• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Patryk KUSIAK

  • Klaudia OŁUBEK


KOL Data Godz.  Rezultat 
1 12.08.2017 15:00 Zjednoczeni Stryków 10 - 0 Zawisza Pajęczno
1 12.08.2017 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 8 Unia Skierniewice
1 12.08.2017 17:00 Warta Działoszyn 4 - 1 Omega Kleszczów
1 12.08.2017 17:00 Stal Niewiadów 0 - 2 Ceramika Opoczno
1 12.08.2017 17:00 KS Paradyż 5 - 1 Pilica Przedbórz
1 13.08.2017 11:15 Pelikan II Łowicz 3 - 1 Boruta Zgierz
1 13.08.2017 12:00 GKS Bełchatów II 2 - 3 Włókniarz Zelów
1 13.08.2017 17:00 LKS Kwiatkowice 5 - 2 MKS Kutno
1 13.08.2017 17:00 Orkan Buczek 3 - 3 Termy Ner Poddębice
2 18.08.2017 18:30 Termy Ner Poddębice 2 - 1 Pelikan II Łowicz
2 19.08.2017 15:00 Unia Skierniewice 2 - 2 Warta Działoszyn
2 19.08.2017 17:00 Omega Kleszczów 2 - 2 Stal Niewiadów
2 19.08.2017 17:00 MKS Kutno 3 - 0 Boruta Zgierz
2 19.08.2017 17:00 Ceramika Opoczno 2 - 2 GKS Bełchatów II
2 19.08.2017 17:00 Włókniarz Zelów 1 - 0 KS Paradyż
2 19.08.2017 17:00 Zawisza Pajęczno 0 - 4 Orkan Buczek
2 19.08.2017 18:00 Pilica Przedbórz 1 - 7 Zjednoczeni Stryków
2 20.08.2017 17:00 LKS Kwiatkowice 10 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
3 23.08.2017 17:00 GKS Bełchatów II 3 - 5 Omega Kleszczów
3 23.08.2017 17:00 Stal Niewiadów 0 - 1 Unia Skierniewice
3 23.08.2017 17:00 KS Paradyż 0 - 1 Ceramika Opoczno
3 23.08.2017 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 5 MKS Kutno
3 23.08.2017 17:30 Warta Działoszyn 1 - 0 LKS Kwiatkowice
3 23.08.2017 17:45 Zjednoczeni Stryków 3 - 0 Włókniarz Zelów
3 23.08.2017 17:45 Orkan Buczek 4 - 1 Pilica Przedbórz
3 23.08.2017 17:45 Pelikan II Łowicz 5 - 0 Zawisza Pajęczno
3 23.08.2017 17:45 Boruta Zgierz 0 - 2 Termy Ner Poddębice
4 26.08.2017 14:00 Unia Skierniewice 3 - 1 GKS Bełchatów II
4 26.08.2017 17:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 6 Warta Działoszyn
4 26.08.2017 17:00 Ceramika Opoczno 1 - 0 Zjednoczeni Stryków
4 26.08.2017 17:00 Pilica Przedbórz 0 - 2 Pelikan II Łowicz
4 26.08.2017 17:00 Zawisza Pajęczno 0 - 4 Boruta Zgierz
4 26.08.2017 17:30 Omega Kleszczów 2 - 1 KS Paradyż
4 27.08.2017 16:00 MKS Kutno 0 - 1 Termy Ner Poddębice
4 27.08.2017 17:00 Orkan Buczek 1 - 3 Włókniarz Zelów
4 27.08.2017 17:00 LKS Kwiatkowice 3 - 0 Stal Niewiadów
5 01.09.2017 18:00 Termy Ner Poddębice 4 - 1 Zawisza Pajęczno
5 02.09.2017 15:00 Warta Działoszyn 1 - 0 MKS Kutno
5 02.09.2017 16:30 Stal Niewiadów 11 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
5 02.09.2017 17:00 Zjednoczeni Stryków 1 - 4 Omega Kleszczów
5 02.09.2017 17:00 KS Paradyż 1 - 3 Unia Skierniewice
5 03.09.2017 11:00 Boruta Zgierz 5 - 1 Pilica Przedbórz
5 03.09.2017 12:00 GKS Bełchatów II 0 - 4 LKS Kwiatkowice
5 03.09.2017 16:00 Orkan Buczek 3 - 0 Ceramika Opoczno
5 03.09.2017 17:00 Pelikan II Łowicz 3 - 0 Włókniarz Zelów
6 09.09.2017 15:00 Unia Skierniewice 2 - 1 Zjednoczeni Stryków
6 09.09.2017 15:00 Zawisza Pajęczno 0 - 1 MKS Kutno
6 09.09.2017 16:00 Omega Kleszczów 2 - 1 Orkan Buczek
6 09.09.2017 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 9 GKS Bełchatów II
6 09.09.2017 16:30 Warta Działoszyn 1 - 0 Stal Niewiadów
6 09.09.2017 17:00 Pilica Przedbórz 1 - 2 Termy Ner Poddębice
6 09.09.2017 17:00 Włókniarz Zelów 3 - 2 Boruta Zgierz
6 09.09.2017 17:00 Ceramika Opoczno 0 - 0 Pelikan II Łowicz
6 10.09.2017 17:00 LKS Kwiatkowice 1 - 2 KS Paradyż
7 13.09.2017 16:30 Pelikan II Łowicz 3 - 1 Omega Kleszczów
7 13.09.2017 16:30 KS Paradyż 8 - 1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
7 13.09.2017 16:30 Zawisza Pajęczno 1 - 2 Pilica Przedbórz
7 13.09.2017 16:30 Boruta Zgierz 3 - 2 Ceramika Opoczno
7 13.09.2017 16:30 Stal Niewiadów 1 - 1 MKS Kutno
7 13.09.2017 16:30 GKS Bełchatów II 1 - 0 Warta Działoszyn
7 13.09.2017 16:30 Zjednoczeni Stryków 0 - 0 LKS Kwiatkowice
7 13.09.2017 16:45 Orkan Buczek 0 - 4 Unia Skierniewice
7 13.09.2017 18:30 Termy Ner Poddębice 3 - 2 Włókniarz Zelów
8 16.09.2017 15:00 Unia Skierniewice 3 - 0 Pelikan II Łowicz
8 16.09.2017 15:00 Ceramika Opoczno 0 - 1 Termy Ner Poddębice
8 16.09.2017 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 3 Zjednoczeni Stryków
8 16.09.2017 16:30 Omega Kleszczów 1 - 3 Boruta Zgierz
8 16.09.2017 16:30 Włókniarz Zelów 2 - 0 Zawisza Pajęczno
8 16.09.2017 16:30 Warta Działoszyn 4 - 4 KS Paradyż
8 16.09.2017 16:30 Stal Niewiadów 4 - 1 GKS Bełchatów II
8 17.09.2017 16:00 MKS Kutno 3 - 2 Pilica Przedbórz
8 17.09.2017 16:00 LKS Kwiatkowice 1 - 1 Orkan Buczek
9 20.09.2017 18:30 Termy Ner Poddębice 5 - 0 Omega Kleszczów
9 23.09.2017 14:30 Zjednoczeni Stryków 0 - 1 Warta Działoszyn
9 23.09.2017 16:00 Pilica Przedbórz 0 - 5 Włókniarz Zelów
9 23.09.2017 16:00 Boruta Zgierz 0 - 7 Unia Skierniewice
9 24.09.2017 11:15 Pelikan II Łowicz 0 - 0 LKS Kwiatkowice
9 24.09.2017 12:00 GKS Bełchatów II 3 - 1 MKS Kutno
9 24.09.2017 14:00 Zawisza Pajęczno 1 - 1 Ceramika Opoczno
9 24.09.2017 16:00 Orkan Buczek 7 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
9 25.10.2017 14:30 KS Paradyż _ - _ Stal Niewiadów
10 30.09.2017 15:00 Omega Kleszczów 4 - 0 Zawisza Pajęczno
10 30.09.2017 15:00 Unia Skierniewice 2 - 0 Termy Ner Poddębice
10 30.09.2017 16:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 8 Pelikan II Łowicz
10 30.09.2017 16:00 Warta Działoszyn 3 - 0 Orkan Buczek
10 30.09.2017 16:00 Stal Niewiadów 0 - 1 Zjednoczeni Stryków
10 30.09.2017 16:00 MKS Kutno 2 - 0 Włókniarz Zelów
10 30.09.2017 16:00 Ceramika Opoczno 2 - 1 Pilica Przedbórz
10 01.10.2017 12:00 GKS Bełchatów II 0 - 1 KS Paradyż
10 01.10.2017 16:00 LKS Kwiatkowice 4 - 3 Boruta Zgierz
11 07.10.2017 14:00 KS Paradyż 1 - 0 MKS Kutno
11 07.10.2017 15:00 Zawisza Pajęczno 0 - 9 Unia Skierniewice
11 07.10.2017 15:30 Pilica Przedbórz 1 - 1 Omega Kleszczów
11 07.10.2017 16:00 Włókniarz Zelów 3 - 0 Ceramika Opoczno
11 07.10.2017 16:00 Pelikan II Łowicz 1 - 2 Warta Działoszyn
11 08.10.2017 11:00 Termy Ner Poddębice 0 - 1 LKS Kwiatkowice
11 08.10.2017 15:00 Orkan Buczek 1 - 0 Stal Niewiadów
11 18.10.2017 15:30 Zjednoczeni Stryków 5 - 1 GKS Bełchatów II
11 18.10.2017 15:30 Boruta Zgierz 7 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
12 14.10.2017 15:00 Omega Kleszczów 1 - 1 Włókniarz Zelów
12 14.10.2017 15:00 MKS Kutno 2 - 0 Ceramika Opoczno
12 14.10.2017 15:00 Unia Skierniewice 0 - 0 Pilica Przedbórz
12 14.10.2017 15:00 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0 - 4 Termy Ner Poddębice
12 14.10.2017 15:00 Warta Działoszyn 0 - 3 Boruta Zgierz
12 14.10.2017 15:00 KS Paradyż 2 - 0 Zjednoczeni Stryków
12 14.10.2017 15:30 Stal Niewiadów 2 - 1 Pelikan II Łowicz
12 15.10.2017 12:00 GKS Bełchatów II 4 - 4 Orkan Buczek
12 15.10.2017 15:00 LKS Kwiatkowice 6 - 0 Zawisza Pajęczno
13 20.10.2017 18:30 Termy Ner Poddębice 3 - 1 Warta Działoszyn
13 21.10.2017 14:00 Zawisza Pajęczno 3 - 0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
13 21.10.2017 15:00 Pilica Przedbórz 1 - 1 LKS Kwiatkowice
13 21.10.2017 15:00 Boruta Zgierz 1 - 1 Stal Niewiadów
13 21.10.2017 15:00 Zjednoczeni Stryków 3 - 0 MKS Kutno
13 21.10.2017 15:00 Włókniarz Zelów 0 - 2 Unia Skierniewice
13 21.10.2017 15:30 Ceramika Opoczno 1 - 4 Omega Kleszczów
13 22.10.2017 11:15 Pelikan II Łowicz 1 - 4 GKS Bełchatów II
13 22.10.2017 15:00 Orkan Buczek 1 - 4 KS Paradyż
14 28.10.2017 12:00 MKS Kutno _ - _ Omega Kleszczów

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl