Rezerwy też z kompletem punktów

To był bardzo udany weekend dla naszych seniorskich drużyn. W sobotę swój mecz wygrał zespół Marcina Zimocha, a dzień później wynik czwartoligowców powtórzyły rezerwy. Omega II wygrała na boisku w Łękińsku z Kawalerią Tomaszów 2:1 (2:1).

Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w pierwszej połowie. Prowadzenie Omedze dał Błażej Miara, który trafił do siatki w 16. minucie. Kwadrans później wyrównał Piotr Goworek. Trzy minuty przed zmianą stron bramkarza Kawalerii pokonał Szymon Serafin i jak się później okazało było to decydujące trafienie w tym meczu.

Omega II Kleszczów - Kawaleria Tomaszów 2:1 (2:1)
Bramki: Błażej Miara 16, Szymon Serafin 42 - Piotr Goworek 30

Omega II: Zientarski - Łukasz Roczek, Szczepanek ż, Miara, Krzysztof Baryła - Pieniążek, Berg (75' Jasitczak), Serafin, Tomesz (80' Jędrzejczyk), Bisaga - Sowała (88' Trajdos)

Po pięciu rozegranych spotkaniach zespół Witolda Sowały zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli. Za tydzień ponownie zagra przed własną publicznością. Tym razem rywalem Omegi II będzie Start Lgota Wielka. Mecz odbędzie się w Łękińsku (sobota - 16 września, 15:00).