
31 18.05.2016 17:00 KS Paradyż 3 - 0 Pilica Przedbórz
31 18.05.2016 17:00 Zjednoczeni Stryków 2 - 1 GLKS Andrespolia
31 18.05.2016 17:00 LKS Zawisza Pajęczno 2 - 2 MKS Jutrzenka Warta
31 18.05.2016 17:30 Widzew Łódź 3 - 0 LKS Rosanów
31 18.05.2016 18:00 MKP Boruta Zgierz 5 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
31 18.05.2016 18:00 Astoria Szczerców 4 - 2 GKS Bełchatów II
32 21.05.2016 16:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 3 Mechanik Radomsko
32 21.05.2016 16:00 LKS Rosanów 0 - 2 Zawisza Rzgów
32 21.05.2016 16:00 Orzeł Nieborów 0 - 1 Astoria Szczerców
32 21.05.2016 17:00 KS Stal Głowno 4 - 3 Omega Kleszczów
32 21.05.2016 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 2 LKS Zawisza Pajęczno
32 21.05.2016 17:00 MKS Jutrzenka Warta 0 - 5 Widzew Łódź
32 21.05.2016 17:00 Pilica Przedbórz 4 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
32 21.05.2016 17:00 Włókniarz Zelów 4 - 1 Zjednoczeni Stryków
32 21.05.2016 18:00 GLKS Andrespolia 1 - 1 MKP Boruta Zgierz
32 22.05.2016 12:00 GKS Bełchatów II 3 - 0 KS Paradyż
33 25.05.2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 - 1 MKS Jutrzenka Warta
33 25.05.2016 17:00 LKS Zawisza Pajęczno 1 - 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
33 25.05.2016 17:00 Widzew Łódź 1 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
33 25.05.2016 17:00 KS Paradyż 2 - 0 Orzeł Nieborów
33 25.05.2016 17:15 Omega Kleszczów 3 - 0 LKS Rosanów
33 25.05.2016 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 2 GKS Bełchatów II
33 25.05.2016 18:00 MKP Boruta Zgierz 0 - 0 Zjednoczeni Stryków
33 25.05.2016 18:00 Mechanik Radomsko 0 - 1 GLKS Andrespolia
33 25.05.2016 18:00 Pilica Przedbórz 5 - 4 Włókniarz Zelów
33 25.05.2016 18:00 Astoria Szczerców 4 - 1 KS Stal Głowno
34 28.05.2016 13:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Mechanik Radomsko
34 28.05.2016 16:00 LKS Rosanów 4 - 2 Astoria Szczerców
34 28.05.2016 17:00 Włókniarz Zelów 1 - 5 MKP Boruta Zgierz
34 28.05.2016 17:00 KS Stal Głowno 0 - 6 KS Paradyż
34 28.05.2016 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 5 - 1 Zawisza Rzgów
34 28.05.2016 17:00 Orzeł Nieborów 1 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski
34 28.05.2016 18:00 GLKS Andrespolia 4 - 0 LKS Zawisza Pajęczno
34 29.05.2016 12:00 GKS Bełchatów II 6 - 0 Pilica Przedbórz
34 29.05.2016 17:00 MKS Jutrzenka Warta 0 - 2 Omega Kleszczów
34 01.06.2016 18:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 0 - 5 Widzew Łódź
35 03.06.2016 17:00 Omega Kleszczów 0 - 3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
35 04.06.2016 17:00 LKS Zawisza Pajęczno 1 - 0 Zjednoczeni Stryków
35 04.06.2016 17:00 Astoria Szczerców 0 - 3 MKS Jutrzenka Warta
35 04.06.2016 17:00 KS Paradyż 5 - 1 LKS Rosanów
35 04.06.2016 17:00 Zawisza Rzgów 2 - 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
35 04.06.2016 17:00 GKS Bełchatów II 1 - 1 Włókniarz Zelów
35 04.06.2016 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 1 KS Stal Głowno
35 04.06.2016 17:30 Pilica Przedbórz 3 - 0 Orzeł Nieborów
35 04.06.2016 18:00 Mechanik Radomsko 1 - 4 MKP Boruta Zgierz
35 05.06.2016 17:00 Widzew Łódź 3 - 0 GLKS Andrespolia
36 08.06.2016 17:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 2 - 3 Omega Kleszczów
36 08.06.2016 17:00 KS Stal Głowno 3 - 4 Pilica Przedbórz
36 08.06.2016 17:00 LKS Rosanów 0 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski
36 08.06.2016 17:00 Orzeł Nieborów 1 - 0 GKS Bełchatów II
36 08.06.2016 17:30 Włókniarz Zelów 1 - 2 Mechanik Radomsko
36 08.06.2016 18:00 Zjednoczeni Stryków 0 - 2 Widzew Łódź
36 08.06.2016 18:00 GLKS Andrespolia 1 - 1 Zawisza Rzgów
36 08.06.2016 18:00 MKS Jutrzenka Warta 2 - 2 KS Paradyż
36 08.06.2016 18:00 MKP Boruta Zgierz 1 - 3 LKS Zawisza Pajęczno
36 08.06.2016 20:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2 - 0 Astoria Szczerców
37 11.06.2016 17:30 Omega Kleszczów 3 - 1 GLKS Andrespolia
37 11.06.2016 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski 4 - 3 MKS Jutrzenka Warta
37 11.06.2016 17:30 GKS Bełchatów II 1 - 0 KS Stal Głowno
37 11.06.2016 17:30 Zawisza Rzgów 0 - 0 Zjednoczeni Stryków
37 11.06.2016 17:30 Pilica Przedbórz 3 - 0 LKS Rosanów
37 11.06.2016 17:30 LKS Zawisza Pajęczno 0 - 1 Mechanik Radomsko
37 11.06.2016 17:30 Astoria Szczerców 4 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
37 11.06.2016 17:30 Widzew Łódź 4 - 0 MKP Boruta Zgierz
37 11.06.2016 17:30 Orzeł Nieborów 1 - 4 Włókniarz Zelów
37 11.06.2016 17:30 KS Paradyż 2 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
38 18.06.2016 17:30 Zjednoczeni Stryków 2 - 0 Omega Kleszczów
38 18.06.2016 17:30 KS Stal Głowno 4 - 1 Orzeł Nieborów
38 18.06.2016 17:30 Mechanik Radomsko 1 - 1 Widzew Łódź
38 18.06.2016 17:30 GLKS Andrespolia 4 - 1 Astoria Szczerców
38 18.06.2016 17:30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski
38 18.06.2016 17:30 MKS Jutrzenka Warta 4 - 2 Pilica Przedbórz
38 18.06.2016 17:30 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 3 KS Paradyż
38 18.06.2016 17:30 Włókniarz Zelów 1 - 1 LKS Zawisza Pajęczno
38 18.06.2016 17:30 MKP Boruta Zgierz 2 - 2 Zawisza Rzgów
38 18.06.2016 17:30 LKS Rosanów 0 - 3 GKS Bełchatów II

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl