Trzeba szybko złapać właściwy rytm

Trudno cokolwiek napisać o spotkaniu, w którym dominacja jednej drużyny jest bardzo wyraźna. Tak niestety było w meczu 9. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy Termami Nerem Poddębice i Omegą Kleszczów. Nasz zespół nie złapał właściwego rytmu i przegrał trzeci mecz z rzędu.

Faworytem spotkania byli walczący o III ligę gospodarze. Wydawało się jednak, że Omega jest w stanie powalczyć o przynajmniej remis. Tak się jednak nie stało. Do przerwy było 1:0, a po przerwie gospodarze strzelili jeszcze cztery gole. Nasza drużyna ma teraz 10 dni przerwy i miejmy nadzieję, że przygotuje się jak najlepiej do drugiej części rundy jesiennej. Rozpoczniemy ją w sobotę (30 września) o 15:00 spotkaniem na Stadionie Gminnym w Kleszczowie z Zawiszą Pajęczno.

Termy Ner Poddębice - Omega Kleszczów 5:0 (1:0)

Omega: Paweł Wiśniewski - Mateusz Roczek, Grzywiński, Pałyska, Niedbała (70' Grabowski) - Belica ż (60' Ociepa), Paweł Kowalski (85' Pieniążek), Szewczyk, Tomesz (80' Lesiakowski), Konecki (60' Piotr Janeczek) - Krzysztof Kowalski