• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Patryk KUSIAK

  • Przemysław GAWRYSIAK

Rocznik 2007: Szczęście było blisko

MIOST |

Dwa turnieje rozegrali w ostatnim czasie nasi młodzi piłkarze rocznika 2007. Podopieczni trenera Wojciecha Węglarskiego rywalizowali w mistrzostwach okręgu piotrkowskiego oraz eliminacjach turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Nasz zespół w obu spisał się bardzo dobrze, ale do awansu brakło piłkarskiego szczęścia.

W eliminacyjnym turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego nasz zespół rywalizował w Bełchatowie. Pokonał kolejno: GKS II Bełchatów 2:0 (bramki strzelili: Sebastian Olkowski, Krzysztof Kuśmierek), 5:0 Astorię Szczerców (Krzysztof Kuśmierek 2, Michał Moreń, Miłosz Jańczyk i Sebastian Krukowski), zremisował 2:2 z Akademią Piłkarską Soccer Bełchatów (Krzysztof Kuśmierek 2), a w meczu o awans przegrał pechowo z GKS I Bełchatów 1:3 (gol Antka Koszura). Ostatecznie Omega zajęła drugie miejsce, zdobywając siedem punktów.

Naszą drużynę reprezentowali: Julian Gurazda, Wiktor Witkowski, Bartosz Cieślak, Krzysztof Kuśmierek, Łukasz Cieślak, Antoni Koszur, Michał Moreń, Sebastian Olkowski i Miłosz Jańczyk.

Kilka dni później na boisku przy SP 13 w Bełchatowie odbyły się powiatowe eliminacje turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Nasza drużyna ponownie zajęła drugie miejsce i nie udało się jej awansować do finału wojewódzkiego.

Wyniki spotkań:

Omega Kleszczów - Wola Wiązowa 6:0
(Krzysztof Kuśmierek 3, Sebastian Krukowski 2, Konrad Morawiec)

Omega Kleszczów - Wspaniali Piłkarze SP 5 Bełchatów 2:1
(Krzysztof Kuśmierek, Sebastian Krukowski)

Omega Kleszczów - Pustynne Jastrzębie SP Parzno 1:4
(Krzysztof Kuśmierek)

Omegę reprezentowali: Konrad Morawiec, Tomasz Biegała, Jakub Roczek, Łukasz Cieślak, Piotr Zybura, Krzysztof Kuśmierek i Sebastian Krukowski.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl