Pogoń Zduńska Wola wygrała Omega Cup 2017

Z udziałem ośmiu drużyn rocznika 2007 rozegrany został w hali sportowej Solparku w Kleszczowie Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Omega Cup 2017. Po zaciętej walce wygrała Pogoń Zduńska Wola. Na drugim miejscu uplasowała się Astoria Szczerców, a na trzecim KS Stradom Częstochowa. Organizatorem turnieju był LKS Omega Kleszczów oraz rodzice kleszczowskich zawodników.

Drużyny podzielono na dwie grupy. W grupie A najlepsza okazała się Szóstka Radomsko, która wyprzedziła Stradom Częstochowa, Omegę I Kleszczów i RKS Radomsko. W grupie drugiej wygrała Pogoń Zduńska Wola przed Astorią Szczerców, RAP Radomsko i Omegą II Kleszczów.

W półfinałach Astoria wygrała z Szóstką Radomsko 3:1, a Pogoń Zduńska Wola pokonała KS Stradom Częstochowa 4:0. W finale Pogoń rzutami karnymi okazała się lepsza od Astorii (2:0). W normalnym czasie gry był remis 1:1. O trzecie miejsce Stradom Częstochowa pokonał MUKS Szóstkę Radomsko 2:1.

8. RKS Radomsko

Każdy z zespołów otrzymał Puchar, a każdy z zawodników świąteczny upominek oraz kalendarz drużyny LKS Omega Kleszczów (rocznik 2007). Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju okazał się Igor Konik (Pogoń Zduńska Wola), a najlepszym bramkarzem Otylia Szydłowska (Astoria Szczerców).

Omegę w turnieju reprezentowali: Bartosz Rutkowski, Julian Piecyk, Karol Szczepanik, Mikołaj Tokarski, Tymoteusz Jakubowski, Szymon Borowiecki, Konrad Morawiec, Tomasz Biegała, Jakub Roczek, Łukasz Cieślak, Bartosz Cieślak, Krzysztof Kuśmierek, Julian Gurazda, Sebastian Krukowski, Wiktor Witkowski, Antoni Koszur, Sebastian Olkowski, Miłosz Jańczyk, Michał Moreń, Bartłomiej Grzesik, Mateusz Karasiński, Szymon Telążka, Jakub Koniarski. Trenerem naszej drużyny jest Wojciech Węglarski.