• Paweł WIŚNIEWSKI

• Sylwia OLEŚKIEWICZ

• Patryk KUSIAK

Nasi karatecy startowali w Mielcu

176 zawodników zgłoszonych zostało do udziału w IX Ogólnopolskim Turnieju Ziemi Mieleckiej Shorin-Ryu Karate. Nie zabrakło reprezentantów z sekcji karate z naszego klubu.

Sukcesy naszych karateków

Znakomicie spisali się młodzi karatecy Omegi Kleszczów podczas IV Małopolskiego Turnieju Shorin-Ryu, który rozegrany został w Skrzyszowie koło Tarnowa. Podopieczni Zbigniewa Berłowskiego wywalczyli tam trzy medale.

Mateusz Karasiński szósty w stolicy

XX Mistrzostwa Polski Karate Shorin-Ryu, Okinawa Kobudo w specjalnej dwudniowej scenerii odbyły się w dniach 14-15 kwietnia w Warszawie. Wzięło w nich udział 270 zawodników, w tym pięciu z Omegi Kleszczów. Najlepiej z nich spisał się Mateusz Karasiński, który zajął szóste miejsce w kategorii kata młodzików starszych.

Patryk Kusiak wygrał w Mielcu

Za nami VIII Ogólnopolski Turniej Ziemi Mieleckiej Shorin-Ryu Karate. Wzięło w nim udział 178 zawodników, w tym sześciu z Omegi Kleszczów. Patryk Kusiak, podopieczny Zbigniewa Berłowskiego, wygrał konkurencję kata seniorów.