• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Weronika CHOJKA

  • Przemysław GAWRYSIAK


KOL Data Godz. Gospodarz Rezultat Goście
1 15.08.2015 15:00 Świt Kamieńsk 1 - 2 GUKS Gorzkowice
1 15.08.2015 17:00 RKS Rzeczyca 2 - 0 Start Niechcice
1 15.08.2015 17:00 Szczerbiec Wolbórz 1 - 0 Gerlach Drzewica
1 15.08.2015 17:00 Stal Niewiadów 3 - 2 LKS Lubochnia
1 16.08.2015 15:30 Grabka Grabica 2 - 2 LKS Mniszków
1 16.08.2015 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 Ceramika Opoczno
1 16.08.2015 17:00 Omega II Kleszczów 1 - 2 GLKS Włókniarz Moszczenica
2 22.08.2015 17:00 RKS Rzeczyca 2 - 1 Grabka Grabica
2 22.08.2015 17:00 Ceramika Opoczno 2 - 1 Szczerbiec Wolbórz
2 22.08.2015 17:00 LKS Lubochnia 5 - 1 Świt Kamieńsk
2 22.08.2015 17:00 GUKS Gorzkowice 5 - 0 Omega II Kleszczów
2 22.08.2015 17:30 Start Niechcice 0 - 2 GLKS Włókniarz Moszczenica
2 23.08.2015 16:00 LKS Mniszków 1 - 1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
2 23.08.2015 17:00 Gerlach Drzewica 1 - 3 Stal Niewiadów
3 29.08.2015 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 2 RKS Rzeczyca
3 29.08.2015 17:00 Szczerbiec Wolbórz 1 - 2 LKS Mniszków
3 29.08.2015 17:00 Stal Niewiadów 4 - 0 Ceramika Opoczno
3 30.08.2015 11:00 Świt Kamieńsk 2 - 1 Gerlach Drzewica
3 30.08.2015 11:00 Omega II Kleszczów 1 - 6 LKS Lubochnia
3 30.08.2015 14:00 GUKS Gorzkowice 1 - 3 GLKS Włókniarz Moszczenica
3 30.08.2015 15:30 Grabka Grabica 0 - 2 Start Niechcice
4 05.09.2015 17:00 Ceramika Opoczno 1 - 0 Świt Kamieńsk
4 05.09.2015 17:00 LKS Lubochnia 2 - 1 GLKS Włókniarz Moszczenica
4 06.09.2015 13:00 Grabka Grabica 2 - 1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
4 06.09.2015 16:00 RKS Rzeczyca 2 - 0 Szczerbiec Wolbórz
4 06.09.2015 16:00 LKS Mniszków 3 - 2 Stal Niewiadów
4 06.09.2015 17:00 Start Niechcice 0 - 2 GUKS Gorzkowice
4 06.09.2015 17:00 Gerlach Drzewica 5 - 0 Omega II Kleszczów
5 12.09.2015 15:00 Szczerbiec Wolbórz 2 - 1 Grabka Grabica
5 12.09.2015 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 Start Niechcice
5 12.09.2015 16:00 Świt Kamieńsk 3 - 0 LKS Mniszków
5 12.09.2015 16:00 GUKS Gorzkowice 6 - 3 LKS Lubochnia
5 12.09.2015 16:30 Stal Niewiadów 4 - 2 RKS Rzeczyca
5 12.09.2015 16:30 GLKS Włókniarz Moszczenica 0 - 1 Gerlach Drzewica
5 13.09.2015 11:00 Omega II Kleszczów 0 - 4 Ceramika Opoczno
6 19.09.2015 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 Szczerbiec Wolbórz
6 19.09.2015 16:00 Start Niechcice 2 - 1 LKS Lubochnia
6 19.09.2015 16:00 Ceramika Opoczno 1 - 0 GLKS Włókniarz Moszczenica
6 20.09.2015 13:30 Grabka Grabica 0 - 3 Stal Niewiadów
6 20.09.2015 16:00 RKS Rzeczyca 1 - 3 Świt Kamieńsk
6 20.09.2015 16:00 LKS Mniszków 3 - 0 Omega II Kleszczów
6 20.09.2015 16:00 Gerlach Drzewica 1 - 0 GUKS Gorzkowice
7 26.09.2015 15:00 Szczerbiec Wolbórz 2 - 0 Start Niechcice
7 26.09.2015 15:00 Świt Kamieńsk 6 - 1 Grabka Grabica
7 26.09.2015 16:00 Stal Niewiadów 2 - 0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
7 26.09.2015 16:00 LKS Lubochnia 1 - 1 Gerlach Drzewica
7 26.09.2015 16:00 GUKS Gorzkowice 1 - 0 Ceramika Opoczno
7 27.09.2015 11:00 Omega II Kleszczów 4 - 3 RKS Rzeczyca
7 27.09.2015 16:00 GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 0 LKS Mniszków
8 03.10.2015 15:00 RKS Rzeczyca 1 - 1 GLKS Włókniarz Moszczenica
8 03.10.2015 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 Świt Kamieńsk
8 03.10.2015 15:00 Szczerbiec Wolbórz 2 - 2 Stal Niewiadów
8 03.10.2015 15:30 Start Niechcice 0 - 1 Gerlach Drzewica
8 03.10.2015 15:30 Ceramika Opoczno 2 - 0 LKS Lubochnia
8 04.10.2015 15:00 Grabka Grabica 6 - 0 Omega II Kleszczów
8 04.10.2015 15:00 LKS Mniszków 1 - 1 GUKS Gorzkowice
9 10.10.2015 15:00 Świt Kamieńsk 3 - 1 Szczerbiec Wolbórz
9 10.10.2015 15:00 GUKS Gorzkowice 5 - 2 RKS Rzeczyca
9 10.10.2015 15:30 Stal Niewiadów 4 - 0 Start Niechcice
9 10.10.2015 15:30 LKS Lubochnia 4 - 1 LKS Mniszków
9 11.10.2015 11:00 Omega II Kleszczów 2 - 3 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
9 11.10.2015 15:00 Gerlach Drzewica 0 - 2 Ceramika Opoczno
9 11.10.2015 15:30 GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 1 Grabka Grabica
10 17.10.2015 15:00 Szczerbiec Wolbórz 8 - 1 Omega II Kleszczów
10 17.10.2015 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0 - 3 GLKS Włókniarz Moszczenica
10 17.10.2015 15:00 Stal Niewiadów 2 - 3 Świt Kamieńsk
10 17.10.2015 15:00 Start Niechcice 1 - 4 Ceramika Opoczno
10 18.10.2015 14:00 RKS Rzeczyca 1 - 3 LKS Lubochnia
10 18.10.2015 14:00 Grabka Grabica 0 - 5 GUKS Gorzkowice
10 18.10.2015 15:00 LKS Mniszków 2 - 1 Gerlach Drzewica
11 24.10.2015 15:00 Świt Kamieńsk 5 - 0 Start Niechcice
11 24.10.2015 15:00 LKS Lubochnia 3 - 0 Grabka Grabica
11 24.10.2015 15:00 GUKS Gorzkowice 1 - 0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
11 25.10.2015 11:00 Omega II Kleszczów 2 - 2 Stal Niewiadów
11 25.10.2015 14:00 Ceramika Opoczno 3 - 0 LKS Mniszków
11 25.10.2015 14:00 Gerlach Drzewica 1 - 1 RKS Rzeczyca
11 25.10.2015 14:00 GLKS Włókniarz Moszczenica 2 - 0 Szczerbiec Wolbórz
12 31.10.2015 13:30 Świt Kamieńsk 6 - 1 Omega II Kleszczów
12 31.10.2015 13:30 Start Niechcice 0 - 1 LKS Mniszków
12 31.10.2015 13:30 RKS Rzeczyca 1 - 6 Ceramika Opoczno
12 31.10.2015 13:30 Grabka Grabica 0 - 2 Gerlach Drzewica
12 31.10.2015 13:30 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 LKS Lubochnia
12 31.10.2015 13:30 Szczerbiec Wolbórz 0 - 0 GUKS Gorzkowice
12 31.10.2015 13:30 Stal Niewiadów 2 - 1 GLKS Włókniarz Moszczenica
13 07.11.2015 13:30 Ceramika Opoczno 2 - 0 Grabka Grabica
13 07.11.2015 13:30 LKS Lubochnia 0 - 1 Szczerbiec Wolbórz
13 07.11.2015 13:30 GUKS Gorzkowice 1 - 2 Stal Niewiadów
13 08.11.2015 11:00 Omega II Kleszczów 0 - 1 Start Niechcice
13 08.11.2015 13:30 LKS Mniszków 1 - 1 RKS Rzeczyca
13 08.11.2015 13:30 Gerlach Drzewica 2 - 1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
13 08.11.2015 13:30 GLKS Włókniarz Moszczenica 3 - 0 Świt Kamieńsk
14 12.03.2016 15:00 Start Niechcice 2 - 2 RKS Rzeczyca
14 12.03.2016 15:00 Ceramika Opoczno 1 - 0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
14 12.03.2016 15:00 LKS Lubochnia 3 - 3 Stal Niewiadów
14 12.03.2016 15:00 GUKS Gorzkowice 3 - 3 Świt Kamieńsk
14 13.03.2016 14:30 Gerlach Drzewica 2 - 2 Szczerbiec Wolbórz
14 13.03.2016 15:00 GLKS Włókniarz Moszczenica 0 - 1 Omega II Kleszczów
14 13.03.2016 15:30 LKS Mniszków 2 - 0 Grabka Grabica
15 19.03.2016 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 4 - 1 LKS Mniszków
15 19.03.2016 15:00 Szczerbiec Wolbórz 0 - 0 Ceramika Opoczno
15 19.03.2016 15:00 Stal Niewiadów 0 - 1 Gerlach Drzewica
15 19.03.2016 15:30 Grabka Grabica 1 - 2 RKS Rzeczyca
15 19.03.2016 15:30 Świt Kamieńsk 1 - 0 LKS Lubochnia
15 20.03.2016 11:00 Omega II Kleszczów 1 - 1 GUKS Gorzkowice
15 20.03.2016 15:30 GLKS Włókniarz Moszczenica 3 - 0 Start Niechcice
16 26.03.2016 14:00 Gerlach Drzewica 0 - 1 Świt Kamieńsk
16 02.04.2016 15:00 LKS Lubochnia 1 - 3 Omega II Kleszczów
16 02.04.2016 16:00 Ceramika Opoczno 0 - 0 Stal Niewiadów
16 02.04.2016 16:00 Start Niechcice 1 - 2 Grabka Grabica
16 03.04.2016 14:00 RKS Rzeczyca 1 - 2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
16 03.04.2016 16:00 GLKS Włókniarz Moszczenica 2 - 2 GUKS Gorzkowice
16 03.04.2016 16:00 LKS Mniszków 0 - 1 Szczerbiec Wolbórz
17 09.04.2016 15:00 Szczerbiec Wolbórz 2 - 1 RKS Rzeczyca
17 09.04.2016 16:00 GUKS Gorzkowice 4 - 4 Start Niechcice
17 09.04.2016 16:00 Świt Kamieńsk 1 - 1 Ceramika Opoczno
17 09.04.2016 16:00 Stal Niewiadów 1 - 1 LKS Mniszków
17 09.04.2016 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3 - 0 Grabka Grabica
17 10.04.2016 11:00 Omega II Kleszczów 2 - 0 Gerlach Drzewica
17 10.04.2016 16:30 GLKS Włókniarz Moszczenica 4 - 0 LKS Lubochnia
18 16.04.2016 16:00 Ceramika Opoczno 2 - 0 Omega II Kleszczów
18 16.04.2016 16:00 LKS Lubochnia 3 - 3 GUKS Gorzkowice
18 16.04.2016 17:00 Grabka Grabica 1 - 0 Szczerbiec Wolbórz
18 17.04.2016 14:00 RKS Rzeczyca 1 - 2 Stal Niewiadów
18 17.04.2016 16:00 Gerlach Drzewica 1 - 3 GLKS Włókniarz Moszczenica
18 17.04.2016 16:00 LKS Mniszków 0 - 0 Świt Kamieńsk
18 17.04.2016 16:00 Start Niechcice 2 - 1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
19 23.04.2016 15:00 Szczerbiec Wolbórz 2 - 1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
19 23.04.2016 16:00 GUKS Gorzkowice 6 - 0 Gerlach Drzewica
19 23.04.2016 16:00 LKS Lubochnia 0 - 0 Start Niechcice
19 23.04.2016 17:00 Świt Kamieńsk 2 - 1 RKS Rzeczyca
19 23.04.2016 17:00 Stal Niewiadów 3 - 1 Grabka Grabica
19 24.04.2016 11:00 Omega II Kleszczów 3 - 1 LKS Mniszków
19 24.04.2016 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica 0 - 4 Ceramika Opoczno
20 30.04.2016 16:00 Start Niechcice 1 - 2 Szczerbiec Wolbórz
20 30.04.2016 16:00 Ceramika Opoczno 6 - 0 GUKS Gorzkowice
20 30.04.2016 16:30 RKS Rzeczyca 4 - 1 Omega II Kleszczów
20 30.04.2016 16:30 Grabka Grabica 1 - 1 Świt Kamieńsk
20 30.04.2016 17:00 Gerlach Drzewica 0 - 2 LKS Lubochnia
20 30.04.2016 17:00 LKS Mniszków 0 - 2 GLKS Włókniarz Moszczenica
20 30.04.2016 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 - 2 Stal Niewiadów
21 07.05.2016 17:00 Stal Niewiadów 2 - 0 Szczerbiec Wolbórz
21 07.05.2016 17:00 LKS Lubochnia 0 - 4 Ceramika Opoczno
21 07.05.2016 17:00 Świt Kamieńsk 2 - 1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
21 07.05.2016 17:00 GUKS Gorzkowice 1 - 1 LKS Mniszków
21 08.05.2016 11:00 Omega II Kleszczów 1 - 2 Grabka Grabica
21 08.05.2016 17:00 Gerlach Drzewica _ - _ Start Niechcice
21 08.05.2016 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica _ - _ RKS Rzeczyca
22 14.05.2016 16:30 Grabka Grabica 1 - 0 GLKS Włókniarz Moszczenica
22 14.05.2016 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3 - 0 Omega II Kleszczów
22 14.05.2016 17:00 Szczerbiec Wolbórz 1 - 3 Świt Kamieńsk
22 14.05.2016 17:00 Start Niechcice 1 - 4 Stal Niewiadów
22 14.05.2016 17:00 Ceramika Opoczno 7 - 0 Gerlach Drzewica
22 15.05.2016 16:00 RKS Rzeczyca 1 - 2 GUKS Gorzkowice
22 15.05.2016 17:00 LKS Mniszków 2 - 0 LKS Lubochnia
23 21.05.2016 15:00 Świt Kamieńsk 1 - 3 Stal Niewiadów
23 21.05.2016 17:00 Ceramika Opoczno 7 - 0 Start Niechcice
23 21.05.2016 17:00 GUKS Gorzkowice 3 - 1 Grabka Grabica
23 21.05.2016 17:00 LKS Lubochnia 1 - 2 RKS Rzeczyca
23 22.05.2016 11:00 Omega II Kleszczów 3 - 0 Szczerbiec Wolbórz
23 22.05.2016 17:00 Gerlach Drzewica 2 - 5 LKS Mniszków
23 22.05.2016 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica 1 - 3 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
24 28.05.2016 16:30 Grabka Grabica 4 - 0 LKS Lubochnia
24 28.05.2016 17:00 Stal Niewiadów 1 - 0 Omega II Kleszczów
24 28.05.2016 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 - 2 GUKS Gorzkowice
24 28.05.2016 17:00 Szczerbiec Wolbórz 3 - 3 GLKS Włókniarz Moszczenica
24 28.05.2016 17:00 Start Niechcice 3 - 4 Świt Kamieńsk
24 28.05.2016 17:00 LKS Mniszków 0 - 2 Ceramika Opoczno
24 29.05.2016 17:00 RKS Rzeczyca 2 - 2 Gerlach Drzewica
25 04.06.2016 17:00 Omega II Kleszczów 2 - 2 Świt Kamieńsk
25 04.06.2016 17:00 LKS Mniszków 4 - 0 Start Niechcice
25 04.06.2016 17:00 Ceramika Opoczno 6 - 0 RKS Rzeczyca
25 04.06.2016 17:00 Gerlach Drzewica 1 - 2 Grabka Grabica
25 04.06.2016 17:00 LKS Lubochnia 2 - 2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
25 04.06.2016 17:00 GUKS Gorzkowice 0 - 0 Szczerbiec Wolbórz
25 04.06.2016 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica 0 - 2 Stal Niewiadów
26 10.06.2016 18:00 Świt Kamieńsk 3 - 1 GLKS Włókniarz Moszczenica
26 11.06.2016 15:00 Stal Niewiadów 5 - 2 GUKS Gorzkowice
26 11.06.2016 17:00 Start Niechcice 4 - 3 Omega II Kleszczów
26 11.06.2016 17:00 RKS Rzeczyca 3 - 1 LKS Mniszków
26 11.06.2016 17:00 Grabka Grabica 0 - 2 Ceramika Opoczno
26 11.06.2016 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 6 - 0 Gerlach Drzewica
26 11.06.2016 17:00 Szczerbiec Wolbórz 5 - 1 LKS Lubochnia

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl