• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Klaudia OŁUBEK

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

  • Paweł KOWALSKI

Plan przygotowań rezerw Omegi Kleszczów

MIOST |

Lider piotrkowskiej klasy A (grupa II) Omega II Kleszczów rozpocznie przygotowania do rundy rewanżowej 30 stycznia. W planach drużyna Witolda Sowały ma sześć lub siedem meczów sparingowych. Pierwsze spotkanie kontrolne przewidziane jest 5 lutego (niedziela) i będzie to wewnętrzna gra lub sparing. Trzy dni później rywalem Omegi II będzie GUKS Gorzkowice.

Mamy mistrzostwo jesieni

MIOST |

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej piotrkowskiej klasy A (grupa II) nie było niespodzianki. Omega II Kleszczów wysoko pokonała przed własną publicznością Start Niechcice 5:0 (2:0) i przypieczętowała tym samym mistrzostwo jesieni. Nasza drużyna o jeden punkt wyprzedza na półmetku Czarnych Rozprza.

Wygrana rezerw w Żytnie

MIOST |

Nie zwalniają tempa piłkarze rezerw Omegi Kleszczów. W spotkaniu 8. kolejki piotrkowskiej klasy A (grupa II) nasza drużyna pokonała w Żytnie miejscową Victorię 2:0 (2:0). To szósty komplet punktów podopiecznych Witolda Sowały, którzy prowadzą w ligowej tabeli.

Rezerwy w drugiej rundzie Pucharu Polski

MIOST |

Bez żadnych problemów rezerwy Omegi Kleszczów awansowały do II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Zespół Witolda Sowały pokonał w Gorzędowie miejscową Polonię aż 7:1 (4:0).

Wysokie zwycięstwo drugiej drużyny

MIOST |

Kolejny sparing rezerw przyniósł pewne zwycięstwo. Omega II wygrała 7:1 (2:0) z występującym w klasie B ESPN Bełchatów w sparingowym spotkaniu, które odbyło się na boisku w Żłobnicy.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl