Rezerwy są już w czwartej rundzie

Bez żadnych kłopotów Omega II Kleszczów awansowała do IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Nasza drużyna wygrała w Lgocie Wielkiej z miejscowym Startem aż 7:1 (1:1).

Po pierwszej połowie był remis 1:1, a jedynego gola dla Omegi II strzelił Mateusz Roczek w 30. minucie. Worek z bramkami został rozwiązany w drugiej połowie. Kolejne bramki strzelali: Paweł Kowalski (46. minuta), Robert Tomesz (47. minuta), Krzysztof Baryła (60. minuta), Krzysztof Kowalski (68. i 78. minuta) oraz Przemysław Krawczykowski (82. minuta). Ostatecznie nasz zespół wygrał aż 7:1 i czeka w IV rundzie na kolejnego rywala.

Start Lgota Wielka - Omega II Kleszczów 1:7 (1:1)
Bramki dla Omegi II: Mateusz Roczek 30, Paweł Kowalski 46, Robert Tomesz 47, Krzysztof Baryła 60, Krzysztof Kowalski 68, 78, Przemysław Krawczykowski 82