• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł KOWALSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

Wznawia zajęcia sekcja pływacka

MIOST |

Od poniedziałku (15 lutego) wznawia zajęcia sekcja pływacka Omegi Kleszczów. Wszyscy zawodnicy proszeni są o pobranie i wypełnienie deklaracji członkowskiej, zapłatę składki członkowskiej za 2021 rok oraz przyniesienie wypełnionej deklaracji na pierwsze zajęcia.

Nasi pływacy na mitingu w Oleśnicy

MIOST |

Z udziałem 290 zawodników z 26 klubów rozegrany został w Oleśnicy VI Międzynarodowy Miting Pływacki. Nasz klub reprezentowało dwoje zawodników, startując w kategorii roczników 2006/2007. Warto dodać, że Oliwier Krzyszkowski i Antonina Nowak byli o rok młodsi od swoich konkurentów.

Dwa piąte miejsca Przemka w Olsztynie

MIOST |

W Olsztynie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. Nasz klub reprezentował Przemysław Gawrysiak, który uplasował się dwukrotnie na piątym miejscu.

Przemek znów na podium w Grand Prix

MIOST |

W czasie minionego weekendu w Łodzi odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Pucharu Polski w pływaniu. Omegę Kleszczów reprezentowało dwóch zawodników: Przemysław Gawrysiak i Maciej Kaniewski.

Przemek siódmy w Szczecinie

MIOST |

Dwoje zawodników Omegi Kleszczów Przemysław Gawrysiak i Maria Wojciechowska wzięli udział w Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu, które rozegrane zostały w Szczecinie. Przemek zajął siódme miejsce na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, a Marysia startowała aż w pięciu konkurencjach zdobywając bezcenne doświadczenie.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl