• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Patryk KUSIAK

  • Klaudia OŁUBEK


KOL Data Godz. Gospodarz Rezultat Goście
1 17.08.2019 16:00 Omega II Kleszczów 3 - 3 Pilica Przedbórz
1 17.08.2019 17:00 KS Paradyż 1 - 2 MGKS Drzewica
1 17.08.2019 17:00 Skalnik Sulejów 5 - 1 Astoria Szczerców
1 17.08.2019 17:00 Olimpia Wola Załężna 2 - 0 LUKS Gomunice
1 17.08.2019 17:00 Start Lgota Wielka 1 - 1 KS Niedośpielin
1 18.08.2019 14:00 Świt Kamieńsk 1 - 1 Szczerbiec Wolbórz
1 18.08.2019 17:00 Włókniarz Moszczenica 1 - 3 Stal Niewiadów
2 24.08.2019 17:00 KS Paradyż 2 - 2 Omega II Kleszczów
2 24.08.2019 17:00 MGKS Drzewica 1 - 1 KS Niedośpielin
2 24.08.2019 17:00 LUKS Gomunice 1 - 4 Start Lgota Wielka
2 24.08.2019 17:00 Stal Niewiadów 0 - 0 Olimpia Wola Załężna
2 24.08.2019 17:00 Szczerbiec Wolbórz 4 - 0 Włókniarz Moszczenica
2 24.08.2019 17:00 Astoria Szczerców 0 - 4 Świt Kamieńsk
2 24.08.2019 17:00 Pilica Przedbórz 4 - 1 Skalnik Sulejów
3 28.08.2019 17:00 Świt Kamieńsk 2 - 4 Pilica Przedbórz
3 30.08.2019 17:00 Skalnik Sulejów 1 - 1 KS Paradyż
3 31.08.2019 17:00 Olimpia Wola Załężna 1 - 2 Szczerbiec Wolbórz
3 31.08.2019 17:00 Start Lgota Wielka 0 - 0 Stal Niewiadów
3 31.08.2019 17:00 KS Niedośpielin 4 - 0 LUKS Gomunice
3 01.09.2019 17:00 Omega II Kleszczów 1 - 3 MGKS Drzewica
3 01.09.2019 17:00 Włókniarz Moszczenica 1 - 2 Astoria Szczerców
4 07.09.2019 15:00 Stal Niewiadów 2 - 3 KS Niedośpielin
4 07.09.2019 15:00 KS Paradyż 3 - 2 Świt Kamieńsk
4 07.09.2019 16:30 Pilica Przedbórz 1 - 2 Włókniarz Moszczenica
4 07.09.2019 16:30 Szczerbiec Wolbórz 3 - 2 Start Lgota Wielka
4 07.09.2019 16:30 Astoria Szczerców 0 - 4 Olimpia Wola Załężna
4 07.09.2019 16:30 MGKS Drzewica 2 - 0 LUKS Gomunice
4 08.09.2019 15:00 Omega II Kleszczów 1 - 6 Skalnik Sulejów
5 14.09.2019 15:00 Start Lgota Wielka 3 - 1 Astoria Szczerców
5 14.09.2019 16:00 Świt Kamieńsk 3 - 3 Omega II Kleszczów
5 14.09.2019 16:30 Skalnik Sulejów 5 - 1 MGKS Drzewica
5 14.09.2019 16:30 Olimpia Wola Załężna 2 - 5 Pilica Przedbórz
5 14.09.2019 16:30 LUKS Gomunice 0 - 4 Stal Niewiadów
5 14.09.2019 16:30 KS Niedośpielin 5 - 0 Szczerbiec Wolbórz
5 15.09.2019 16:00 Włókniarz Moszczenica 0 - 2 KS Paradyż
6 21.09.2019 16:00 MGKS Drzewica 2 - 2 Stal Niewiadów
6 21.09.2019 16:00 Szczerbiec Wolbórz 4 - 0 LUKS Gomunice
6 21.09.2019 16:00 Astoria Szczerców 1 - 3 KS Niedośpielin
6 21.09.2019 16:00 Pilica Przedbórz 1 - 1 Start Lgota Wielka
6 21.09.2019 16:00 KS Paradyż 3 - 2 Olimpia Wola Załężna
6 21.09.2019 16:00 Skalnik Sulejów 2 - 1 Świt Kamieńsk
6 22.09.2019 15:00 Omega II Kleszczów 3 - 0 Włókniarz Moszczenica
7 28.09.2019 15:00 Włókniarz Moszczenica 0 - 3 Skalnik Sulejów
7 28.09.2019 15:00 Świt Kamieńsk 2 - 2 MGKS Drzewica
7 28.09.2019 16:00 Olimpia Wola Załężna 1 - 5 Omega II Kleszczów
7 28.09.2019 16:00 Start Lgota Wielka 3 - 3 KS Paradyż
7 28.09.2019 16:00 LUKS Gomunice 0 - 0 Astoria Szczerców
7 28.09.2019 16:00 KS Niedośpielin 2 - 1 Pilica Przedbórz
7 28.09.2019 16:00 Stal Niewiadów 4 - 1 Szczerbiec Wolbórz
8 05.10.2019 15:00 KS Paradyż 1 - 0 KS Niedośpielin
8 05.10.2019 15:00 Świt Kamieńsk 4 - 1 Włókniarz Moszczenica
8 05.10.2019 15:30 Astoria Szczerców 5 - 2 Stal Niewiadów
8 05.10.2019 15:30 Skalnik Sulejów 5 - 3 Olimpia Wola Załężna
8 05.10.2019 15:30 Pilica Przedbórz 4 - 2 LUKS Gomunice
8 05.10.2019 15:30 MGKS Drzewica 0 - 0 Szczerbiec Wolbórz
8 06.10.2019 15:00 Omega II Kleszczów 1 - 1 Start Lgota Wielka
9 12.10.2019 15:00 Start Lgota Wielka 0 - 1 Skalnik Sulejów
9 12.10.2019 15:30 KS Niedośpielin 2 - 1 Omega II Kleszczów
9 12.10.2019 15:30 Olimpia Wola Załężna 2 - 1 Świt Kamieńsk
9 12.10.2019 15:30 Szczerbiec Wolbórz 2 - 3 Astoria Szczerców
9 12.10.2019 15:30 Stal Niewiadów 3 - 0 Pilica Przedbórz
9 12.10.2019 15:30 LUKS Gomunice 0 - 1 KS Paradyż
9 13.10.2019 15:00 Włókniarz Moszczenica 1 - 1 MGKS Drzewica
10 19.10.2019 15:00 MGKS Drzewica 2 - 0 Astoria Szczerców
10 19.10.2019 15:00 Pilica Przedbórz 5 - 1 Szczerbiec Wolbórz
10 19.10.2019 15:00 KS Paradyż 1 - 0 Stal Niewiadów
10 19.10.2019 15:00 Skalnik Sulejów 0 - 2 KS Niedośpielin
10 19.10.2019 15:00 Świt Kamieńsk 2 - 2 Start Lgota Wielka
10 20.10.2019 12:00 Omega II Kleszczów 4 - 0 LUKS Gomunice
10 20.10.2019 15:00 Włókniarz Moszczenica 3 - 1 Olimpia Wola Załężna
11 26.10.2019 13:00 Olimpia Wola Załężna 2 - 4 MGKS Drzewica
11 26.10.2019 14:00 Stal Niewiadów 3 - 2 Omega II Kleszczów
11 26.10.2019 14:00 Astoria Szczerców 0 - 6 Pilica Przedbórz
11 26.10.2019 14:00 LUKS Gomunice 2 - 5 Skalnik Sulejów
11 26.10.2019 14:00 Szczerbiec Wolbórz 2 - 4 KS Paradyż
11 26.10.2019 14:00 Start Lgota Wielka 1 - 0 Włókniarz Moszczenica
11 27.10.2019 11:00 KS Niedośpielin 2 - 3 Świt Kamieńsk
12 02.11.2019 13:30 Skalnik Sulejów 3 - 2 Stal Niewiadów
12 02.11.2019 13:30 KS Paradyż 2 - 0 Astoria Szczerców
12 02.11.2019 13:30 Olimpia Wola Załężna 3 - 6 Start Lgota Wielka
12 02.11.2019 13:30 MGKS Drzewica 1 - 4 Pilica Przedbórz
12 03.11.2019 11:00 Świt Kamieńsk 2 - 2 LUKS Gomunice
12 03.11.2019 13:30 Omega II Kleszczów 2 - 1 Szczerbiec Wolbórz
12 03.11.2019 13:30 Włókniarz Moszczenica 1 - 2 KS Niedośpielin
13 09.11.2019 13:00 Start Lgota Wielka 2 - 1 MGKS Drzewica
13 09.11.2019 13:00 LUKS Gomunice 0 - 1 Włókniarz Moszczenica
13 09.11.2019 13:00 Pilica Przedbórz 0 - 1 KS Paradyż
13 09.11.2019 13:00 Stal Niewiadów 2 - 3 Świt Kamieńsk
13 09.11.2019 13:00 Szczerbiec Wolbórz 0 - 2 Skalnik Sulejów
13 09.11.2019 13:00 Astoria Szczerców 1 - 1 Omega II Kleszczów
13 10.11.2019 11:00 KS Niedośpielin _ - _ Olimpia Wola Załężna

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl