Remis z liderem klasy okręgowej

Drugie spotkanie sparingowe mają za sobą piłkarze Omegi Kleszczów. Zespół Marcina Zimocha zmierzył się z liderem piotrkowskiej klasy okręgowej - RKS Radomsko. Mecz odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią należącym do Kompleksu Solpark i zakończył remisem 3:3 (0:1).

W pierwszej połowie RKS wykorzystał błąd naszej obrony i zdobył bramkę, którą strzelił Bartłomiej Kondracki. Po zmianie stron kibice obejrzeli pięć bramek. Trzy z nich (w tym jedną z rzutu karnego) strzelił wprowadzony w drugiej połowie na boisko kapitan Omegi Paweł Kowalski.

Omega Kleszczów – RKS Radomsko 3:3 (0:1)
(Paweł Kowalski 3 – Bartłomiej Kondracki, Maciej Kwaśniak, Piotr Dula)

Meczem z RKS nasz zespół rozpoczął tygodniowe zgrupowanie, które zorganizowane zostanie w Kleszczowie. 14 lutego (środa) nasz zespół o 18:00 zagra z MLKS Konopnica, a 17 lutego (sobota), na zakończenie obozu, zmierzy się o 12:00 z Czarnymi Rząśnia.

W sobotę swój pierwszy mecz sparingowy rozegrał także zespół rezerw. Drużyna Witolda Sowały przegrała ze Szczerbcem Wolbórz 1:3 (1:2), a jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Opyd. To zawodnik testowany.