Miłe złego początki

Po czterech zwycięstwach z rzędu przyszedł czas na porażkę. W spotkaniu 7. kolejki IV ligi łódzkiej Omega przegrała w Łowiczu z rezerwami trzecioligowego Pelikana 1:3 (1:1). Nasz zespół objął prowadzenie w 21. minucie po trafieniu niezawodnego Pawła Kowalskiego. Później jednak mecz potoczył się po myśli gospodarzy.

Pelikan wyrównał jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie zadał dwa zwycięskie ciosy. Rezerwom Pelikana ułatwiła zadanie czerwona kartka, którą tuż przed przerwą obejrzał Szymon Lesiakowski.

Pelikan II Łowicz - Omega Kleszczów 3:1 (1:1)
Bramka dla Omegi: Paweł Kowalski 21

Omega: Paweł Wiśniewski - Lesiakowski ż, cz, Grzywiński, Pałyska ż, Niedbała - Mateusz Roczek (65' Ociepa), Belica, Paweł Kowalski ż, Barański (65' Berg) - Krzysztof Kowalski ż (65' Grabowski), Konecki (46' Tomesz)

W najbliższą sobotę (16 września) nasz zespół podejmie MKP-Borutę Zgierz. Spotkanie 8. kolejki rozpocznie się o 16:30.